Son Paylaşımlar

Sitemize Hoşgeldiniz NeverFap Türkiye

Bize katılmak için kayıt olabilir veya giriş yapabilirsiniz.

Forum Rehberi >>>

Neverfap Türkiye Forum kurallarını öğrenmeniz ceza almanızı engeller. Kurallarımızı okuyunuz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Yönetimle İletişime Geç >>>

Sitemizi kullanırken yaşadığınız sorun ve önerilerinizi yöneticiler ile paylaşabilirsiniz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Sizce Kızlar Neden Bu Kadar Açık Saçık Giyiniyor?

LightElectricWave

Moderatör 🔱
Moderatör
Benim yorumuma itafen kapitalist bir düşünce yorumu geldi açıklama gereği hissettim. Konu sahibinin açtığı başlık bu tarz cevaplara çok uyuyor yani şey diyecek halleri yok ya " tek dertleri erkekler tek amaçları bizi baştan çıkarmak bizi pmo bağımlısı yapıp özgüvensiz yapmaya çalışıyorlar " diyecek halleri yok ya. Her insan güzel görünmek karşı cinsin ilgisini çekmek ister olan olması gereken de bu zaten bu yüzden kişisel bakımımıza özenle dikkat ediyoruz, ne kadar bilinçsel olarak kendim için yapıyoruz desekte bilinçaltında karşı cinsi etkileme maksadı yatıyor.

Şunu da söyleyeyim bence böyle şeyleri takmayın özgüvensiz olmayın Eff'in dediğine de katılıyorum ayrıca.

Kimsenin kafaya bişey taktığı ve özgüvensiz olduğu yok. Kendi kendine saçmalayıp durmuşsun.Benim bahsettiğim olay farklı.Erkeklere güzel görünmek etkilemek tanga giyip sütyensiz dolaşmakla olmaz. Bu düpedüz teşhircilik hastalığıdır ve bazıları bundan sexten ve mastürbasyondan daha fazla zevk alır. Yeterince kısa ve öz yazdım sanırım. Umarım anlamışsınızdır.

LightElectricWave

Moderatör 🔱
Moderatör
Kimsenin kafaya bişey taktığı ve özgüvensiz olduğu yok. Kendi kendine saçmalayıp durmuşsun.Benim bahsettiğim olay farklı.Erkeklere güzel görünmek etkilemek tanga giyip sütyensiz dolaşmakla olmaz. Bu düpedüz teşhircilik hastalığıdır ve bazıları bundan sexten ve mastürbasyondan daha fazla zevk alır. Yeterince kısa ve öz yazdım sanırım. Umarım anlamışsınızdır.
Lazkopatin haklı olduğu yerler de varmış, en büyük örneklerinden biri 👆🙂

Hala saçmalıyorsun hiç mi bir kız eli tutmadın yada bir kızla konuşmadın nasıl bir düsünce bu ? Şeytanca planlar yapıyorlar dimi erkekleri nasil etkilesek nasıl onları kötü yola soksak, yapma hocam yapma kurban olayım ya. Her kadın fıtratını yaşar ve modaya ayak uydurmaya çalısır, bu dönemin modasıda bu.

Ki Türkiyede bahsettiğiniz tarzda açiķ giyinen kadin sayisi 1 eli geçmez, en fazla crop + şortla gezer eğer buna dahi laf edeceksen diyecek bir seyim yok .d

Arkadaşım ben İstanbulun göbeğinde yaşıyorum. Hangi bir elin sayısını geçmezden bahsediyorsun.Ne modayı anlamışşın ne kadınları.Kadınları henüz tam çözememişsin.Bahsettiklerim teşhirden zevk alan teşhir fantezisi yapan kızlar kadınlar. Senin yaşın kadar kız arkadaşım oldu benim bu zamana kadar.

Samuray

Son Dopamin Bükücü
Üst Düzey Moderatör
Öyle bir konu ki diyecek tek bir sözüm var:

Herkes yazdığı şeylerde haklı olsa da (ki bunu samimi olarak yazıyorum, hepinizin yorumunda kendimden bir şeyler buldum çünkü) siz bu başlığı açana kadar bu durumun farkına bile varmamıştım. Son derece önem arz etmeyen ve gereksiz bir konu yani. Hatta şimdi de spora gidiyorum sürece devam 🔥

NeverMoreFap

Mars Yolcusu
Lazkopatin haklı olduğu yerler de varmış, en büyük örneklerinden biri 👆🙂

Hala saçmalıyorsun hiç mi bir kız eli tutmadın yada bir kızla konuşmadın nasıl bir düsünce bu ? Şeytanca planlar yapıyorlar dimi erkekleri nasil etkilesek nasıl onları kötü yola soksak, yapma hocam yapma kurban olayım ya. Her kadın fıtratını yaşar ve modaya ayak uydurmaya çalısır, bu dönemin modasıda bu.

Ki Türkiyede bahsettiğiniz tarzda açiķ giyinen kadin sayisi 1 eli geçmez, en fazla crop + şortla gezer eğer buna dahi laf edeceksen diyecek bir seyim yok .d
seni oyuna getirmişler yeğenim oyun büyük (!)

Son düzenleme:

Fyodor Mihayloviç

Ay Yolcusu
Havaların sıcak olması bence açık saçık giyinmenin sebebi değil çünkü artık soğuk zamanlarda bile açık giyinenlerle karşılaşıyoruz. Sürü psikolojisi olsa gerek. Tavsiyem yere bakarak yürü. Varsın senle dalga geçsinler, özgüvensiz desinler. Sen sana bunu diyenlerin içine bakınca kimin dalga geçmesi gerektiğini, kimin özgüvensiz olduğunu anlarsın. Bunu düzeltmek elinde değil. O kadınlara bakmamak en doğru çözüm.

invisible

Perdenin Arkasındaki
Zamanında kız arkadaşıma bir tespit yapmıştım.
Demiştim ki, böyle giyinen kızların yüzüne bak. Çirkin olduklarını göreceksin.
Kadın çirkinliği ile kaybettiği ilgiyi ve değeri açılarak kazanmaya çalışıyor.
Başarılı da oluyor erkeklerin ilgisini çekiyor. Bakmayın kesinlikle.

invisible

Perdenin Arkasındaki
Havaların sıcak olması bence açık saçık giyinmenin sebebi değil çünkü artık soğuk zamanlarda bile açık giyinenlerle karşılaşıyoruz. Sürü psikolojisi olsa gerek. Tavsiyem yere bakarak yürü. Varsın senle dalga geçsinler, özgüvensiz desinler. Sen sana bunu diyenlerin içine bakınca kimin dalga geçmesi gerektiğini, kimin özgüvensiz olduğunu anlarsın. Bunu düzeltmek elinde değil. Bakmamak en doğru çözüm.
Yere bakmak da bir seçenek ama bende boyun düzleşmesi var mesela, uzun boyun avantajını da kullanarak genelde hafif yukarı bakarım ve umursamam. Göz ister istemez kayıyor anlık da, hızlı toparlanmak gerek. Sağlam tetikleyici olabilecek bir konu çünkü. Alıştıkça duyarsızlaşıyoruz, süreç ilerledikçe bende öyle oluyor en azından.

Whiplash

Satürn Yolcusu
Keşke dışarıda rastladığımız ve kalan hayatımızda birçoğunu büyük ihtimalle bir daha görmeyeceğimiz insanların giydikleri kıyafetleri tartışmak yerine, bir kitap, bir film, bir sanatçı hakkında böyle uzun uzun konuşabilsek ve seviyeli bir şekilde tartışabilsek. Kendim de bu tartışmaya katıldığım için çok pişman oldum çünkü içi boş ve gereksiz bir tartışmaya, bodoslama girdiğimi fark ettim. Kimseyi bir şeyle itham etmiyorum tabi ve buna hakkım yok ama konuşacak daha önemli konuları olmalı insanın hayatta. Umarım daha anlamlı konuları uzun uzun tartışacağımız günleri de görürüz forumda hep birlikte.

Lazkopat

Emektar Üye
Daha önceleri libido yüksekliğinden böyle giyindiklerini düşünüyordum ama şimdi tamamen kendilerine bakılmasını ve egolarının tavan yapmasını istedikleri için böyle giyindiklerinden eminim. Ellerini sallasalar ellisi anında birini bulup verirler olay biter. Aslına bakarsanız bence erkekler kızların o kadar da umrunda değil onlar hayatın tadını çıkarıyolar. Erkekleri de kullanıyorlar bence onları gezdiricek yedirip içirip para harcayacak birileri lazım sonuçta yanlarında. Bu konu hakkındaki fikirlerinizi gerçekten merak ediyorum.
Havalar sıcak diye değil mi? Azıcık masumca düşünün :)

shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6