Son Paylaşımlar

Sitemize Hoşgeldiniz NeverFap Türkiye

Bize katılmak için kayıt olabilir veya giriş yapabilirsiniz.

Forum Rehberi >>>

Neverfap Türkiye Forum kurallarını öğrenmeniz ceza almanızı engeller. Kurallarımızı okuyunuz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Yönetimle İletişime Geç >>>

Sitemizi kullanırken yaşadığınız sorun ve önerilerinizi yöneticiler ile paylaşabilirsiniz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Sınava Hazırlanmada Neyi Yanlış Yapıyorum ?

Iron Knight

(👍 ͡❛ ͜ʖ ͡❛)👍
Selam dostlar, bu sene başlıktanda anlayacağınız üzere sınav hazırlık senem ankara siyasalı etimle kemiğimle istiyorum. Fakat gel gelelim şimdiye kadar TYTde max 61 neti gördüm, buda beni dehşet demotive ediyor etrafımdaki sınav tecrübesi yaşamış arkadaşlar rehber öğretmenler vs. netlerin anca mart,şubat gibi artacağını söylüyor. Saatlerce çalıştım çabaladım ona rağmen bir arpa yolu yol gidemedim. Bu bir efsanemi yoksa gerçekten netler mart şubat gibimi artar? Bu arada dün 2 kere relapse oldum değil ders çalışmak şuan canım hiçbir şey yapmak istemiyor. Ne olur dostlar bana bir yol gösterin.

BloodRien

Yoda
Relaps olman büyük sorun

netlere odaklanma anladığım kadarıyla tyt yüksek net yapman gerek

görebildiğin kadar soru görmeye çalış

Start

Mars Yolcusu
Selam dostlar, bu sene başlıktanda anlayacağınız üzere sınav hazırlık senem ankara siyasalı etimle kemiğimle istiyorum. Fakat gel gelelim şimdiye kadar TYTde max 61 neti gördüm, buda beni dehşet demotive ediyor etrafımdaki sınav tecrübesi yaşamış arkadaşlar rehber öğretmenler vs. netlerin anca mart,şubat gibi artacağını söylüyor. Saatlerce çalıştım çabaladım ona rağmen bir arpa yolu yol gidemedim. Bu bir efsanemi yoksa gerçekten netler mart şubat gibimi artar? Bu arada dün 2 kere relapse oldum değil ders çalışmak şuan canım hiçbir şey yapmak istemiyor. Ne olur dostlar bana bir yol gösterin.
YouTube-da "Çalışma Odam" diye bir kanal var. Inanilmaz bir kanal. Ozellikle 1-2 yil onceki videolari senin derdine deva olucak, 99% eminim. Relapse ise baska konu, ama ders caismana ciddi zararlari ola bilir.

Deku

Ay Yolcusu
netlerin anca mart,şubat gibi artacağını söylüyor.
Çalışırsanız artar tabiki ama tyt çok yüksek odak gerektiren bir sınav. Pmo youtube instagram twitter ne varsa silin. Kısa videolardan uzak durun asla izlemeyin. Paragraf ve problemlere yoğunlaşın. Her sabah zor paragraf ve problem denemeleri çözün. Sosyal ve fende ise konu öğrenince sorular çözülüyor, oradan + netleri daha hızlı bir şekilde alacaksınız. Özetle yan gel yat mart, şubatta netler artmaz düzenli çalışmayla artırırsınız. Ayt tarafı ise daha az odaklanma daha çok bilgi istiyor ayt netleriniz de daha kolay artacaktır.

Eff

Yoda
Çalışmaya devam et. Bir süre sonra o analitik düşünmeyi kazandığını göreceksin. Netlerin o anda hızlıca yükselir. Sonra zaman içinde yükselme hızı yavaşlayabilir.Youtube'da buders matematik diye bir kanal var. Toplam belki 15 TYT denemesi falan çözmeme rağmen, TYT matematikte 29-5 yapmamı sağlamıştı. Konunun mantığını kavratıyor. Kesinlikle oradan çalış göz at yeni nesil sorulara uyarla.

Iron Knight

(👍 ͡❛ ͜ʖ ͡❛)👍
Çalışmaya devam et. Bir süre sonra o analitik düşünmeyi kazandığını göreceksin. Netlerin o anda hızlıca yükselir. Sonra zaman içinde yükselme hızı yavaşlayabilir.Youtube'da buders matematik diye bir kanal var. Toplam belki 15 TYT denemesi falan çözmeme rağmen, TYT matematikte 29-5 yapmamı sağlamıştı. Konunun mantığını kavratıyor. Kesinlikle oradan çalış göz at yeni nesil sorulara uyarla.
Sağol dostum

shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6