Son Paylaşımlar

Sitemize Hoşgeldiniz NeverFap Türkiye

Bize katılmak için kayıt olabilir veya giriş yapabilirsiniz.

Forum Rehberi >>>

Neverfap Türkiye Forum kurallarını öğrenmeniz ceza almanızı engeller. Kurallarımızı okuyunuz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Yönetimle İletişime Geç >>>

Sitemizi kullanırken yaşadığınız sorun ve önerilerinizi yöneticiler ile paylaşabilirsiniz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Süreciniz Ilerlerdikçe Karşı Cinsin Size Yaklaşımı Değişti Mi ?

omer10line

Yeni Fapstronot
Sürecim ilerledikçe karşı cinsle daha çok göz göze gelmeye ve bakışların üzerimde olduğunu düşünüyorum . Sanki testesteron hormonumun yükselişte olduğunu anlıyorlar gibi normalde benimle etkileşim kurmayacak kızlar etkileşim kurmaya başladı ?¿
Benzer etkiler yaşayanlar varsa düşüncelerini paylaşırsa sevinirim …

E

endiptengeldim

Misafir
Arkadaşlar moralinizi bozacağım ama üzgünüm. Dışarıda kadınlarla göz güze gelmenizin zerre kadar önemi yok. Rastgelmiştir, bakmışsınızdır birbirinize. Herkes sadece çekici insanlara bakacak değil ya. Siz o güya size bakan kızlarla konuşmadığınız sürece bunların önemi yok.

omer10line

Yeni Fapstronot
Arkadaşlar moralinizi bozacağım ama üzgünüm. Dışarıda kadınlarla göz güze gelmenizin zerre kadar önemi yok. Rastgelmiştir, bakmışsınızdır birbirinize. Herkes sadece çekici insanlara bakacak değil ya. Siz o güya size bakan kızlarla konuşmadığınız sürece bunların önemi yo
Özgüven sorunu + günümüzdeki kızların egoistliğini göz önünde bulundurursak sosyal medyadan yazmayı daha iyi buluyorum

LightElectricWave

Moderatör 🔱
Moderatör
Özgüven sorunu + günümüzdeki kızların egoistliğini göz önünde bulundurursak sosyal medyadan yazmayı daha iyi buluyorum
Sosyal medya dan yazarsanız yalnızca seçenekler arasına adınızı katmış olursunuz, gerçek hayatta konuşursanız listede adınızı ilk sıraya yerleştirebilirsiniz (Tabi adam akıllı konuşmayı becererek kem küm etmeden).

mustafa78

Mars Yolcusu
Sürecim ilerledikçe karşı cinsle daha çok göz göze gelmeye ve bakışların üzerimde olduğunu düşünüyorum . Sanki testesteron hormonumun yükselişte olduğunu anlıyorlar gibi normalde benimle etkileşim kurmayacak kızlar etkileşim kurmaya başladı ?¿
kardeşim sokaktaki kadınların sana bakması önemli değil herkes birbirine bakabilir sokakta.Esas mesele karşına birisi geldiği zaman göz teması kurabilmen eğer sosyal fobin anksiyeten varsa ki bende var zamanla bakmaya başlıyorsun gözlerine gözlerine korkmuyorsun titremiyorsun sen takılma bunlara kitap okuma kelime dağarcığını geliştir normalleşiyorsun zamanla

E

endiptengeldim

Misafir
Ben bu konuya açıklık getireyim, eğer amacınız sadece cinsel ilişki partneri bulmak yerine iletişim kabiliyetinizi geliştirmek ise dışarıda insanlar ile konuşmalısınız. Hayatımız boyunca birileriyle takışacağız, reddedileceğiz, sorun yaşayacağız. Başkaları bizim egomuza zarar vereceğine biz şimdiden kendi isteğimizle egolarımızdan arınabiliriz. Bu arada bu gerçekten çok zor ve acılı bir iştir.

Öte yandan telefon ekranındaki piksellerden ibaret olursunuz. Yatlarda, yurtdışında, plajlarda karın kaslarınızla pozlar verseniz bile kadınlar sizden daha iyi ihtimali hep kafalarının bir köşesine koyacak ancak daha az riskli ve konforlu bir yol. Durum bu.

Hangi seçeneği seçerseniz size saygı duyarım ama "nofap yabdım kızlar artık bana bagıyor" yazmayın şu foruma.

GoldenLight

Karanlık ışığa hizmet eder.
Ben bu konuya %100 katılıyorum. Artan özgüven ve testesteron sayesinde kadınların dikkatini daha da çok çekiyorsunuz. Ben bunu süreçte çokça yaşadım ve hala yaşıyorum.

Inhuman

Jüpiter Yolcusu

Kabul etmeyenlere bakma, bu yadsınamaz bir gerçek...
Evrenin sana en güçlü dürtüne karşı koyduğun için verdiği bir hediye gibi...
Birebir yaşıyorum

Dr. Amok

Mezun
Ben bu konuya açıklık getireyim, eğer amacınız sadece cinsel ilişki partneri bulmak yerine iletişim kabiliyetinizi geliştirmek ise dışarıda insanlar ile konuşmalısınız. Hayatımız boyunca birileriyle takışacağız, reddedileceğiz, sorun yaşayacağız. Başkaları bizim egomuza zarar vereceğine biz şimdiden kendi isteğimizle egolarımızdan arınabiliriz. Bu arada bu gerçekten çok zor ve acılı bir iştir.

Öte yandan telefon ekranındaki piksellerden ibaret olursunuz. Yatlarda, yurtdışında, plajlarda karın kaslarınızla pozlar verseniz bile kadınlar sizden daha iyi ihtimali hep kafalarının bir köşesine koyacak ancak daha az riskli ve konforlu bir yol. Durum bu.

Hangi seçeneği seçerseniz size saygı duyarım ama "nofap yabdım kızlar artık bana bagıyor" yazmayın şu foruma.
Bakış açının yanlış olduğunu düşünüyorum dostum. Öncelikle egolarımızdan arınmak tamamen hata olacaktır çünkü kısmi ego her zaman gereklidir. Bu kısmi ego bize özgüven, iletişim becerisi, potansiyelimizin farkında olmamızı sağlar. Kendi değerini bilen ve maskülen (alfa) erkek de reddedilme ihtimalini her zaman bilir. Bu reddedilme olayını kendisine zarar vermeyecek şekilde atlatır.

Şu konuda ise haklısın, kadınların hipergamisi her zaman bir üst erkeği isteyecektir bu yadsınamaz bir gerçek. Kafasının bir köşesinde bu hipergamisi sürekli çalışacaktır işte bu noktada olay sizde bitiyor. Yüksek değer olduğunuzda ve alfa olduğunuzda zaten kadın kendi kendine hipergamisini baskılayabilir.

Son olarak dalga geçer şekilde yazdığın, "nofap yabdım kızlar artık bana bagıyor" cümlen bence saygısızca olmuş. Ben bu Neverfap kurumunda mentorlükte yaptım ve gerçekten kafasında bu işi bitirenlerin ne denli güçlü iletişim kurduğuna şahit oldum. Ezik, özgüvensiz duruşlarını değiştirdiğinde emin ol kadınlarda bir noktada sendeki o duruşu görecektir. Ama bu direkt sadece nofap yapmakla olmaz yanında her konuda kendini geliştirmen, donanımlı hale getirmen lazım.

netherim

Merkür Yolcusu
Bakış açının yanlış olduğunu düşünüyorum dostum. Öncelikle egolarımızdan arınmak tamamen hata olacaktır çünkü kısmi ego her zaman gereklidir. Bu kısmi ego bize özgüven, iletişim becerisi, potansiyelimizin farkında olmamızı sağlar. Kendi değerini bilen ve maskülen (alfa) erkek de reddedilme ihtimalini her zaman bilir. Bu reddedilme olayını kendisine zarar vermeyecek şekilde atlatır.

Şu konuda ise haklısın, kadınların hipergamisi her zaman bir üst erkeği isteyecektir bu yadsınamaz bir gerçek. Kafasının bir köşesinde bu hipergamisi sürekli çalışacaktır işte bu noktada olay sizde bitiyor. Yüksek değer olduğunuzda ve alfa olduğunuzda zaten kadın kendi kendine hipergamisini baskılayabilir.

Son olarak dalga geçer şekilde yazdığın, "nofap yabdım kızlar artık bana bagıyor" cümlen bence saygısızca olmuş. Ben bu Neverfap kurumunda mentorlükte yaptım ve gerçekten kafasında bu işi bitirenlerin ne denli güçlü iletişim kurduğuna şahit oldum. Ezik, özgüvensiz duruşlarını değiştirdiğinde emin ol kadınlarda bir noktada sendeki o duruşu görecektir. Ama bu direkt sadece nofap yapmakla olmaz yanında her konuda kendini geliştirmen, donanımlı hale getirmen lazım.
Peki ne önerirsin özellikle kadınları görünce heyecanlanıyorum bir şeyler oluyor beynim duruyor nasıl iletişimim ve özgüvenim gelişebilir? Ayrıca sosyalleşemiyorum çok seçici olduğum için, güvenemiyorum sevemiyorum kimseyi insanlardan kaçmaya çalışıyorum bunu nasıl değiştirebilirim? Teşekkürler 😔

GoldenLight

Karanlık ışığa hizmet eder.
Peki ne önerirsin özellikle kadınları görünce heyecanlanıyorum bir şeyler oluyor beynim duruyor nasıl iletişimim ve özgüvenim gelişebilir? Ayrıca sosyalleşemiyorum çok seçici olduğum için, güvenemiyorum sevemiyorum kimseyi insanlardan kaçmaya çalışıyorum bunu nasıl değiştirebilirim? Teşekkürler 😔
Red pill felsefesini öğrenmen gerekiyor. Erkekadam.org sitesine göz atabilirsin.

Savascı

Deneyimli Üye
Yanlış bir davranış sakın yapmamalısın.Bazı kızlar egoist olabilir .görmezden gelebilirsin.Ama karşında konuşabileceğin bir kadına sosyal medyadan yazmak aşırı korkakça bir davranış

root

Jüpiter Yolcusu
Bu kesinlikle oluyor. Elbette süreçte kendimize kattığımız şeylerinde görünüşümüzde ufak etkileri vardır ama genel olarak feromondan ve testostorondan kaynaklandığını düşünüyorum. Geçen sürecimde bi kızla tanıştım daha doğrusu o benimle konuşup tanışmak istedi ve 1 aydır konuşup buluşuyoruz. Bunun haricinde şuanda yeni bir süreçteyim ve bugün içerisinde otobüste ve bir devlet dairesinde sırada beklerken konuşuyorlardı benimle birşeylerden şikayet edip ne için geldiğimi fln sordu öyle ayak üstü bir sohbet ettik numarasını almaya yeltenmedim ama bu bile özgüvene bir katkı yapıyor. önceden onları ödül olarak görürdüm şimdi kendimi ödül olarak görüyorum bu zihin yapısı daha etkili bir zihin yapısı.

shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6