Son Paylaşımlar

Sitemize Hoşgeldiniz NeverFap Türkiye

Bize katılmak için kayıt olabilir veya giriş yapabilirsiniz.

Forum Rehberi >>>

Neverfap Türkiye Forum kurallarını öğrenmeniz ceza almanızı engeller. Kurallarımızı okuyunuz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Yönetimle İletişime Geç >>>

Sitemizi kullanırken yaşadığınız sorun ve önerilerinizi yöneticiler ile paylaşabilirsiniz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Son Bir Kez Daha?

One-Last-Time

Yeni Üye
Forumun bu konuyla alakası yok biliyorum ama sizden başka anlatabileceğim çevremde yok. Hayata neden geldiğime dair bir amacımda yok. Her şeyden daha çok önem verip o işi tutkuyla yaptığım hedefim yok. Sevebileceğim her şeyden koruyabileceğim bir insanım yok. Bu hayatta sevebileceğim onu her şeyden korumak istediğim biri bile yok. Yapayalnızım bitkinim ve sadece sorunlarla boğuşuyorum (kaygı bozukluğu, 4-5 aydır yakamı bırakmayan lanet olası hastalık) ondan öncede ailem gibi sevdiğim insanları yarı yolda bırakmak zorunda kaldım. Kaygı bozukluğun nedenlerinin başlangıcı sırasında daha fazla taşıyamadım o insanları sevmeme rağmen onları gerçekten korumak istememe rağmen o zihinle devam edemediğim için bırakmak zorunda kaldım ve ilişkimi kestim. Şimdi yeni insanlar arıyorum her şeyden çok seveceğim insanlar hedefime bağlı olarak yaşayacağım hedefler ve yerine tutkuyla getireceğim hayaller arıyorum. Ve nerden başlayacağımı gram bilmiyorum tek lazım olan o tutkunun, ışığın hayatıma girmesi. Yaşama tutkusu bir şeyleri yapma tutkusu sevme duygusu bunları hepsini yaklaşık 1,5 yıldır bazı belirli nedenlerden dolayı yaşayamadım, tek yaşayabildiğim stres üzüntü sinirlilik ve hayattan kopuk yapılan alaylara karşı sessiz kalan bir çocuğun umursamaz tavırlarıyla dolu bir yaşamdı ama şimdi sadece son bir kez daha başlamalı mıyım yoksa yeni bir efsanenin doğuşunun başında hayattıma bu zamana kadar iyi dayandım deyip son mu vermeliyim?

BombacıMülayim

Ay Yolcusu
Merhaba.

Dostum. Bir meşgale bir uğraş bul ne bileyim kpss falan bak, saz çal, birilerinin olması önemli değil hayatta sen varsın. Sen bir tanesin. Allah senden başka bir tane daha yaratmadı. Giden zamanda geri dönmüyor. Korunacak birisi varsa sensin. Muhabbet edecek birisi varsa sensin. Son bir kez değil. Her bitti dediğinde bir daha başla. Sabah uyandığında kendine günaydın de aynaya bakarak seni seviyorum lan senden başka yok. De bu şekilde devam et.

umarım anlayabildiğim kadarı ile ve seninde anlayabileceğin şekilde birşeyler karalamışımdır.

BloodRien

Yoda
Southpaw izle

nofap yap
veya bağımlılığın varsa kurtul

sosyal çevreyi kendin inşa edeceksin
kolay değil 50 arkadaşın varsa 2 3 ü dostun olacak

hedef belirle seni ne heyecanlandırıyor bul

spora başla ne yaptığın önemsiz şınav çek squat yap farketmez koş ya da

sağlıklı beslen

bir yerlere üye ol klüp kurs vs ne olduğu önemsiz

kırmızı hap kanalını izleyebilirsin
erkekadam kanalıda dahil

sabahları soğuk duşa girebilirsin

ve şunu unutma sevmek zorunda değilsin
yaparken mecbur değilsin yapmak zorunda olduğun için yapacaksın

ve birilerine değer verme konusuna gelirsek

sosyal takas diye bir şey var karşıya ne katabiliyorsun seninle niye dost olsunlar
ne biliyorsun ne artın var

ben seninle niye arkadaş olayım bana yazılımmı öğreteceksin bilmediğim şeylermi katacaksın ?

kendini geliştir önce kızlarda sosyal çevrede ailede her şey gelir

kolay olup olmaması umrumda değil

istersen yap istersen yapma ama cevap gözünün önünde

shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6