Son Paylaşımlar

Sitemize Hoşgeldiniz NeverFap Türkiye

Bize katılmak için kayıt olabilir veya giriş yapabilirsiniz.

Forum Rehberi >>>

Neverfap Türkiye Forum kurallarını öğrenmeniz ceza almanızı engeller. Kurallarımızı okuyunuz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Yönetimle İletişime Geç >>>

Sitemizi kullanırken yaşadığınız sorun ve önerilerinizi yöneticiler ile paylaşabilirsiniz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Soru Cevap Sperm Yakımı Faydalı Mıdır ?

Sarkå

Ay Yolcusu
Anladığım kadarıyla Neverfap ile amaçlanan şey hem iradeyi güçlendirip bağımlılıklardan kurtulmak hem de sperm in vücut içinde yakılmasını sağlamak. Peki spermin vücut içinde yakımının ne gibi faydaları var? İnternette araştırdım ama net bir şey bulamadım. Cevaplarsanız sevinirim.

Moderatörün son düzenlenenleri:

kendine nofabır

Ay Yolcusu
Ben buna inanmıyorum. Bana göre sperm kullanılmadığı için yada çok az miktarda kendilinden atılımı olduğundan vücut yeni sperme enerji ve madde üretmiyo ona ayrılan pay vücutta ek olarak kalıyo bilmem size de mantıklı geldi mi ?

Lazkopat

Emektar Üye
Anladığım kadarıyla Neverfap ile amaçlanan şey hem iradeyi güçlendirip bağımlılıklardan kurtulmak hem de sperm in vücut içinde yakılmasını sağlamak. Peki spermin vücut içinde yakımının ne gibi faydaları var? İnternette araştırdım ama net bir şey bulamadım. Cevaplarsanız sevinirim.
Bu konu üzerine herhangi araştırma vs yok. Ancak bilemiyorum. Belki de vücudumuz kullanmadığı spremleri vücudunda yakarak enerjiye dönüşterecek şekilde evrimleşmiştir.

shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6