Son Paylaşımlar

Sitemize Hoşgeldiniz NeverFap Türkiye

Bize katılmak için kayıt olabilir veya giriş yapabilirsiniz.

Forum Rehberi >>>

Neverfap Türkiye Forum kurallarını öğrenmeniz ceza almanızı engeller. Kurallarımızı okuyunuz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Yönetimle İletişime Geç >>>

Sitemizi kullanırken yaşadığınız sorun ve önerilerinizi yöneticiler ile paylaşabilirsiniz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Sürecimden Kesitler

Herkese merhaba yarın 5. Günüme giremesem de bu zamana kadar o kadar çok krize girdim ki anlatamam artık beynim kıvrım kıvrım oluyordu. Ama hepsine de direnç gösterdim edging bile yapmadım , fotoğraflara bile bakmadım . Ne yazık dün gece sürecim çöp oldu. Yani anlamadığım konu sabahları ve gün içersin de krizlerle baş edebiliyorum ama gece hep bozuyorum. Sporda yapan biriyim her gün yoruluyorum ama yine de olmuyor. Size süreçten bahsedeyim ben üniversite mezunu biriyim okul yok yani geceleri 1-2 gibi yatıyorum tam telefonu kapatıp uykuya dalacakken bir dürtü beni harekete geçiriyor telefonu alıyorum sonuç tuvalette son buluyor. Ama artık bir karar aldım yarın ekim ayına giriyoruz ve bu yeni bir sayfa açmak için kulağa hoş geliyor. Bu yazıyı ilk günümde yazdım şimdi toparlanma vakti. Burada bir ders niteliğinde hem bana hem sizlere bir öğreti olsun diye paylaşmak istedim. Umarım Ekim ayı Yenilenme-Temizlenme ve Kurtulma ayı olur...

Moderatörün son düzenlenenleri:

JakeDunn

Admin
Topluluk Yöneticisi
Web Sitesi
neverfapturkiye.com
Herkese merhaba yarın 5. Günüme giremesem de bu zamana kadar o kadar çok krize girdim ki anlatamam artık beynim kıvrım kıvrım oluyordu. Ama hepsine de direnç gösterdim edging bile yapmadım , fotoğraflara bile bakmadım . Ne yazık dün gece sürecim çöp oldu. Yani anlamadığım konu sabahları ve gün içersin de krizlerle baş edebiliyorum ama gece hep bozuyorum. Sporda yapan biriyim her gün yoruluyorum ama yine de olmuyor. Size süreçten bahsedeyim ben üniversite mezunu biriyim okul yok yani geceleri 1-2 gibi yatıyorum tam telefonu kapatıp uykuya dalacakken bir dürtü beni harekete geçiriyor telefonu alıyorum sonuç tuvalette son buluyor. Ama artık bir karar aldım yarın ekim ayına giriyoruz ve bu yeni bir sayfa açmak için kulağa hoş geliyor. Bu yazıyı ilk günümde yazdım şimdi toparlanma vakti. Burada bir ders niteliğinde hem bana hem sizlere bir öğreti olsun diye paylaşmak istedim. Umarım Ekim ayı Yenilenme-Temizlenme ve Kurtulma ayı olur...
PBKY kitabını okudun mu?

JakeDunn

Admin
Topluluk Yöneticisi
Web Sitesi
neverfapturkiye.com
Evet başladım ama bu kafayla fazla algılayamıyorum. Bir hafta sonra okumaya başlarım. Anca o zaman biraz zihmim toparlanmaya başlar diye düşünüyorum.
Hafif hafif başla. Erteleme sakın. 5 sayfa da olsa oku ama anlayarak oku. Kendince notlar çıkarmayı unutma. Başarılar.

GoldenLight

Karanlık ışığa hizmet eder.
Hatanı fark edip onu düzeltmeye çalışman çok güzel. Geceleri gerçekten kritik zamanlar bunun için tavsiyem, telefonu uzak bir yere bırakmak olabilir. O saatlerde kriz geldiğinde soğuk su tutabilirsin testislerine

izleyici1

Yoda
bende ilk zamanlar 2 3 günü geçemiyordum
gece 3 te uyanıp pmo yapıyordum
bazen sabaha kadar uyuyamıyordum
ama şuan artık 30 güne ulaşabiliyorum
tavsiyem bilgisayar başında odanda oturup nofap yapma
günlük yürüyüşlere çık her gün en azından bir saat yürü
bulunduğun ortam nereyse orayı terket
ailenin yanına çık veya köy gibi bir yere çık
kesin sonuç için bir süre interneti kes
uyanırken veya yatarken soğuk duş al