Son Paylaşımlar

Sitemize Hoşgeldiniz NeverFap Türkiye

Bize katılmak için kayıt olabilir veya giriş yapabilirsiniz.

Forum Rehberi >>>

Neverfap Türkiye Forum kurallarını öğrenmeniz ceza almanızı engeller. Kurallarımızı okuyunuz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Yönetimle İletişime Geç >>>

Sitemizi kullanırken yaşadığınız sorun ve önerilerinizi yöneticiler ile paylaşabilirsiniz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Sürecimin 7. günü Sertleşmeme sorunu

Oliqarx

Yeni Fapstronot
Web Sitesi
Moskov.ru
Arkadaşlar Merhabalar konumun başlığında bahs ettiyim gibi benim sürecimin 7 ci günüdür. Demek olarki sayğacımda 6 gün 6 saat görsetiyor. Şuana kadar pmo yok sigara yok edging diyilen hareket hiç yok çekiciliyim artmış çekimde artmış gücümde artmış konuşmalarımda düzelmiş çelişkili konuşuyorum artık. Ansiyite tam çözülmemiş ana oda sanırım sigara kullanmamdan dolayı. Ama sertleşme olmuyor yani elimle yapmadım sürecimden bu yana yapsam bile sertleşeceyini düşünüyorum lakin edging gidib çok abartıb 31 etmemden korkuyorum. Şuan her şey iyi ama düşündüyüm zaman erekte olmuyor sertleşme daha doğrusu olmuyor. Bir kadını falan filan düşünende sertleşme hiç olmuyor sebeb neden kaynaklı eskiden 3 gün bir mast yapardım sertleşmem olurdu ama çekiciliyim konuşmam falan olmazdı.

B

Blue_Ocean

Misafir
Dostum anlıyorum seni. 1 haftayı geçince bana olmuştu. Şöyle düşün: vücut ilkten testesteronu sadece boşalmak için kullanıyordu. Nasıl olsa azalacak mantığında. O yüzden bir süre kendine izin ver zamanla sen istemeden o ereksiyon olmaya başlayacak :)

Oliqarx

Yeni Fapstronot
Web Sitesi
Moskov.ru
Dostum anlıyorum seni. 1 haftayı geçince bana olmuştu. Şöyle düşün: vücut ilkten testesteronu sadece boşalmak için kullanıyordu. Nasıl olsa azalacak mantığında. O yüzden bir süre kendine izin ver zamanla sen istemeden o ereksiyon olmaya başlayacak :)
Dopamin çekilmesi kaynaklı olabilir,normal bir durum kısa bir süre sonra geçer
İkinizede sevgiler sayğılar.

shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6