Son Paylaşımlar

Sitemize Hoşgeldiniz NeverFap Türkiye

Bize katılmak için kayıt olabilir veya giriş yapabilirsiniz.

Forum Rehberi >>>

Neverfap Türkiye Forum kurallarını öğrenmeniz ceza almanızı engeller. Kurallarımızı okuyunuz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Yönetimle İletişime Geç >>>

Sitemizi kullanırken yaşadığınız sorun ve önerilerinizi yöneticiler ile paylaşabilirsiniz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Spora Yeni Başladım, Creatine Ve Protein Tozu Kullanmalı Mıyım ?

senor

Yeni Üye
Merhaba dostlar,
Gün itibari ile spora başlamış bulunmaktayım. Merak ettiğim husus ise şu : Spora yeni başlayan biri olarak creatine ve protein takviyesi almalı mıyım ?
Not : Yaptırmış olduğum dahiliye kan testlerinde protein ve creatine oranımda bir anomaliye saptanmadı yani gayet normal seviyedeler. Lakin kan verdiğim süreç içerisinde spor yapmadığımı belirtmek isterim.
Şimdiden teşekkür ederim.
Motivasyon dolu günler !

KingArthur

Mezun
Yediğin yemeklerden proteini alıyorsan toz almana gerek yok dostum.
Creatini 6 ay düzenli spordan sonra kullanmanı öneririm.
Birde sürekliliği sağlayabilecekmisin boşa para harcama 6 ay kesintisiz devam edersen alırsın.
Devamlılık sağlamak için belli başlı tavizler vermen gerekiyor o yüzden şimdi para harcama sürece odaklan Ağırsağlam kanalını izle zamanla neye ihtiyacın olup olmadığını anlarsın.
Motivasyon dolu günler!!

barbar

Yeni Fapstronot
Kreatin hadi neyse de, onun dışındaki supplementler kesinlikle para tuzağı. Tamamen boş. Git ev yemeği ye, günlük en az 3 litre su iç, intensity, az set az tekrar çok kilo ve aşırı yavaş yap. Mike Mentzer'e benzer bir sistemi uyguluyorum, sadece serbest ağırlıkla yapıyorum. Ama hiç bu kadar hızlı geliştiğimi hissetmemiştim.

Bny

Yeni Üye
Kreatin hakkında en çok araştırma yapılan supplement ürünüdür. kısaca en güvenililir olan diyebiliriz. ama imkan varsa toza vereceğin parayı direkt yemekten al. öğrenciysen ve yurtta kalıyorsan o zaman toz çok mantıklı

senor

Yeni Üye
Kreatin hakkında en çok araştırma yapılan supplement ürünüdür. kısaca en güvenililir olan diyebiliriz. ama imkan varsa toza vereceğin parayı direkt yemekten al. öğrenciysen ve yurtta kalıyorsan o zaman toz çok mantıklı
Evet hocam. Aile evinden uzaktayım.

senor

Yeni Üye
Yediğin yemeklerden proteini alıyorsan toz almana gerek yok dostum.
Creatini 6 ay düzenli spordan sonra kullanmanı öneririm.
Birde sürekliliği sağlayabilecekmisin boşa para harcama 6 ay kesintisiz devam edersen alırsın.
Devamlılık sağlamak için belli başlı tavizler vermen gerekiyor o yüzden şimdi para harcama sürece odaklan Ağırsağlam kanalını izle zamanla neye ihtiyacın olup olmadığını anlarsın.
Motivasyon dolu günler!!
önerileriniz için teşekkür ederim hocam :)

shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6