Son Paylaşımlar

Sitemize Hoşgeldiniz NeverFap Türkiye

Bize katılmak için kayıt olabilir veya giriş yapabilirsiniz.

Forum Rehberi >>>

Neverfap Türkiye Forum kurallarını öğrenmeniz ceza almanızı engeller. Kurallarımızı okuyunuz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Yönetimle İletişime Geç >>>

Sitemizi kullanırken yaşadığınız sorun ve önerilerinizi yöneticiler ile paylaşabilirsiniz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Sokakta Umursamadan Gereksiz Ses Yapıp Milleti Rahatsız Etmek

Enki

Satürn Yolcusu
Arkadaş bu düğün konvoyları, son ses müzik açıp milleti rahatsız etmek nereden geliyor? Ya kütüphanenin önünde davul çalıp halay çekiyor bu insanlar. Şu anda da evimin yanında bir düğün salonu var her gün açıp son ses çalıyorlar, gerçekten kötü bir şey söylememek için kendimi zor tutuyorum
Dışarıdan çok mu ağlıyor gözüküyorum ? Bu alt insanlara siz nasıl tahammül edebiliyorsunuz, bir tek zorlanan ben miyim ?

Samuray

Son Dopamin Bükücü
Üst Düzey Moderatör
Sistem bu, polisi arasan bile genelde “kardeşim anlaşıp aranızda halledin, siz de sesi kısın lütfen tatlıya bağlayalım” cevabı geliyor. Cezası da 50tl falan. Bu cahil yaşam formlarına yapacak bir şey yok, kulaklık takıyorum ben. Üzücü bir durum tabi, düşüncesizler baya. Avrupa ülkelerinde saat 10’dan sonra gürültü yapmaya devam edersen nezarete bile alabiliyorlar diye biliyorum, cezası da daha yüksek.

BloodRien

Yoda
Arkadaş bu düğün konvoyları, son ses müzik açıp milleti rahatsız etmek nereden geliyor? Ya kütüphanenin önünde davul çalıp halay çekiyor bu insanlar. Şu anda da evimin yanında bir düğün salonu var her gün açıp son ses çalıyorlar, gerçekten kötü bir şey söylememek için kendimi zor tutuyorum
Dışarıdan çok mu ağlıyor gözüküyorum ? Bu alt insanlara siz nasıl tahammül edebiliyorsunuz, bir tek zorlanan ben miyim ?
Sonuna kadar yanındayım. odaklandığım bir işi yaparken en ufak ses bile okadar rahatsız ediyorki bide bunlar son ses korna basıp eylendiğini sanıp üstüne düğün yapıyolar birde altın saçmalığına çok karşıyım insanlara üzülüyorum birden herkes düğün yapmaya başlıyo altın kaç lira olmuş . açıkcası kendi düğünümde altın istemeyide düşünmüyorum .

BloodRien

Yoda
Sonuna kadar yanındayım. odaklandığım bir işi yaparken en ufak ses bile okadar rahatsız ediyorki bide bunlar son ses korna basıp eylendiğini sanıp üstüne düğün yapıyolar birde altın saçmalığına çok karşıyım insanlara üzülüyorum birden herkes düğün yapmaya başlıyo altın kaç lira olmuş . açıkcası kendi düğünümde altın istemeyide düşünmüyorum .
Arkadaşlar bi 3 4 saniye daha düşündüm ben evlenmeyi düşünmüyorum pardon .

Black Rose

Admin/Üst Düzey Moderatör
Üst Düzey Moderatör
Ben de rahatsız oluyorum. Sokakta düğün yapmak ya tamamen yasaklanmalı ya da kısıtlı süre izin verilmeli diye düşünüyorum. Ha tabi ne kadar takip edilebilir orası ayrı.
Düğün salonları fiyatlarından kaçmak için yapılabiliyor ama ne yazık ki etraftaki insanları hiç umursamıyorlar.

Tempest

Anka
Evimizin yanına kır bahçesi düğün salonu yapıldı. 1 taneydi, 2 oldu .Aynı anda 2 farklı yerden farklı oyun havaları çalıyor ,alıştım artık .

businessman

Ay Yolcusu
Bizim üst komşu oğlunun pipisi kesiliyor diye son ses şarkı açıp akrabalarıyla evde dans ediyor. Ben ne yapayım kpss ye çalısicam çalışamıyorum ? Ayrıca insanlar pandemiyi unutmuş.. Ortadoğu kültürü böyle kanka yapacak birşey yok malesef. Insanlar cahil.

cici panpa

Satürn Yolcusu
Web Sitesi
www.neverfapturkiye.com
Doğuda yaşıyorum evimizin 100 metre ilerisinde düğün salonu var.Her gün lililili diye bir şey var, zılgıt deniyormuş. Her gün konvoydaki kadınlar bunu söylüyor. Allah hepimize sabır versin.

Enki

Satürn Yolcusu
Ben de rahatsız oluyorum. Sokakta düğün yapmak ya tamamen yasaklanmalı ya da kısıtlı süre izin verilmeli diye düşünüyorum. Ha tabi ne kadar takip edilebilir orası ayrı.
Düğün salonları fiyatlarından kaçmak için yapılabiliyor ama ne yazık ki etraftaki insanları hiç umursamıyorlar.
Bence takip edilebilir ya, polise şikayet edilse ve poliste anında gelip ceza yazsa Ankara ve İstanbul gibi büyük şehirlerde %70 azalır bence

Enki

Satürn Yolcusu
Doğuda yaşıyorum evimizin 100 metre ilerisinde düğün salonu var.Her gün lililili diye bir şey var, zılgıt deniyormuş. Her gün konvoydaki kadınlar bunu söylüyor. Allah hepimize sabır versin.
Ya benim de karşı sitede lilili diye bağırmıştı yobaz kadın ya, o kadar uyuz olmuştum ki evin içinde bağırıyordum ben de. Allah sabır versin her gün çekemezdim ben

N

neurosoft

Misafir
Evrimsel süreçte %50 de fişi çekilen medeniyetsiz, saygısız mağara insanları...

N

neurosoft

Misafir
Hem insanlar niye bir düğüne para harcar bissürü gösteriş vs. yapılır ki anlamıyorum
Git o parayla birkaç günlüğüne yurtdışına ya da yurt içinde tatile git daha mantıklı
O yüzden gençler evlenemiyorlar ya zaten. Saçma sapan tonlarca masraf çıkarıyorlar.

N

neurosoft

Misafir
Bizim üst komşu oğlunun pipisi kesiliyor diye son ses şarkı açıp akrabalarıyla evde dans ediyor. Ben ne yapayım kpss ye çalısicam çalışamıyorum ? Ayrıca insanlar pandemiyi unutmuş.. Ortadoğu kültürü böyle kanka yapacak birşey yok malesef. Insanlar cahil.
Gitsinler Avrupaya yapmaya çalışsınlar bakalım yaptırıyorlar mı? Adamın sülalesini yerin dibine gömerler...

shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6