Son Paylaşımlar

Sitemize Hoşgeldiniz NeverFap Türkiye

Bize katılmak için kayıt olabilir veya giriş yapabilirsiniz.

Forum Rehberi >>>

Neverfap Türkiye Forum kurallarını öğrenmeniz ceza almanızı engeller. Kurallarımızı okuyunuz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Yönetimle İletişime Geç >>>

Sitemizi kullanırken yaşadığınız sorun ve önerilerinizi yöneticiler ile paylaşabilirsiniz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Sonu Olmayan Pmo Ve Yeni Sürecim

Marty

Ay Yolcusu
İyi akşamlar, birçok bayramın aksine bu bayramda Perşembe gününe kadar birçok yeri gezme ve vaktimi değerlendirme fırsatı buldum ancak Cuma günü evime döndüğümde bir anlık rehavete kapılıp bozduğum süreç beni 3 gün boyunca sabah saatlerinden başlayarak gece saatlerine kadar PMO, daha önce izlediğim dizileri tekrar izleme vs. birçok boş etkinlikle baş başa bıraktı ve şunu bir kere daha gördüm ki PMO insanın hayatta kendine yapabileceği en büyük kötülüklerden biri. Şu an mutsuzluğum zirvede. Biliyorum 15-20 gün sonra veya 40 gün sonra hiç farketmez mutlaka flatline sürecine girdiğim zamanlar olacak ve o zamanda mutsuz olacağım. Ancak şu kesin ki hayatta neredeyse hiçbir şey PMO'nun verdiği mutsuzluğu, halsizliği, umutsuzluğu, çöküntüyü veremez.

Şu an için özel hayatım,başarılarım, başarısızıklarım vs. çok uzatıp sizleri sıkmak istemiyorum bu sürecimde amacım veya beklentim sadece nofap yapmak değil aynı zamanda kendime her gün bir şeyler katmak ve gelişmek. Bunun sonu yok arkadaşlar bunu ve Nofap'te en kötü hissettiğimiz zamanların bile PMO yaptığımız zamandan çok daha iyi olduğunu unutmamaya gayret gösterelim. Herkese kolaylıklar diliyorum.

shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6