Son Paylaşımlar

Sitemize Hoşgeldiniz NeverFap Türkiye

Bize katılmak için kayıt olabilir veya giriş yapabilirsiniz.

Forum Rehberi >>>

Neverfap Türkiye Forum kurallarını öğrenmeniz ceza almanızı engeller. Kurallarımızı okuyunuz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Yönetimle İletişime Geç >>>

Sitemizi kullanırken yaşadığınız sorun ve önerilerinizi yöneticiler ile paylaşabilirsiniz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Sizce YKS sınavı bu sene nasıl olur ???

• Konuyu başlatan senV2.0degisimi
  • Başlangıç tarihi
S

senV2.0degisimi

Misafir
Açıkçası ben yoruma daha açık bir sınav bekliyorum çünkü pandemi falan sizin yorumlarınzıı merak ediyorum

Noneverrrr+impasıbıl

Deneyimli Üye
Yorumu biraz azaltacaklar bence ama yine de yorum ağırlıklı olduğu bariz açık olacak diyorum

UmudumuKaybetmedim

Venüs Yolcusu
Bu sene mezunların yılı. Kolay da olsa zor da olsa emin ol çok çalışan kazanacak.

surec

Merkür Yolcusu
Bunu sınava girmeden bilemeyiz bence sonuç dan ziyade sürece odaklanmamız lazım

UmudumuKaybetmedim

Venüs Yolcusu
Bu zaten her senenin kuralı. Kolay olunca herkese kolay, zor olunca herkese zor. Önemli olan sıralama.Elbet çalışacaksın.
Anladım dostum. Benim kastım geçen sene LTİ nin kaldırılması ve yığılma olmasıydı. O yığılma mağdurlarının büyük çoş
Bu zaten her senenin kuralı. Kolay olunca herkese kolay, zor olunca herkese zor. Önemli olan sıralama.Elbet çalışacaksın.
Benim kastım kaldırılan lti sonrasında yaşanan yığılmadan kaynaklanan mezun öğrencilerdi. Ea dan matematikte 30- 35 yapıp 100bine giremeyen insanlar vardı. Bu sene bu tür mezunlarla yarışıyoruz. Twitterda çok fazla tepki oluştu. 2. Bir yığılma kaynaklanmaması için bu sene, hem geçen seneye göre daha ayrıntılı hem de lti li bir sınav olacak. He çalışanı sorarsan yine yapacak orası ayrı. Umarım anlatabilmişimdir. Hayırlı akşamlar diliyorum :)

shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6