Son Paylaşımlar

Sitemize Hoşgeldiniz NeverFap Türkiye

Bize katılmak için kayıt olabilir veya giriş yapabilirsiniz.

Forum Rehberi >>>

Neverfap Türkiye Forum kurallarını öğrenmeniz ceza almanızı engeller. Kurallarımızı okuyunuz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Yönetimle İletişime Geç >>>

Sitemizi kullanırken yaşadığınız sorun ve önerilerinizi yöneticiler ile paylaşabilirsiniz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Soru Cevap Spordan Sonra Rüyalanmak

lazkurt037

Yeni Fapstronot
Merhaba arkadaşlar neverfapte 3.ayda filanim gün saymadigim için tam sayı bilmiyorum 4.surecim filan en uzunu 143 gün olması lazım.

Spor yaptiktan sonra özellikle bacak ertesi gün kesinlikle ruyalaniyorum ama rüya da görmüyorum yani sadece ıslaklık var bu normal mi yaşayan arkadaşlar varmı az morelimi bozuyor sorayım dedim teşekkür ederim

redteg81

Ay Yolcusu
Merhaba . Bence spordan sonra böyle olmaması lazım çünkü yoruluyorsun ve vücudunun önceliği bu olmaması lazım tabi benim tam bir bilgim yok bu konuda. Bende 35. gündeyim ve bende rüya olayları olmuyor. İşerken kesik kesik idrar içerisinde meni geliyor . Çok tuhaf il defa böyle bir şeyle karşılaşıyorum bende .

lazkurt037

Yeni Fapstronot
Merhaba . Bence spordan sonra böyle olmaması lazım çünkü yoruluyorsun ve vücudunun önceliği bu olmaması lazım tabi benim tam bir bilgim yok bu konuda. Bende 35. gündeyim ve bende rüya olayları olmuyor. İşerken kesik kesik idrar içerisinde meni geliyor . Çok tuhaf il defa böyle bir şeyle karşılaşıyorum bende .
Çok yorgun oluyorum ayağa kalkacak halim yok cidden ama böyle birşey yaşıyorum

shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6