Son Paylaşımlar

Sitemize Hoşgeldiniz NeverFap Türkiye

Bize katılmak için kayıt olabilir veya giriş yapabilirsiniz.

Forum Rehberi >>>

Neverfap Türkiye Forum kurallarını öğrenmeniz ceza almanızı engeller. Kurallarımızı okuyunuz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Yönetimle İletişime Geç >>>

Sitemizi kullanırken yaşadığınız sorun ve önerilerinizi yöneticiler ile paylaşabilirsiniz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Soru Cevap Süreci Ailesine Anlatan Oldu Mu?

Harvey Teller

Yeni Fapstronot
Beyler neverfap sürecisi ailesine anlatan,konuyla alakalı sorunlarından bahseden oldu mu? Olduysa nasıl tepkiler aldınız ve nasıl bir yol izlediniz? Ben ara sıra söylemeyi düşünüyorum ama cesaret edemiyorum açıkçası.

Bratislaw

Ay Yolcusu
Ben cesaret edemem açıkcası. Cesaret edip söylesem bile bana bir faydası olmaz. Nedeni ise zaten gizli yapıyoruz bu işi. Aileme söylesem bile yalnız kalınca gene yaparım. Kafada bitirmeyince olmuyor arkadaşlar. Yapmayacağım deyip, kesin bir kararlılıkla direnmekten başka, güçlü bir seçenek yok maalesef.

Richard Winters

🔱
Meydan Okuma Rozeti
Beyler neverfap sürecisi ailesine anlatan,konuyla alakalı sorunlarından bahseden oldu mu? Olduysa nasıl tepkiler aldınız ve nasıl bir yol izlediniz? Ben ara sıra söylemeyi düşünüyorum ama cesaret edemiyorum açıkçası.
Niye söylemek istiyorsun gerek yok söylemene boşver

Lazkopat

Emektar Üye
Ben söyledim. Sana tavsiyem eğer ciddi adımlar atmayacaksan ailenle paylaşma. Çünkü söylesen de bir şey değişmiyor. Ha benim ailem anlayışlı olduğu için söyledim.(Özellikle de Annem) Pişman mıyım? Değilim. Psikoloğa da bu yüzden gittiğimi uğraştığımı biliyor. Bazen kaçıncı günde olduğumh vs söylüyorum. İnşallah bırakırsın diyor. Ne yapabilir ki? Psikoloğa gitmek ya da yeşilaya gitmek gibi ciddi adımlar atmayacaksan dediğim gibi söylemesen de olur. Bir şey farketmiyor.

shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6