Son Paylaşımlar

Sitemize Hoşgeldiniz NeverFap Türkiye

Bize katılmak için kayıt olabilir veya giriş yapabilirsiniz.

Forum Rehberi >>>

Neverfap Türkiye Forum kurallarını öğrenmeniz ceza almanızı engeller. Kurallarımızı okuyunuz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Yönetimle İletişime Geç >>>

Sitemizi kullanırken yaşadığınız sorun ve önerilerinizi yöneticiler ile paylaşabilirsiniz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Süreçte Multivitamin, Omega3 Kullanımı

mirror16

Venüs Yolcusu
Süreçte multivitamin veya omega3 kullanmak daha sağlıklı bir süreç için gerekli mi?
Hızla iyileşme sağlar mı odaklanma,enerji açısından.

Geçen kan bağışladım değerlerim kötü olsaydı muhtemelen kan veremezdim. Bu yüzden değerlerim ile ilgili problem olduğunu düşünmüyorum.

G

gordon

Misafir
Süreçte multivitamin veya omega3 kullanmak daha sağlıklı bir süreç için gerekli mi?
Hızla iyileşme sağlar mı odaklanma,enerji açısından.

Geçen kan bağışladım değerlerim kötü olsaydı muhtemelen kan veremezdim. Bu yüzden değerlerim ile ilgili problem olduğunu düşünmüyorum.
Ben omega-3 kullanıyorum düzenli kullanımda beyindeki gri madde miktarını artırıyormuş. Sadece buna bağlı değil elbette fakat etkisi olduğunu düşünüyorum

BeyazBuyu

Yoda
Meydan Okuma Rozeti

Buradaki kaynağa göre Omega 3 kullanımı; Dürtü kontrolüne yardımcı olabilir ve böylece nüksetmekten uzak durmaya da yardımcı olabilir…denilmiş.

mirror16

Venüs Yolcusu
Ben omega-3 kullanıyorum düzenli kullanımda beyindeki gri madde miktarını artırıyormuş. Sadece buna bağlı değil elbette fakat etkisi olduğunu düşünüyorum
Omega 3, B12, multivitamin hangisini kullanmaya karar vereceğimi bilmiyorum. Omega 3 ve B12 ikiside birbirinden faydalı.

G

gordon

Misafir
Omega 3, B12, multivitamin hangisini kullanmaya karar vereceğimi bilmiyorum. Omega 3 ve B12 ikiside birbirinden faydalı.
Zaten B12 yumurta, et gibi şeylerde bulunuyormuş. Eğer bu gıdalara erişimin varsa alma fakat OMEGA-3 ton balığı gibi deniz ürünlerinde bulunuyor ve ülkenin durumunu göz önüne alacak olursak 1 paket ton balığı en ucuz 40 TL, orta kalite 50 li kapsüller 100 TL bandında.
Dediğim gibi et, süt , yumurta gibi besinlere erişimin varsa B12'ye gerek yok.
OMEGA-3 kapsülleri alabilirsin ama DHA ve EPA değerleri yüksek olmasına dikkat et.
Multivitamine gelecek olursak fazla vitaminler böbrek tarafından idrarla atılıyor zaten fakat neden böbrekleri durduk yere yoralım ki? Eczanelere yada sağlık ocağına sorabilirsin multivitamine gerek var mı yok mu diye benim bu konu hakkında fazla bilgim yok.

Moderatörün son düzenlenenleri:

Lazkopat

Emektar Üye

elvas

Mars Yolcusu
Bence bu konuya karar vermek için yapılacak en mantıklı şey kan testi yaptırmak olur.Degerlerini incele ondan sonra ona göre takviye alırsın tabi önceliğin doğal yoldan alım olsun

shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6