Son Paylaşımlar

Sitemize Hoşgeldiniz NeverFap Türkiye

Bize katılmak için kayıt olabilir veya giriş yapabilirsiniz.

Forum Rehberi >>>

Neverfap Türkiye Forum kurallarını öğrenmeniz ceza almanızı engeller. Kurallarımızı okuyunuz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Yönetimle İletişime Geç >>>

Sitemizi kullanırken yaşadığınız sorun ve önerilerinizi yöneticiler ile paylaşabilirsiniz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Sürecimde Tecrübelerim

Katılım
19 Ağu 2021
Mesajlar
175
Tepki puanı
475
Puanları
108
Sürecime başlamadan önce her şeyin en küçük detayına takılan biriydim. Her şeye ama her şeye! Şimdi zihnim çok rahat bir durumda, önümü görür haldeyim. Geriye bakınca takıldığım şeylere bakınca sadece gülüyorum.

Hayat kötü ve acımasız değil. Bu hayatı kötüleştiren bizleriz, kendimize bu şeyi ne kadar yaptırıyorsak o kadar kötü hale geliyoruz.

İnanın daha sürecimde bu kadar erken zamanda (10.Gün) bu etkileri görüyorsam ilerleyen zamanları tahmin bile edemiyorum. Anlayacağınız kendimi hafiflemiş ve çok rahat hissediyorum.

Yeni bir hayata merhaba demek için yarın sürece emin bir şekilde başlayın. Kalın sağlıcakla...
 

Rodion Romanoviç

Raskolnikov
Çevirmen Üye
Katılım
16 Şub 2021
Mesajlar
907
Tepki puanı
2,185
Puanları
160
Konum
Türkiye
Web Sitesi
1000kitap.com
Bunu bir motivasyon olarak kullanma lütfen. Artık görev tamamlandı yeniden bir göz atabilirim diyebilirsin. Alışkanlıktan değil bağımlılıktan bahsediyoruz. Süre geçtikçe daha az değil daha çok istersin. Etkileri görmek amacıyla pornoyu bırakma . Bunu şöyle hayal et . Başını duvara vuruyordun sırf durduğunda zevk alayım rahatliyayim diye ki gerçekten rahatlarsın. Ama bunu mantık dahilinde kimse yapmaz. Bıraktığın zaman kafan iyileşir ama sebep asla kafam iyileşsin değildir.
 
shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6
Üst