Son Paylaşımlar

Sitemize Hoşgeldiniz NeverFap Türkiye

Bize katılmak için kayıt olabilir veya giriş yapabilirsiniz.

Forum Rehberi >>>

Neverfap Türkiye Forum kurallarını öğrenmeniz ceza almanızı engeller. Kurallarımızı okuyunuz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Yönetimle İletişime Geç >>>

Sitemizi kullanırken yaşadığınız sorun ve önerilerinizi yöneticiler ile paylaşabilirsiniz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Sperm Kaybetmeme/Semen Retention Faydaları

JakeDunn

Admin
Topluluk Yöneticisi
Katılım
22 Tem 2020
Mesajlar
719
Tepki puanı
2,291
Puanları
200
Web Sitesi
neverfapturkiye.com
Neverfap Akademiden alıntıdır.


İster yeni duyun ister daha önce duyup daha geniş bir araştırma yapmak isteyin, bu kavramın/fikrin (sperm kaybetmeme) dikkat çekici olduğunu reddedemezsiniz. Düzenli mastürbasyonun sağlıklı olduğu yaygın bir inanış. Fakat hepimize yanlış bilgi verildi, buna inanmak bizim hatamız olmasa da. Uzmanlara güveniriz, onlara uzman denmesinin sebebi de bu.

Sperm oluşturmak çok fazla enerji harcar, kadınların erkeklerden fazla yaşamalarının sebeplerinden biri de budur. Bir hayat yaratmak için sperm üretmenin kendi hayatımızın bir bölümünü aldığı söyleniyor. Bu, boşalma sıklığının düşürülmesinin daha uzun yaşamanıza, daha yavaş yaşlanmanıza ve daha iyi görünmenizi sağlamasına işaret ediyor. Bunların hepsi spermi korumayı denemek için geçerli sebepler, ama faydalar bununla bitmiyor.
Son yıllarda NOFAP adında bir organizasyon ortaya çıktı. Nofap, insanları porno ve mastürbasyondan uzaklaşmaları ve spermlerini korumaları için cesaretlendiriyor. Bu, gerçek kadınları etkilemenin ve genel günlük yaşamlarını iyileştirmenin bir teşebbüsü. Günümüz modern çağında birçok erkek kendilerinde depresyon, düşük enerji, anksiyete, kadın korkusu ve sosyal beceriksizlik gibi belirtileri rapor ederler. Bazıları bunun normal olmadığını anladılar ve çoğumuzun yapacağı gibi, neden olduğunu araştırdılar. Bu doktor, uzman ziyaretlerini ve israf edilen paraları da kapsıyor. Buna rağmen olumsuz belirtileri bir türlü yok edemediler.
Bu erkeklerin çoğu son çare olarak nofapı denediler. Başka hiçbir şey onlarda işe yaramadı ve basitçe düşünürsek, ne zararı olabilir ki? Deneyenler hızlı bir şekilde fark etti ki, tesadüfen bir şey bulmuşlardı, ortak süpergüçler elde etmeye başladılar. Bunların içinde depresyonun, aksiyetenin, sosyal beceriksizliğin ve korkunun yok olması ve özgüven de vardı. Ayrıca hayat ve başarı için motivasyonlarının büyük oranda arttıklarını rapor ettiler, aniden bütün gün yatakta yatmak ve televizyon izlemekten daha fazlasını yapmayı istemişlerdi. Ben şahsen süpergüçlere inanmıyorum, bence bu birinin sadece normali tecrübe etmesi. Bunun süpergüç gibi hissettirmesi onların yorgun ve olumsuz hissetmeye çok fazla alışkın olmalarından kaynaklanıyor.
NOFAP yapanların tecrübe ettikleri faydalara bir göz atalım:
(Bu faydaları rapor edenlerin bundan hiçbir maddi kazancı olmadığını unutmayın. Hiç tanışmamış binlerce erkek aynı faydaları tıpatıp aynı açıklamalarla rapor ederken bu plasebo olabilir mi?)

• Daha fazla enerji
• Daha az karamsarlık
• Daha fazla özgüven
• Daha mutlu
• Daha az anksiyete
• Sosyal becerilerde gelişme
• Başarıya daha fazla motive
• Daha fazlasını yapmaya daha fazla motive
• Gerçek kadınlara yaklaşmaya daha fazla motivasyon
• Yağ kaybında artış
• Kas kütlesinde artış
• Daha iyi egzersizler
• Daha iyi spor performansı
• Daha derin ses
• Daha iyi bir cilt
• Daha kalın saç telleri
• Saç, sakal ve kıl büyümesinde artış
• Daha az uykunun yeterli olması
• Daha parlak gözler
• Daha temiz cilt
• Vücut dilinde gelişme
• Daha fazla alfa erkeği davranışları
• Kadınlardan daha fazla ilgi
• Erkeklerden daha fazla saygı
• Daha iyi hafıza
• Beyin sisinin yok olması
• Daha zeki olmak
• Saç kaybına bir ilaç
• Daha iyi cinsel ilişki
• Daha kalın, uzun penis
• Güçte artma
• Soğuk, kendi halinde davranma
• Yüksek cinsel dürtü
• Öfkeyi kontrol edebilme
• Güç hissi
• İlişkilerde gelişme
• Bağışıklıkta gelişme
• Kondisyonda gelişme


Bunlar gerçek olmak için çok iyi gibi görünebilirler fakat bu yararların hemen hemen hepsine ben kendim tanık oldum. Bu yazıda hiçbir şey satmıyorum veya sizi bir ürüne yönlendirmiyorum. Başkalarına yardım etmek için tecrübelerimi iletmek dışında bir kazancım yok. Tabi ki bu faydaların her biri açıklanabilir.

Sperm; sağlığımız, bağışıklığımız ve görünümümüzün anahtarı olan proteinler, besinler, mineraller ve enzimlerle doludur. Yaklaşık 2 haftalık sperm retreasyonundan (spermin korunması) sonra vücut spermi tekrar emmeye karar verir. Bu, bu yiyecek gruplarının tümünün vücuda taşınması ve bizi iyileştirmek için kullanıldığı anlamına gelir. Bu nedenle daha iyi cilt, daha parlak gözler, daha kalın saçlar, daha büyük kaslar, daha hızlı sakal büyümesi, daha iyi zekâ, gelişmiş hafıza ve saç dökülmesinin azalması gibi faydaları görüyoruz.

İnsanların doğasında üreme ve genetiklerini aktarma arzusu vardır. Eğer bu ihtiyacı mastürbasyon yaparak karşılarsanız, vücudunuz ve beyniniz sizin hayatta iyi iş yaptığınıza inanır. Beyin gerçek ..x ile mastürbasyon arasındaki farkı kavrayamaz. Bu demek oluyor ki erkekler beyinlerini kadınlarla birlikte oldukları konusunda kandırıyorlar. Mastürbasyonu bıraktığınızda, beyniniz panikler. Senin kadınların işlerine yaramadığını düşünür, ekstra faydalar da buradan gelir. Vücut kadınları etkilemek için seni mümkün olan her yönden geliştirmeye çalışır. Beyin genetiği aktarmak için programlanmıştır, eğer bunu yapamazsa, çiftleşmeyi cesaretlendirmek için her şeyi yapacaktır. Bunun içinde daha iyi görünmeni sağlaması da var; dışarı çıkman, para kazanman ve kadınlara yaklaşman için motivasyon vermesi, özgüven ve daha derin bir ses kazandırması da.

Kadınlara testosteron ve erkeksilik çekici gelir, bu doğaldır. Bir erkeğin bedenini, sesini, sağlığını, kişilik özelliklerini, beden dilini ve feromonlarını geliştirmek, bir erkeğin kadınların istediği haline gelmesini sağlar. İlave yararı, kadınların ve başarının yakından bağlantılı olmasıdır. Kadınlarla ilgili size faydası olan her şey, genellikle hayatta başarıya ulaşmanıza da yardımcı olur.

Gördüğünüz gibi, NOFAP / sperm retreasyonunun süper güçler üretmesi kesin değildir. Sadece tabiatın amaçladığı şeylere dokunuyor. Hayvanlar aleminde erkeklerin çiftleşme mevsiminde zirve yaptığını göreceksiniz. İnsan, çiftleşme mevsimi olmayan birkaç canlıdan biridir. Cinsel arzunun dünyadaki canlıların %99,9'u gibi oluşmasına izin vermek yerine yıl boyunca sürekli meni tüketiyoruz.

Bu konu Napoleon Hill’in ‘Düşün ve Zengin Ol’ kitabında ayrıntılı işleniyor. Aşağıdaki alıntıları kitabın cinselliğin gizemli dönüşümü (sperm retreasyonu/Nofap) bölümünden aldım ve bir araya getirdim. (ç.n. Bu kitabın pdf’inde o bölüme biraz baktım, çok değerli bilgiler var altta linkini vericem.)

...Cinsel arzu insan arzuları içinde en güçlü olanıdır. Bu arzunun kontrolü altındayken kişi başka zamanlarda daha önce bilmediği şekilde hayal gücü, cesaret, irade gücü, kararlılık ve yaratıcılık yeteneğinde keskinlik geliştirir. Bu arzu o kadar güçlü ve tahrik edicidir ki, insanların bu uğurda hayatlarını ve saygınlıklarını açıkça tehlikeye atabilirler. Kontrol altına alınıp başka kanallara aktarıldığında kişiyi harekete geçiren bu güç hayal gücünde, cesarette keskinlik gibi özelliklerini sürdürür; özellikle edebiyat, sanat ya da diğer mesleklerde kuşkusuz zenginliğin elde edilmesinde de yaratıcı bir güç olarak kullanılabilir.

Cinsel enerjinin dönüştürülmesi irade gücünün çalıştırılmasını gerektirir, ama alınan karşılık bu çabaya değer. Cinsel ifade doğuştan gelir ve doğaldır. Arzu bastırılamaz ve yok edilemez, zaten böyle yapılmamalıdır. Ne var ki, insanın bedenini, zihnini ve ruhunu zenginleştiren ifade şekliyle çıkış yolu sağlanmalıdır. Eğer dönüştürme yoluyla bu tür bir çıkış yolu verilmezse sadece fiziksel yollardan çıkış yolu arayacaktır.

Bir nehre baraj yapılabilir ve suyu bir süre için kontrol edilebilir, ama sonunda bir çıkış yolu bulacaktır. Aynı şey cinsel heyecan için de geçerlidir. Bir süre için bastırılıp kontrol edilebilir, ama doğası gereği ifade edilmesi gerekir. Yaratıcı bir tür çabaya dönüştürülmezse daha değersiz bir çıkış yolu bulacaktır.

Cinsel heyecanı yaratıcı bir enerjiye dönüştürebilen insanlar gerçekten çok şanslıdır, çünkü bu keşifleri ile kendilerini dâhi statüsüne yükseltebilirler. Bilimsel çalışmalar bu konudaki gerçekleri açığa çıkarmıştır:
1. En büyük başarıları gerçekleştiren insanlar cinsel yönleri oldukça gelişmiş ve cinsel enerjilerini yapıcı bir sevgiye dönüştürmeyi öğrenmiş insanlardır.
2. Büyük zenginlikler elde eden ve edebiyat, sanat, sanayi, mimaride büyük saygı kazanan erkekler hep bir kadının etkisiyle motive olmuşlardır.


Bu keşiflerin yapıldığı araştırmalar iki bin yıldır biyografi ve tarihin sayfalarına gömülmektedir. Büyük başarı kazanan kadın ve erkeklerin hayatlarıyla ilgili bir kanıt söz konusu olduğunda bu insanların oldukça gelişmiş cinsel ilişki doğalarının olduğu görülmüştür...

...Hafızaları tazelemek amacıyla, belirli erkeklerin hayat hikâyelerinden elde edilebilen gerçeklerle ilgili olarak, burada büyük başarıya sahip birkaç kişinin adını vereceğiz. Bu kişilerin dehalarının güç kaynağını dönüştürülmüş cinsel enerjilerinden aldıklarına hiç şüphe yok: George Washington, Napoleon Bonaparte, William Shakespeare, Abraham Lincoln, Ralph Waldo Emerson, Thomas Jefferson, Oscar Wilde, Woodrow Wilson, Enrico Caruso...

...Yirmi beş binin üzerinde insanı inceleyerek başarılı olmuş erkeklerin bunu kırkından önce ender olarak başardıklarını ve gerçek hızlarına ancak ellisini geçtikten sonra ulaştıklarını keşfettim. Bu gerçek o kadar şaşırtıcıydı ki, nedenini bulmak için daha dikkatli bir araştırmaya girmeme yol açtı.

Bu çalışma, başarılı insanların bunu kırkından önce yapamamalarının ana nedeninin, cinsel heyecanın fiziksel yanına aşırı düşkünlük göstererek enerjilerini ziyan etmeleri olduğunu ortaya çıkarmıştır. İnsanların çoğunluğu cinsel dürtünün salt fiziksel yanından çok daha önemli başka olasılıkları da olduğunu asla öğrenemezler. Bu keşfi yapanların çoğu ise, cinsel enerjinin en yüksek noktasında olduğu dönemde birçok yılı ziyan ederek kırk beş, elli yaşlarına ulaşırlar. Bunu genellikle kayda değer bir başarı izler.

Kırk yaşına ve bazen de onu geçene dek çoğu erkeğin hayatı, daha faydalı kanallara aktarılabilecek enerjinin boşa harcandığını göstermektedir. Daha hassas ve daha güçlü heyecanlara önem verilmez. Cinsel arzu bütün insan heyecanları içinde en güçlüsü ve en zorlayıcısıdır. Bu nedenle bu arzu kontrol edildiğinde ve fiziksel ifadesi dışında bir eyleme dönüştürüldüğünde kişiyi büyük başarılara götürebilir ve dahilik seviyesine yükseltebilir...


(ç.n Bu kitabın 1937'de yayınlandığını hatırlatmak isterim. Nofap diye bir şey yokken..)

Yahudi inancı

Yahudi erkeklerin genel olarak başarılı oldukları bir sır değildir. Yahudi servetine ilişkin şu istatistiklere bir bakın:
• Yahudi Amerikanlar Amerika’daki en güçlü ve etkili etnik grup.
• Yahudi Amerikanlar Amerika nüfusunun yüzde 2’sini oluşturmalarına rağmen Amerikalı milyarderlerin yüzde 40’ını oluşturuyorlar.
• Yahudi ev halkının %18’i 1 milyon dolar veya daha fazla servete sahip.
• Yahudi yetişkinlerin %55'inden fazlası üniversite mezunu olup, %25'i yüksek lisans derecesine sahiptir.
• Bir işte çalışan tüm yahudilerin %60'ından fazlası mesleki veya teknik (%41), yönetim ve yürütme (%13) ve işletme ve finans (%7) olmak üzere üç en yüksek statülü iş kategorilerinden birindeBirçok insan Yahudi halkın daha akıllı olduğunu düşünüyorlar. Bunun saçma olmasıyla birlikte bilim, doğal yeteneğin ve kabiliyetin gezegende oldukça eşit şekilde dağılmış olduğunu kanıtladı. Bunun yerine Yahudi erkeklerin çevresel anlamda farklı olarak ne yaptıklarına bakmalıyız ve Yahudi erkeklerle diğer tüm erkekler arasındaki tek gerçek fark mastürbasyon yapmamalarıdır. Elbette yapan çok kişi var, bu yüzden bütün Yahudiler başarılı değil. Ancak, mastürbasyona karşı çıkan dini inançları Yahudi erkeklerin daha büyük bir bölümünü bu kurallara uymaya teşvik ediyor. Bu Yahudi erkeklerin şu anda diğer tüm erkek ırklarına karşı kolayca kazanmalarının sebebi olabilir mi? Bu inanç, Arap ülkelerindeki paralara bakılarak da güçlendirilebilir. Aynı anti-mastürbasyon kuralını destekleyen İslam inancıyla, çöl arazilerine Dubai gibi şehirlerin yapılması hiç garip değil.

Spor

***sörlere bir maçtan aylar, hiç değilse haftalar öncesinden mastürbasyon yapmamaları söylenir. Birçok atletizm antrenörü atletlerine yarışmalardan önce mastürbasyon yapmamalarını söylerler. İki yüksek profilli ***sör Mike Tyson ve Muhammed Ali, ikisi de başarıya ulaşmak için sperm kaybetmeden yıllarını geçirmişlerdir.

Eski dünya ağırsıklet ***s şampiyonu David Haye’nin sperm retreasyonu konusundaki sözleri şöyledir:
“Bir süredir yemek bulamamış bir aslan bulun, bu tehlikeli bir kedidir. Ben maçlardan önce altı hafta boşalmam. cinsel ilişki yok, mastürbasyon yok, hiçbir şey yok. Bu(..x,fap) gerilimi çok fazla alıyor. Vücudun ihtiyacı olan birçok mineral ve besini, ucuz bir şekilde harcıyor. Bu harcama dizlerinizi ve bacaklarınızı zayıflatır. Bir süredir yemek bulamamış bir aslan bulun, bu tehlikeli bir kedidir. Bu yüzden bir damla bile kaybedemem. Uykumda bile -rüyamda etrafımda kızlar varsa, onlara diyorum ki, ‘Haftaya bir maçım var, hiçbir şey yapamam, bunu yapamam’ Kontrol bu. Bunu on beş yaşımdan beri yapıyorum ve bu hazırlığımın bir parçası. Bugün olduğum kişinin sebebi bu. – her şey tüm bu küçük fedakarlıklarda yatıyor. Bana bu fedakarlığı yapan başka bir ***sör bulun, işte o zaman başka bir şampiyon bulacaksınız.”

Sonuç

Her erkek hayatının bir noktasında sperm retreasyonu/NOFAP’ı denemeli. Hayatını değiştirecek olan faydaları görüp görmeyeceğini denemek için veya gerçekten porno bağımlısı olup olmadığını anlamak için. Çoğu erkek nofapı sadece pornoyu bırakamayacaklarını görmek için deniyor. Pornonun kendisi için sadece sıradan bir zevk olduğunu düşünmek endişe vericidir.
Unutmayın sperminizi çöpe atıyorsanız, beyninizi kandırıyorsunuz demektir. Bunun yerine bu cinsel enerjinin hayatınızı yapılandırmasına izin verin ve hayatınızın değişmesini izleyin. Bunların hepsi evrimden kaynaklanıyor. Bir erkeğin başarılı olması için, insan veya hayvan olsun, erkek inandıkları/kabilesi için dövüşebilmelidir. Genelde savaşı en baskın alfa erkek kazanır. Sıklıkla boşalarak, bu evrimsel gücü çöpe atarsınız. Modern çağda çoğu erkeğin ruhsuz/ölü gibi hissetmesinin sebebi budur.

 
Son düzenleme:

Roverandom

Yeni Fapstronot
Katılım
9 Kas 2020
Mesajlar
31
Tepki puanı
34
Puanları
19
Harika bir derleme olmuş. Şahsım adına faydası olduğuna da eminim. Ancak merak ediyorum, PMO dışında direkt cinsel ilişki ile sperm kaybı da aynı sonuçlara yol açıyor mu? Eğer açmıyorsa aralarındaki fark nedir? Eğer böyle bir fark yoksa ve her ne yolla olursa olsun sperm kaybı olumsuz bir şeyse bu konuda nasıl bir yol izlemek gerekir? Saygılar..
 

JakeDunn

Admin
Topluluk Yöneticisi
Katılım
22 Tem 2020
Mesajlar
719
Tepki puanı
2,291
Puanları
200
Web Sitesi
neverfapturkiye.com
Harika bir derleme olmuş. Şahsım adına faydası olduğuna da eminim. Ancak merak ediyorum, PMO dışında direkt cinsel ilişki ile sperm kaybı da aynı sonuçlara yol açıyor mu? Eğer açmıyorsa aralarındaki fark nedir? Eğer böyle bir fark yoksa ve her ne yolla olursa olsun sperm kaybı olumsuz bir şeyse bu konuda nasıl bir yol izlemek gerekir? Saygılar..
PMO dışında cinsel birliktelik sperm kaybına neden olur. PMO yaptığındaki kadar olmasa da enerjinde düşüş olacaktır. Cinsel ilişkide beyinin sosyalleşme bölümleri çalışır ve bu sağlıklıdır. Sperm kaybetmek istemiyorsanız ''Taocu sevişme sanatı'' adlı kitabı okuyabilir ''Taocu'' felsefesini benimseyebilirsiniz.
 

Roverandom

Yeni Fapstronot
Katılım
9 Kas 2020
Mesajlar
31
Tepki puanı
34
Puanları
19
PMO dışında cinsel birliktelik sperm kaybına neden olur. PMO yaptığındaki kadar olmasa da enerjinde düşüş olacaktır. Cinsel ilişkide beyinin sosyalleşme bölümleri çalışır ve bu sağlıklıdır. Sperm kaybetmek istemiyorsanız ''Taocu sevişme sanatı'' adlı kitabı okuyabilir ''Taocu'' felsefesini benimseyebilirsiniz.
İlk defa duyuyorum. Bilgilendirme için teşekkür ederim.
 

MrCrow

Yeni Üye
Katılım
17 Kas 2020
Mesajlar
3
Tepki puanı
3
Puanları
3
Rüyalanmayı engellemek bile önemli aslında, genelde mümkün olmuyor ama moda iyi girdiğimde bir kaç kere kendimi durdurduğum olmuştu.
 

foraynır123

Yeni Fapstronot
Katılım
16 Kas 2020
Mesajlar
35
Tepki puanı
32
Puanları
19
Harika bir derleme olmuş. Şahsım adına faydası olduğuna da eminim. Ancak merak ediyorum, PMO dışında direkt cinsel ilişki ile sperm kaybı da aynı sonuçlara yol açıyor mu? Eğer açmıyorsa aralarındaki fark nedir? Eğer böyle bir fark yoksa ve her ne yolla olursa olsun sperm kaybı olumsuz bir şeyse bu konuda nasıl bir yol izlemek gerekir? Saygılar..
Dostum pmo ile cinsel ilişki sırasında beynin aynı bölümleri çalışmıyor. Aynı zararları görmüyorsun yani. Aksine cinsel ilişki daha faydalı zararı yok denecek kadar az.
 

Roverandom

Yeni Fapstronot
Katılım
9 Kas 2020
Mesajlar
31
Tepki puanı
34
Puanları
19
Dostum pmo ile cinsel ilişki sırasında beynin aynı bölümleri çalışmıyor. Aynı zararları görmüyorsun yani. Aksine cinsel ilişki daha faydalı zararı yok denecek kadar az.
Teşekkür ederim. Teknik olarak biraz daha detay öğrenmek isterim bu konuda ancak beynin farklı bölümlerini çalıştırması meselesi dahi ön açıcı oldu. Saygılar.
 

isxo

Jüpiter Yolcusu
Katılım
30 Ara 2020
Mesajlar
148
Tepki puanı
226
Puanları
64
Yine harika bir yazı (video) ile karsi karşıyayız. Deneyelim, hadi başlayalım demekten başka birsey diyemem.
 

Senevrem

Yeni Fapstronot
Katılım
19 Kas 2020
Mesajlar
19
Tepki puanı
17
Puanları
4
Neverfap Akademiden alıntıdır.


İster yeni duyun ister daha önce duyup daha geniş bir araştırma yapmak isteyin, bu kavramın/fikrin (sperm kaybetmeme) dikkat çekici olduğunu reddedemezsiniz. Düzenli mastürbasyonun sağlıklı olduğu yaygın bir inanış. Fakat hepimize yanlış bilgi verildi, buna inanmak bizim hatamız olmasa da. Uzmanlara güveniriz, onlara uzman denmesinin sebebi de bu.

Sperm oluşturmak çok fazla enerji harcar, kadınların erkeklerden fazla yaşamalarının sebeplerinden biri de budur. Bir hayat yaratmak için sperm üretmenin kendi hayatımızın bir bölümünü aldığı söyleniyor. Bu, boşalma sıklığının düşürülmesinin daha uzun yaşamanıza, daha yavaş yaşlanmanıza ve daha iyi görünmenizi sağlamasına işaret ediyor. Bunların hepsi spermi korumayı denemek için geçerli sebepler, ama faydalar bununla bitmiyor.
Son yıllarda NOFAP adında bir organizasyon ortaya çıktı. Nofap, insanları porno ve mastürbasyondan uzaklaşmaları ve spermlerini korumaları için cesaretlendiriyor. Bu, gerçek kadınları etkilemenin ve genel günlük yaşamlarını iyileştirmenin bir teşebbüsü. Günümüz modern çağında birçok erkek kendilerinde depresyon, düşük enerji, anksiyete, kadın korkusu ve sosyal beceriksizlik gibi belirtileri rapor ederler. Bazıları bunun normal olmadığını anladılar ve çoğumuzun yapacağı gibi, neden olduğunu araştırdılar. Bu doktor, uzman ziyaretlerini ve israf edilen paraları da kapsıyor. Buna rağmen olumsuz belirtileri bir türlü yok edemediler.
Bu erkeklerin çoğu son çare olarak nofapı denediler. Başka hiçbir şey onlarda işe yaramadı ve basitçe düşünürsek, ne zararı olabilir ki? Deneyenler hızlı bir şekilde fark etti ki, tesadüfen bir şey bulmuşlardı, ortak süpergüçler elde etmeye başladılar. Bunların içinde depresyonun, aksiyetenin, sosyal beceriksizliğin ve korkunun yok olması ve özgüven de vardı. Ayrıca hayat ve başarı için motivasyonlarının büyük oranda arttıklarını rapor ettiler, aniden bütün gün yatakta yatmak ve televizyon izlemekten daha fazlasını yapmayı istemişlerdi. Ben şahsen süpergüçlere inanmıyorum, bence bu birinin sadece normali tecrübe etmesi. Bunun süpergüç gibi hissettirmesi onların yorgun ve olumsuz hissetmeye çok fazla alışkın olmalarından kaynaklanıyor.
NOFAP yapanların tecrübe ettikleri faydalara bir göz atalım:
(Bu faydaları rapor edenlerin bundan hiçbir maddi kazancı olmadığını unutmayın. Hiç tanışmamış binlerce erkek aynı faydaları tıpatıp aynı açıklamalarla rapor ederken bu plasebo olabilir mi?)

• Daha fazla enerji
• Daha az karamsarlık
• Daha fazla özgüven
• Daha mutlu
• Daha az anksiyete
• Sosyal becerilerde gelişme
• Başarıya daha fazla motive
• Daha fazlasını yapmaya daha fazla motive
• Gerçek kadınlara yaklaşmaya daha fazla motivasyon
• Yağ kaybında artış
• Kas kütlesinde artış
• Daha iyi egzersizler
• Daha iyi spor performansı
• Daha derin ses
• Daha iyi bir cilt
• Daha kalın saç telleri
• Saç, sakal ve kıl büyümesinde artış
• Daha az uykunun yeterli olması
• Daha parlak gözler
• Daha temiz cilt
• Vücut dilinde gelişme
• Daha fazla alfa erkeği davranışları
• Kadınlardan daha fazla ilgi
• Erkeklerden daha fazla saygı
• Daha iyi hafıza
• Beyin sisinin yok olması
• Daha zeki olmak
• Saç kaybına bir ilaç
• Daha iyi cinsel ilişki
• Daha kalın, uzun penis
• Güçte artma
• Soğuk, kendi halinde davranma
• Yüksek cinsel dürtü
• Öfkeyi kontrol edebilme
• Güç hissi
• İlişkilerde gelişme
• Bağışıklıkta gelişme
• Kondisyonda gelişme


Bunlar gerçek olmak için çok iyi gibi görünebilirler fakat bu yararların hemen hemen hepsine ben kendim tanık oldum. Bu yazıda hiçbir şey satmıyorum veya sizi bir ürüne yönlendirmiyorum. Başkalarına yardım etmek için tecrübelerimi iletmek dışında bir kazancım yok. Tabi ki bu faydaların her biri açıklanabilir.

Sperm; sağlığımız, bağışıklığımız ve görünümümüzün anahtarı olan proteinler, besinler, mineraller ve enzimlerle doludur. Yaklaşık 2 haftalık sperm retreasyonundan (spermin korunması) sonra vücut spermi tekrar emmeye karar verir. Bu, bu yiyecek gruplarının tümünün vücuda taşınması ve bizi iyileştirmek için kullanıldığı anlamına gelir. Bu nedenle daha iyi cilt, daha parlak gözler, daha kalın saçlar, daha büyük kaslar, daha hızlı sakal büyümesi, daha iyi zekâ, gelişmiş hafıza ve saç dökülmesinin azalması gibi faydaları görüyoruz.

İnsanların doğasında üreme ve genetiklerini aktarma arzusu vardır. Eğer bu ihtiyacı mastürbasyon yaparak karşılarsanız, vücudunuz ve beyniniz sizin hayatta iyi iş yaptığınıza inanır. Beyin gerçek ..x ile mastürbasyon arasındaki farkı kavrayamaz. Bu demek oluyor ki erkekler beyinlerini kadınlarla birlikte oldukları konusunda kandırıyorlar. Mastürbasyonu bıraktığınızda, beyniniz panikler. Senin kadınların işlerine yaramadığını düşünür, ekstra faydalar da buradan gelir. Vücut kadınları etkilemek için seni mümkün olan her yönden geliştirmeye çalışır. Beyin genetiği aktarmak için programlanmıştır, eğer bunu yapamazsa, çiftleşmeyi cesaretlendirmek için her şeyi yapacaktır. Bunun içinde daha iyi görünmeni sağlaması da var; dışarı çıkman, para kazanman ve kadınlara yaklaşman için motivasyon vermesi, özgüven ve daha derin bir ses kazandırması da.

Kadınlara testosteron ve erkeksilik çekici gelir, bu doğaldır. Bir erkeğin bedenini, sesini, sağlığını, kişilik özelliklerini, beden dilini ve feromonlarını geliştirmek, bir erkeğin kadınların istediği haline gelmesini sağlar. İlave yararı, kadınların ve başarının yakından bağlantılı olmasıdır. Kadınlarla ilgili size faydası olan her şey, genellikle hayatta başarıya ulaşmanıza da yardımcı olur.

Gördüğünüz gibi, NOFAP / sperm retreasyonunun süper güçler üretmesi kesin değildir. Sadece tabiatın amaçladığı şeylere dokunuyor. Hayvanlar aleminde erkeklerin çiftleşme mevsiminde zirve yaptığını göreceksiniz. İnsan, çiftleşme mevsimi olmayan birkaç canlıdan biridir. Cinsel arzunun dünyadaki canlıların %99,9'u gibi oluşmasına izin vermek yerine yıl boyunca sürekli meni tüketiyoruz.

Bu konu Napoleon Hill’in ‘Düşün ve Zengin Ol’ kitabında ayrıntılı işleniyor. Aşağıdaki alıntıları kitabın cinselliğin gizemli dönüşümü (sperm retreasyonu/Nofap) bölümünden aldım ve bir araya getirdim. (ç.n. Bu kitabın pdf’inde o bölüme biraz baktım, çok değerli bilgiler var altta linkini vericem.)

...Cinsel arzu insan arzuları içinde en güçlü olanıdır. Bu arzunun kontrolü altındayken kişi başka zamanlarda daha önce bilmediği şekilde hayal gücü, cesaret, irade gücü, kararlılık ve yaratıcılık yeteneğinde keskinlik geliştirir. Bu arzu o kadar güçlü ve tahrik edicidir ki, insanların bu uğurda hayatlarını ve saygınlıklarını açıkça tehlikeye atabilirler. Kontrol altına alınıp başka kanallara aktarıldığında kişiyi harekete geçiren bu güç hayal gücünde, cesarette keskinlik gibi özelliklerini sürdürür; özellikle edebiyat, sanat ya da diğer mesleklerde kuşkusuz zenginliğin elde edilmesinde de yaratıcı bir güç olarak kullanılabilir.

Cinsel enerjinin dönüştürülmesi irade gücünün çalıştırılmasını gerektirir, ama alınan karşılık bu çabaya değer. Cinsel ifade doğuştan gelir ve doğaldır. Arzu bastırılamaz ve yok edilemez, zaten böyle yapılmamalıdır. Ne var ki, insanın bedenini, zihnini ve ruhunu zenginleştiren ifade şekliyle çıkış yolu sağlanmalıdır. Eğer dönüştürme yoluyla bu tür bir çıkış yolu verilmezse sadece fiziksel yollardan çıkış yolu arayacaktır.

Bir nehre baraj yapılabilir ve suyu bir süre için kontrol edilebilir, ama sonunda bir çıkış yolu bulacaktır. Aynı şey cinsel heyecan için de geçerlidir. Bir süre için bastırılıp kontrol edilebilir, ama doğası gereği ifade edilmesi gerekir. Yaratıcı bir tür çabaya dönüştürülmezse daha değersiz bir çıkış yolu bulacaktır.

Cinsel heyecanı yaratıcı bir enerjiye dönüştürebilen insanlar gerçekten çok şanslıdır, çünkü bu keşifleri ile kendilerini dâhi statüsüne yükseltebilirler. Bilimsel çalışmalar bu konudaki gerçekleri açığa çıkarmıştır:
1. En büyük başarıları gerçekleştiren insanlar cinsel yönleri oldukça gelişmiş ve cinsel enerjilerini yapıcı bir sevgiye dönüştürmeyi öğrenmiş insanlardır.
2. Büyük zenginlikler elde eden ve edebiyat, sanat, sanayi, mimaride büyük saygı kazanan erkekler hep bir kadının etkisiyle motive olmuşlardır.


Bu keşiflerin yapıldığı araştırmalar iki bin yıldır biyografi ve tarihin sayfalarına gömülmektedir. Büyük başarı kazanan kadın ve erkeklerin hayatlarıyla ilgili bir kanıt söz konusu olduğunda bu insanların oldukça gelişmiş cinsel ilişki doğalarının olduğu görülmüştür...

...Hafızaları tazelemek amacıyla, belirli erkeklerin hayat hikâyelerinden elde edilebilen gerçeklerle ilgili olarak, burada büyük başarıya sahip birkaç kişinin adını vereceğiz. Bu kişilerin dehalarının güç kaynağını dönüştürülmüş cinsel enerjilerinden aldıklarına hiç şüphe yok: George Washington, Napoleon Bonaparte, William Shakespeare, Abraham Lincoln, Ralph Waldo Emerson, Thomas Jefferson, Oscar Wilde, Woodrow Wilson, Enrico Caruso...

...Yirmi beş binin üzerinde insanı inceleyerek başarılı olmuş erkeklerin bunu kırkından önce ender olarak başardıklarını ve gerçek hızlarına ancak ellisini geçtikten sonra ulaştıklarını keşfettim. Bu gerçek o kadar şaşırtıcıydı ki, nedenini bulmak için daha dikkatli bir araştırmaya girmeme yol açtı.

Bu çalışma, başarılı insanların bunu kırkından önce yapamamalarının ana nedeninin, cinsel heyecanın fiziksel yanına aşırı düşkünlük göstererek enerjilerini ziyan etmeleri olduğunu ortaya çıkarmıştır. İnsanların çoğunluğu cinsel dürtünün salt fiziksel yanından çok daha önemli başka olasılıkları da olduğunu asla öğrenemezler. Bu keşfi yapanların çoğu ise, cinsel enerjinin en yüksek noktasında olduğu dönemde birçok yılı ziyan ederek kırk beş, elli yaşlarına ulaşırlar. Bunu genellikle kayda değer bir başarı izler.

Kırk yaşına ve bazen de onu geçene dek çoğu erkeğin hayatı, daha faydalı kanallara aktarılabilecek enerjinin boşa harcandığını göstermektedir. Daha hassas ve daha güçlü heyecanlara önem verilmez. Cinsel arzu bütün insan heyecanları içinde en güçlüsü ve en zorlayıcısıdır. Bu nedenle bu arzu kontrol edildiğinde ve fiziksel ifadesi dışında bir eyleme dönüştürüldüğünde kişiyi büyük başarılara götürebilir ve dahilik seviyesine yükseltebilir...


(ç.n Bu kitabın 1937'de yayınlandığını hatırlatmak isterim. Nofap diye bir şey yokken..)

Yahudi inancı

Yahudi erkeklerin genel olarak başarılı oldukları bir sır değildir. Yahudi servetine ilişkin şu istatistiklere bir bakın:
• Yahudi Amerikanlar Amerika’daki en güçlü ve etkili etnik grup.
• Yahudi Amerikanlar Amerika nüfusunun yüzde 2’sini oluşturmalarına rağmen Amerikalı milyarderlerin yüzde 40’ını oluşturuyorlar.
• Yahudi ev halkının %18’i 1 milyon dolar veya daha fazla servete sahip.
• Yahudi yetişkinlerin %55'inden fazlası üniversite mezunu olup, %25'i yüksek lisans derecesine sahiptir.
• Bir işte çalışan tüm yahudilerin %60'ından fazlası mesleki veya teknik (%41), yönetim ve yürütme (%13) ve işletme ve finans (%7) olmak üzere üç en yüksek statülü iş kategorilerinden birindeBirçok insan Yahudi halkın daha akıllı olduğunu düşünüyorlar. Bunun saçma olmasıyla birlikte bilim, doğal yeteneğin ve kabiliyetin gezegende oldukça eşit şekilde dağılmış olduğunu kanıtladı. Bunun yerine Yahudi erkeklerin çevresel anlamda farklı olarak ne yaptıklarına bakmalıyız ve Yahudi erkeklerle diğer tüm erkekler arasındaki tek gerçek fark mastürbasyon yapmamalarıdır. Elbette yapan çok kişi var, bu yüzden bütün Yahudiler başarılı değil. Ancak, mastürbasyona karşı çıkan dini inançları Yahudi erkeklerin daha büyük bir bölümünü bu kurallara uymaya teşvik ediyor. Bu Yahudi erkeklerin şu anda diğer tüm erkek ırklarına karşı kolayca kazanmalarının sebebi olabilir mi? Bu inanç, Arap ülkelerindeki paralara bakılarak da güçlendirilebilir. Aynı anti-mastürbasyon kuralını destekleyen İslam inancıyla, çöl arazilerine Dubai gibi şehirlerin yapılması hiç garip değil.

Spor

***sörlere bir maçtan aylar, hiç değilse haftalar öncesinden mastürbasyon yapmamaları söylenir. Birçok atletizm antrenörü atletlerine yarışmalardan önce mastürbasyon yapmamalarını söylerler. İki yüksek profilli ***sör Mike Tyson ve Muhammed Ali, ikisi de başarıya ulaşmak için sperm kaybetmeden yıllarını geçirmişlerdir.

Eski dünya ağırsıklet ***s şampiyonu David Haye’nin sperm retreasyonu konusundaki sözleri şöyledir:
“Bir süredir yemek bulamamış bir aslan bulun, bu tehlikeli bir kedidir. Ben maçlardan önce altı hafta boşalmam. cinsel ilişki yok, mastürbasyon yok, hiçbir şey yok. Bu(..x,fap) gerilimi çok fazla alıyor. Vücudun ihtiyacı olan birçok mineral ve besini, ucuz bir şekilde harcıyor. Bu harcama dizlerinizi ve bacaklarınızı zayıflatır. Bir süredir yemek bulamamış bir aslan bulun, bu tehlikeli bir kedidir. Bu yüzden bir damla bile kaybedemem. Uykumda bile -rüyamda etrafımda kızlar varsa, onlara diyorum ki, ‘Haftaya bir maçım var, hiçbir şey yapamam, bunu yapamam’ Kontrol bu. Bunu on beş yaşımdan beri yapıyorum ve bu hazırlığımın bir parçası. Bugün olduğum kişinin sebebi bu. – her şey tüm bu küçük fedakarlıklarda yatıyor. Bana bu fedakarlığı yapan başka bir ***sör bulun, işte o zaman başka bir şampiyon bulacaksınız.”

Sonuç

Her erkek hayatının bir noktasında sperm retreasyonu/NOFAP’ı denemeli. Hayatını değiştirecek olan faydaları görüp görmeyeceğini denemek için veya gerçekten porno bağımlısı olup olmadığını anlamak için. Çoğu erkek nofapı sadece pornoyu bırakamayacaklarını görmek için deniyor. Pornonun kendisi için sadece sıradan bir zevk olduğunu düşünmek endişe vericidir.
Unutmayın sperminizi çöpe atıyorsanız, beyninizi kandırıyorsunuz demektir. Bunun yerine bu cinsel enerjinin hayatınızı yapılandırmasına izin verin ve hayatınızın değişmesini izleyin. Bunların hepsi evrimden kaynaklanıyor. Bir erkeğin başarılı olması için, insan veya hayvan olsun, erkek inandıkları/kabilesi için dövüşebilmelidir. Genelde savaşı en baskın alfa erkek kazanır. Sıklıkla boşalarak, bu evrimsel gücü çöpe atarsınız. Modern çağda çoğu erkeğin ruhsuz/ölü gibi hissetmesinin sebebi budur.

süper yazı
 

masculin

Yeni Üye
Katılım
15 Şub 2021
Mesajlar
9
Tepki puanı
13
Puanları
3
Admin boşalma konusunda dediğin her şeye hak veriyorum ama ilerde bu gençlerin hepsi evlenecek yada düzenli bir cinsel hayatı olacak, ve boşalmaları gerekicek belki her gün. ben Pmo ile Doğal cinsel ilişki aynı kefede tutmuyorum
 

JakeDunn

Admin
Topluluk Yöneticisi
Katılım
22 Tem 2020
Mesajlar
719
Tepki puanı
2,291
Puanları
200
Web Sitesi
neverfapturkiye.com
Admin boşalma konusunda dediğin her şeye hak veriyorum ama ilerde bu gençlerin hepsi evlenecek yada düzenli bir cinsel hayatı olacak, ve boşalmaları gerekicek belki her gün. ben Pmo ile Doğal cinsel ilişki aynı kefede tutmuyorum
Hedefimiz o dostum. Mesela önemli bir terfi alacaksın ve çok daha fazla çalışman gerekiyor. Normal seksten de uzaklaşıp bir nevi tüm gücünü toplayıp çalışabilirsin. Biz sahte olan hazlara(ne kadar haz olmasa da) karşıyız. cinsel ilişki doğal bir süreçtir fakat her şeyin fazlası zarardır.
 

Machiavellli

Mars Yolcusu
Katılım
10 Şub 2021
Mesajlar
55
Tepki puanı
169
Puanları
43
Bu iş hiç gerçekleşmiyor. Her defasında vücut bir yolunu bulup rüyalanıyor
 

Aaad

Yeni Üye
Katılım
9 Ocak 2021
Mesajlar
12
Tepki puanı
10
Puanları
3
Güzel ve aydınlatıcı bir yazı olmuş.
 

mlynr

Herşey özgürlük için
Katılım
18 Kas 2020
Mesajlar
37
Tepki puanı
48
Puanları
21
Konum
istanbul
gayet güzel ve detaylı anlatım için teşekkürler.
 

John constantine

Mars Yolcusu
Katılım
16 May 2022
Mesajlar
162
Tepki puanı
159
Puanları
53
Neverfap Akademiden alıntıdır.


İster yeni duyun ister daha önce duyup daha geniş bir araştırma yapmak isteyin, bu kavramın/fikrin (sperm kaybetmeme) dikkat çekici olduğunu reddedemezsiniz. Düzenli mastürbasyonun sağlıklı olduğu yaygın bir inanış. Fakat hepimize yanlış bilgi verildi, buna inanmak bizim hatamız olmasa da. Uzmanlara güveniriz, onlara uzman denmesinin sebebi de bu.

Sperm oluşturmak çok fazla enerji harcar, kadınların erkeklerden fazla yaşamalarının sebeplerinden biri de budur. Bir hayat yaratmak için sperm üretmenin kendi hayatımızın bir bölümünü aldığı söyleniyor. Bu, boşalma sıklığının düşürülmesinin daha uzun yaşamanıza, daha yavaş yaşlanmanıza ve daha iyi görünmenizi sağlamasına işaret ediyor. Bunların hepsi spermi korumayı denemek için geçerli sebepler, ama faydalar bununla bitmiyor.
Son yıllarda NOFAP adında bir organizasyon ortaya çıktı. Nofap, insanları porno ve mastürbasyondan uzaklaşmaları ve spermlerini korumaları için cesaretlendiriyor. Bu, gerçek kadınları etkilemenin ve genel günlük yaşamlarını iyileştirmenin bir teşebbüsü. Günümüz modern çağında birçok erkek kendilerinde depresyon, düşük enerji, anksiyete, kadın korkusu ve sosyal beceriksizlik gibi belirtileri rapor ederler. Bazıları bunun normal olmadığını anladılar ve çoğumuzun yapacağı gibi, neden olduğunu araştırdılar. Bu doktor, uzman ziyaretlerini ve israf edilen paraları da kapsıyor. Buna rağmen olumsuz belirtileri bir türlü yok edemediler.
Bu erkeklerin çoğu son çare olarak nofapı denediler. Başka hiçbir şey onlarda işe yaramadı ve basitçe düşünürsek, ne zararı olabilir ki? Deneyenler hızlı bir şekilde fark etti ki, tesadüfen bir şey bulmuşlardı, ortak süpergüçler elde etmeye başladılar. Bunların içinde depresyonun, aksiyetenin, sosyal beceriksizliğin ve korkunun yok olması ve özgüven de vardı. Ayrıca hayat ve başarı için motivasyonlarının büyük oranda arttıklarını rapor ettiler, aniden bütün gün yatakta yatmak ve televizyon izlemekten daha fazlasını yapmayı istemişlerdi. Ben şahsen süpergüçlere inanmıyorum, bence bu birinin sadece normali tecrübe etmesi. Bunun süpergüç gibi hissettirmesi onların yorgun ve olumsuz hissetmeye çok fazla alışkın olmalarından kaynaklanıyor.
NOFAP yapanların tecrübe ettikleri faydalara bir göz atalım:
(Bu faydaları rapor edenlerin bundan hiçbir maddi kazancı olmadığını unutmayın. Hiç tanışmamış binlerce erkek aynı faydaları tıpatıp aynı açıklamalarla rapor ederken bu plasebo olabilir mi?)

• Daha fazla enerji
• Daha az karamsarlık
• Daha fazla özgüven
• Daha mutlu
• Daha az anksiyete
• Sosyal becerilerde gelişme
• Başarıya daha fazla motive
• Daha fazlasını yapmaya daha fazla motive
• Gerçek kadınlara yaklaşmaya daha fazla motivasyon
• Yağ kaybında artış
• Kas kütlesinde artış
• Daha iyi egzersizler
• Daha iyi spor performansı
• Daha derin ses
• Daha iyi bir cilt
• Daha kalın saç telleri
• Saç, sakal ve kıl büyümesinde artış
• Daha az uykunun yeterli olması
• Daha parlak gözler
• Daha temiz cilt
• Vücut dilinde gelişme
• Daha fazla alfa erkeği davranışları
• Kadınlardan daha fazla ilgi
• Erkeklerden daha fazla saygı
• Daha iyi hafıza
• Beyin sisinin yok olması
• Daha zeki olmak
• Saç kaybına bir ilaç
• Daha iyi cinsel ilişki
• Daha kalın, uzun penis
• Güçte artma
• Soğuk, kendi halinde davranma
• Yüksek cinsel dürtü
• Öfkeyi kontrol edebilme
• Güç hissi
• İlişkilerde gelişme
• Bağışıklıkta gelişme
• Kondisyonda gelişme


Bunlar gerçek olmak için çok iyi gibi görünebilirler fakat bu yararların hemen hemen hepsine ben kendim tanık oldum. Bu yazıda hiçbir şey satmıyorum veya sizi bir ürüne yönlendirmiyorum. Başkalarına yardım etmek için tecrübelerimi iletmek dışında bir kazancım yok. Tabi ki bu faydaların her biri açıklanabilir.

Sperm; sağlığımız, bağışıklığımız ve görünümümüzün anahtarı olan proteinler, besinler, mineraller ve enzimlerle doludur. Yaklaşık 2 haftalık sperm retreasyonundan (spermin korunması) sonra vücut spermi tekrar emmeye karar verir. Bu, bu yiyecek gruplarının tümünün vücuda taşınması ve bizi iyileştirmek için kullanıldığı anlamına gelir. Bu nedenle daha iyi cilt, daha parlak gözler, daha kalın saçlar, daha büyük kaslar, daha hızlı sakal büyümesi, daha iyi zekâ, gelişmiş hafıza ve saç dökülmesinin azalması gibi faydaları görüyoruz.

İnsanların doğasında üreme ve genetiklerini aktarma arzusu vardır. Eğer bu ihtiyacı mastürbasyon yaparak karşılarsanız, vücudunuz ve beyniniz sizin hayatta iyi iş yaptığınıza inanır. Beyin gerçek ..x ile mastürbasyon arasındaki farkı kavrayamaz. Bu demek oluyor ki erkekler beyinlerini kadınlarla birlikte oldukları konusunda kandırıyorlar. Mastürbasyonu bıraktığınızda, beyniniz panikler. Senin kadınların işlerine yaramadığını düşünür, ekstra faydalar da buradan gelir. Vücut kadınları etkilemek için seni mümkün olan her yönden geliştirmeye çalışır. Beyin genetiği aktarmak için programlanmıştır, eğer bunu yapamazsa, çiftleşmeyi cesaretlendirmek için her şeyi yapacaktır. Bunun içinde daha iyi görünmeni sağlaması da var; dışarı çıkman, para kazanman ve kadınlara yaklaşman için motivasyon vermesi, özgüven ve daha derin bir ses kazandırması da.

Kadınlara testosteron ve erkeksilik çekici gelir, bu doğaldır. Bir erkeğin bedenini, sesini, sağlığını, kişilik özelliklerini, beden dilini ve feromonlarını geliştirmek, bir erkeğin kadınların istediği haline gelmesini sağlar. İlave yararı, kadınların ve başarının yakından bağlantılı olmasıdır. Kadınlarla ilgili size faydası olan her şey, genellikle hayatta başarıya ulaşmanıza da yardımcı olur.

Gördüğünüz gibi, NOFAP / sperm retreasyonunun süper güçler üretmesi kesin değildir. Sadece tabiatın amaçladığı şeylere dokunuyor. Hayvanlar aleminde erkeklerin çiftleşme mevsiminde zirve yaptığını göreceksiniz. İnsan, çiftleşme mevsimi olmayan birkaç canlıdan biridir. Cinsel arzunun dünyadaki canlıların %99,9'u gibi oluşmasına izin vermek yerine yıl boyunca sürekli meni tüketiyoruz.

Bu konu Napoleon Hill’in ‘Düşün ve Zengin Ol’ kitabında ayrıntılı işleniyor. Aşağıdaki alıntıları kitabın cinselliğin gizemli dönüşümü (sperm retreasyonu/Nofap) bölümünden aldım ve bir araya getirdim. (ç.n. Bu kitabın pdf’inde o bölüme biraz baktım, çok değerli bilgiler var altta linkini vericem.)

...Cinsel arzu insan arzuları içinde en güçlü olanıdır. Bu arzunun kontrolü altındayken kişi başka zamanlarda daha önce bilmediği şekilde hayal gücü, cesaret, irade gücü, kararlılık ve yaratıcılık yeteneğinde keskinlik geliştirir. Bu arzu o kadar güçlü ve tahrik edicidir ki, insanların bu uğurda hayatlarını ve saygınlıklarını açıkça tehlikeye atabilirler. Kontrol altına alınıp başka kanallara aktarıldığında kişiyi harekete geçiren bu güç hayal gücünde, cesarette keskinlik gibi özelliklerini sürdürür; özellikle edebiyat, sanat ya da diğer mesleklerde kuşkusuz zenginliğin elde edilmesinde de yaratıcı bir güç olarak kullanılabilir.

Cinsel enerjinin dönüştürülmesi irade gücünün çalıştırılmasını gerektirir, ama alınan karşılık bu çabaya değer. Cinsel ifade doğuştan gelir ve doğaldır. Arzu bastırılamaz ve yok edilemez, zaten böyle yapılmamalıdır. Ne var ki, insanın bedenini, zihnini ve ruhunu zenginleştiren ifade şekliyle çıkış yolu sağlanmalıdır. Eğer dönüştürme yoluyla bu tür bir çıkış yolu verilmezse sadece fiziksel yollardan çıkış yolu arayacaktır.

Bir nehre baraj yapılabilir ve suyu bir süre için kontrol edilebilir, ama sonunda bir çıkış yolu bulacaktır. Aynı şey cinsel heyecan için de geçerlidir. Bir süre için bastırılıp kontrol edilebilir, ama doğası gereği ifade edilmesi gerekir. Yaratıcı bir tür çabaya dönüştürülmezse daha değersiz bir çıkış yolu bulacaktır.

Cinsel heyecanı yaratıcı bir enerjiye dönüştürebilen insanlar gerçekten çok şanslıdır, çünkü bu keşifleri ile kendilerini dâhi statüsüne yükseltebilirler. Bilimsel çalışmalar bu konudaki gerçekleri açığa çıkarmıştır:
1. En büyük başarıları gerçekleştiren insanlar cinsel yönleri oldukça gelişmiş ve cinsel enerjilerini yapıcı bir sevgiye dönüştürmeyi öğrenmiş insanlardır.
2. Büyük zenginlikler elde eden ve edebiyat, sanat, sanayi, mimaride büyük saygı kazanan erkekler hep bir kadının etkisiyle motive olmuşlardır.


Bu keşiflerin yapıldığı araştırmalar iki bin yıldır biyografi ve tarihin sayfalarına gömülmektedir. Büyük başarı kazanan kadın ve erkeklerin hayatlarıyla ilgili bir kanıt söz konusu olduğunda bu insanların oldukça gelişmiş cinsel ilişki doğalarının olduğu görülmüştür...

...Hafızaları tazelemek amacıyla, belirli erkeklerin hayat hikâyelerinden elde edilebilen gerçeklerle ilgili olarak, burada büyük başarıya sahip birkaç kişinin adını vereceğiz. Bu kişilerin dehalarının güç kaynağını dönüştürülmüş cinsel enerjilerinden aldıklarına hiç şüphe yok: George Washington, Napoleon Bonaparte, William Shakespeare, Abraham Lincoln, Ralph Waldo Emerson, Thomas Jefferson, Oscar Wilde, Woodrow Wilson, Enrico Caruso...

...Yirmi beş binin üzerinde insanı inceleyerek başarılı olmuş erkeklerin bunu kırkından önce ender olarak başardıklarını ve gerçek hızlarına ancak ellisini geçtikten sonra ulaştıklarını keşfettim. Bu gerçek o kadar şaşırtıcıydı ki, nedenini bulmak için daha dikkatli bir araştırmaya girmeme yol açtı.

Bu çalışma, başarılı insanların bunu kırkından önce yapamamalarının ana nedeninin, cinsel heyecanın fiziksel yanına aşırı düşkünlük göstererek enerjilerini ziyan etmeleri olduğunu ortaya çıkarmıştır. İnsanların çoğunluğu cinsel dürtünün salt fiziksel yanından çok daha önemli başka olasılıkları da olduğunu asla öğrenemezler. Bu keşfi yapanların çoğu ise, cinsel enerjinin en yüksek noktasında olduğu dönemde birçok yılı ziyan ederek kırk beş, elli yaşlarına ulaşırlar. Bunu genellikle kayda değer bir başarı izler.

Kırk yaşına ve bazen de onu geçene dek çoğu erkeğin hayatı, daha faydalı kanallara aktarılabilecek enerjinin boşa harcandığını göstermektedir. Daha hassas ve daha güçlü heyecanlara önem verilmez. Cinsel arzu bütün insan heyecanları içinde en güçlüsü ve en zorlayıcısıdır. Bu nedenle bu arzu kontrol edildiğinde ve fiziksel ifadesi dışında bir eyleme dönüştürüldüğünde kişiyi büyük başarılara götürebilir ve dahilik seviyesine yükseltebilir...


(ç.n Bu kitabın 1937'de yayınlandığını hatırlatmak isterim. Nofap diye bir şey yokken..)

Yahudi inancı

Yahudi erkeklerin genel olarak başarılı oldukları bir sır değildir. Yahudi servetine ilişkin şu istatistiklere bir bakın:
• Yahudi Amerikanlar Amerika’daki en güçlü ve etkili etnik grup.
• Yahudi Amerikanlar Amerika nüfusunun yüzde 2’sini oluşturmalarına rağmen Amerikalı milyarderlerin yüzde 40’ını oluşturuyorlar.
• Yahudi ev halkının %18’i 1 milyon dolar veya daha fazla servete sahip.
• Yahudi yetişkinlerin %55'inden fazlası üniversite mezunu olup, %25'i yüksek lisans derecesine sahiptir.
• Bir işte çalışan tüm yahudilerin %60'ından fazlası mesleki veya teknik (%41), yönetim ve yürütme (%13) ve işletme ve finans (%7) olmak üzere üç en yüksek statülü iş kategorilerinden birindeBirçok insan Yahudi halkın daha akıllı olduğunu düşünüyorlar. Bunun saçma olmasıyla birlikte bilim, doğal yeteneğin ve kabiliyetin gezegende oldukça eşit şekilde dağılmış olduğunu kanıtladı. Bunun yerine Yahudi erkeklerin çevresel anlamda farklı olarak ne yaptıklarına bakmalıyız ve Yahudi erkeklerle diğer tüm erkekler arasındaki tek gerçek fark mastürbasyon yapmamalarıdır. Elbette yapan çok kişi var, bu yüzden bütün Yahudiler başarılı değil. Ancak, mastürbasyona karşı çıkan dini inançları Yahudi erkeklerin daha büyük bir bölümünü bu kurallara uymaya teşvik ediyor. Bu Yahudi erkeklerin şu anda diğer tüm erkek ırklarına karşı kolayca kazanmalarının sebebi olabilir mi? Bu inanç, Arap ülkelerindeki paralara bakılarak da güçlendirilebilir. Aynı anti-mastürbasyon kuralını destekleyen İslam inancıyla, çöl arazilerine Dubai gibi şehirlerin yapılması hiç garip değil.

Spor

***sörlere bir maçtan aylar, hiç değilse haftalar öncesinden mastürbasyon yapmamaları söylenir. Birçok atletizm antrenörü atletlerine yarışmalardan önce mastürbasyon yapmamalarını söylerler. İki yüksek profilli ***sör Mike Tyson ve Muhammed Ali, ikisi de başarıya ulaşmak için sperm kaybetmeden yıllarını geçirmişlerdir.

Eski dünya ağırsıklet ***s şampiyonu David Haye’nin sperm retreasyonu konusundaki sözleri şöyledir:
“Bir süredir yemek bulamamış bir aslan bulun, bu tehlikeli bir kedidir. Ben maçlardan önce altı hafta boşalmam. cinsel ilişki yok, mastürbasyon yok, hiçbir şey yok. Bu(..x,fap) gerilimi çok fazla alıyor. Vücudun ihtiyacı olan birçok mineral ve besini, ucuz bir şekilde harcıyor. Bu harcama dizlerinizi ve bacaklarınızı zayıflatır. Bir süredir yemek bulamamış bir aslan bulun, bu tehlikeli bir kedidir. Bu yüzden bir damla bile kaybedemem. Uykumda bile -rüyamda etrafımda kızlar varsa, onlara diyorum ki, ‘Haftaya bir maçım var, hiçbir şey yapamam, bunu yapamam’ Kontrol bu. Bunu on beş yaşımdan beri yapıyorum ve bu hazırlığımın bir parçası. Bugün olduğum kişinin sebebi bu. – her şey tüm bu küçük fedakarlıklarda yatıyor. Bana bu fedakarlığı yapan başka bir ***sör bulun, işte o zaman başka bir şampiyon bulacaksınız.”

Sonuç

Her erkek hayatının bir noktasında sperm retreasyonu/NOFAP’ı denemeli. Hayatını değiştirecek olan faydaları görüp görmeyeceğini denemek için veya gerçekten porno bağımlısı olup olmadığını anlamak için. Çoğu erkek nofapı sadece pornoyu bırakamayacaklarını görmek için deniyor. Pornonun kendisi için sadece sıradan bir zevk olduğunu düşünmek endişe vericidir.
Unutmayın sperminizi çöpe atıyorsanız, beyninizi kandırıyorsunuz demektir. Bunun yerine bu cinsel enerjinin hayatınızı yapılandırmasına izin verin ve hayatınızın değişmesini izleyin. Bunların hepsi evrimden kaynaklanıyor. Bir erkeğin başarılı olması için, insan veya hayvan olsun, erkek inandıkları/kabilesi için dövüşebilmelidir. Genelde savaşı en baskın alfa erkek kazanır. Sıklıkla boşalarak, bu
eski ve çook güzel bir yazı.Güncel Panoya düşüp okunsun diye yorum bırakıyorum
 
E

endiptengeldim

Misafir
Ah nofapi'i yıllar önce duyacaktım, şu an bambaşka biriydim.
 
shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6
Üst