Son Paylaşımlar

Sitemize Hoşgeldiniz NeverFap Türkiye

Bize katılmak için kayıt olabilir veya giriş yapabilirsiniz.

Forum Rehberi >>>

Neverfap Türkiye Forum kurallarını öğrenmeniz ceza almanızı engeller. Kurallarımızı okuyunuz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Yönetimle İletişime Geç >>>

Sitemizi kullanırken yaşadığınız sorun ve önerilerinizi yöneticiler ile paylaşabilirsiniz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Soru Cevap Süreçte Devamlılık ?

Blackk058

Yeni Fapstronot
Arkadaşlar merhabalar yarın sürecimin ilk günü olacak bu illetle yaklaşık 6 aydır uğraşıyorum bir çok kez relapse oldum en uzun sürecim 34 gün sürdü.
Ben üni 1. deyim ve hedefim farklı olduğu için sınava tekrar giricem ders çalışmam gerek ama bu sürecimi gün olarak daha fazla nasıl uzatabilirim ve sanal sexting hakkında tavsiyelerinizi bekliyorum.
Süreciniz daim olsun arkadaşlar.

Son düzenleme:

Kişisel Gelişim

Mars Yolcusu
Arkadaşlar merhabalar yarın sürecimin ilk günü olacak bu illetle yaklaşık 6 aydır uğraşıyorum bir çok kez relapse oldum en uzun sürecim 37 gün sürdü.
Ben üni 1. deyim ve hedefim farklı olduğu için sınava tekrar giricem ders çalışmam gerek ama bu sürecimi gün olarak daha fazla nasıl uzatabilirim ve sanal sexting hakkında tavsiyelerinizi bekliyorum.
Günlere takılma, gün sayma. Sanal sexting yapma.

Jemabel

Yeni Üye
Arkadaşlar merhabalar yarın sürecimin ilk günü olacak bu illetle yaklaşık 6 aydır uğraşıyorum bir çok kez relapse oldum en uzun sürecim 37 gün sürdü.
Dostum sana şunu gönül rahatlığıyla söyleyebilirim doğru yoldasın. Sürecin içinse sadece devam et, hayat elbette yeri geldiğinde stresli, bazen kaygı bozukluğu yaşatacak kadar boş gözükebilir hele ki bu süreçte ama ne olursa olsun yaşamaya değer. Sanal s.xtinge gelecek olursak seni tekrar bağımlı olmana neden olacak tüm sanal uyarıcılardan uzak olman gerek. Gary wilson' ın bi konuşmasında: Hayatta bi süre beyninde yeni nöral yollar yapabilmen için bi süre tüm cinsel uyarımlardan uzak kalman faydalı olabilir. Bol şans ;)

Blackk058

Yeni Fapstronot
Dostum sana şunu gönül rahatlığıyla söyleyebilirim doğru yoldasın. Sürecin içinse sadece devam et, hayat elbette yeri geldiğinde stresli, bazen kaygı bozukluğu yaşatacak kadar boş gözükebilir hele ki bu süreçte ama ne olursa olsun yaşamaya değer. Sanal s.xtinge gelecek olursak seni tekrar bağımlı olmana neden olacak tüm sanal uyarıcılardan uzak olman gerek. Gary wilson' ın bi konuşmasında: Hayatta bi süre beyninde yeni nöral yollar yapabilmen için bi süre tüm cinsel uyarımlardan uzak kalman faydalı olabilir. Bol şans ;)
teşekkürler

shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6