Son Paylaşımlar

Sitemize Hoşgeldiniz NeverFap Türkiye

Bize katılmak için kayıt olabilir veya giriş yapabilirsiniz.

Forum Rehberi >>>

Neverfap Türkiye Forum kurallarını öğrenmeniz ceza almanızı engeller. Kurallarımızı okuyunuz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Yönetimle İletişime Geç >>>

Sitemizi kullanırken yaşadığınız sorun ve önerilerinizi yöneticiler ile paylaşabilirsiniz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Siz ve Ben Bir BÜTÜNÜZ Aynı Dalın Yapraklarıyız Düşsek de BERABER Kalksak da

PHONEİX

Merkür Yolcusu
Beyler, hanımlar büyük düşünün
Bu ülkeden neden Jeff bezos çıkmasın
Hayallerinizden vazgeçmeyin Ne istiyorsak kuantum alanında mevcut ve bizi bekliyor
Sercan Çetin ve Düşüncenin gücü you tube kanallarını öneririm
Beyler iletişimi koparmayın kim olursa olsun kaynaşın, konuşun, büyük şirketlerin başkanlarıyla konuşun pes etmezseniz sizi dinleyeceklerdir, onların telefon numaralarını alın, girişin
Önemli olan bir amaç uğrunda mücadele etmek, bendeki amaç yaratıcının takdirini kazanmak
Mütevazi olun, güler yüzlü olun, zayıfları koruyup kollayın, kendinizden vazgeçin, kötü gün dostu edinin, fakirleri sevin,
Başarı ve huzur aslında çok kolay zorlaştıran biziz bizim düşüncelerimiz
Napoleon hıll-Düşün ve zengin ol kitabını mutlaka öneririm
Mühendis arkadaşlar yüksek projelere imza atabilirsiniz tüm imkanlar önümüzde serili ve diğer dallardaki arkadaşlarım
Eğer dayanışma ve etkileşim halinde olursak hiçbir şeyden korkmamıza gerek yok ne parasızlıktan ne geçim korkusundan en önemlisi de kuantum alanını fark edebilmek
Bu ülkede farkı kendini arındıranlar yaratacak

Son düzenleme:

surec

Merkür Yolcusu
hocam başarılar bireyseldir, Siz kendinize odaklanın aksi taktirde hayat kaliteniz çok büyük oranda düşer.

PHONEİX

Merkür Yolcusu
Hayırlısı, Niye düşsün ben zaten kendimden vazgeçmeye çalışıyorum bunun açacağı kapıları da hayal dahi edemiyorum
Bundan önce hep kendime odaklanmıştım zaten nedense dibe çöktüm :)

PHONEİX

Merkür Yolcusu
Bir de başarı dediğin nedir çok mu önemli bana göre değil, tavşanların önüne konulan havuç gibi durmadan koşturuyoruz, ne olursa olsun sevdiğimiz işleri yapalım diye boşuna söylemedim
Altyapın sağlam olmaya başladıkça sen istemesen de başarı sana gelir zaten
Nedir altyapı sağlamlığı işte anlattım önceki yazılarımda
Kafa karıştırıcı çok bilgi var benim görüşüm her şeyi bırakmak sıfırlamak, Öze dönmek
Çocuk mekanizmasını anlattım işte hayata geçirilirse olağanüstü şeyler olur
Çocuklar kendini mi geliştiriyor, durmadan dijital ortamlardan nasıl davranacağı, konuşacağı vs. bilgi mi alıyor
Hayır devamlı iletişim halindeler Ablam anlatıyor, çocuğu her gördüğü kişiyle sohbet ediyor
Kendi halinde gülüyor gülüyor anlatıyor devamlı sevgi dolu
Güler yüzlüler, samimiler, öfkelenmezler, kin, nefret vs.. duyguları yoktur stres kaygı zaten yoktur
Bir şekilde temel ihtiyaçlarını da gideriyor işte bu yüzden risk almaktan korkmayalım diyorum bu yüzden söyledim neden Jeff bezos çıkmıyor diye
Anlatacak çok şey var belki komik gelebilir sana ama durum böyle

Her zaman söylerim basmakalıp düşüncelerden sıyrılıp artık farklı düşünelim diye
Hayat oyun olanı, oynayın hanımlar beyler stres yapmadan, tüm kapılar ardınıza kadar açılacaktır emin olun

Çok kıymetli bilgiler bunlar bunları
yazmak zorundayım bütünün hayrı için, mekanizmaları çözdüm ben kendimi düşünmüyorum
Kendimizi düşünmediğimiz zaman olaylar farklı bir hal almaya başlayacak zaten
Yapmamız gereken beklentilerimizi minimuma indirmek

Son düzenleme:

The King

Deneyimli Üye
Düşüncelerin güzel... Okuyunca etkileyici de oluyor. Anlatım yeteneğini geliştir. Yazım konusunda özellikle bol bol oku, yazmaya dair kitaplar edin. Çünkü daha iyi bir anlatım içeriğin etkisini de arttıracaktır. Severiz üreten adamları...

shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6