Son Paylaşımlar

Sitemize Hoşgeldiniz NeverFap Türkiye

Bize katılmak için kayıt olabilir veya giriş yapabilirsiniz.

Soru Sor >>>

NeverFap hakkında sormak istediğiniz soruları buradan sorabilirsiniz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Forum Rehberi >>>

Neverfap Türkiye Forum kurallarını öğrenmeniz ceza almanızı engeller. Kurallarımızı okuyunuz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Yönetimle İletişime Geç >>>

Sitemizi kullanırken yaşadığınız sorun ve önerilerinizi yöneticiler ile paylaşabilirsiniz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Süreçte nasıl yüksek sayılı günlere çıkabiliriz{Soru}

Senevrem

Yeni Fapstronot
Katılım
19 Kas 2020
Mesajlar
20
Tepki puanı
16
Puanları
4
beyler 6 aydan sonra ilk defa 5.güne geldim ama relaps oldum malesef. Önerileriniz var mı bu sayıyı 5den nasıl 15 e 25 e hatta 105 e çıkarırım?
 

Eff

Jüpiter Yolcusu
Katılım
5 Eyl 2020
Mesajlar
206
Tepki puanı
254
Puanları
103
Deneye deneye. Nasıl relaps oldun analiz yap. Sonuçları paylaş ona göre çözümler üretelim.
 

Black Rose

Üst Düzey Moderatör
Üst Düzey Moderatör
Katılım
5 Kas 2020
Mesajlar
534
Tepki puanı
1,320
Puanları
160
Daha dün Nofap'in olumlu kattığı şeyleri konu açıp, belirtip Pmo'yu 2 saniye zevk için yapmaya değmeyeceğini söylemiştin. Ya çabuk unutuyorsun yada yazdıklarında ciddi değilsin. Anlamakta zorlanıyorum.

Sana tavsiye veriliyor ama bunlara sanırım uymuyorsun. Yada okusan da anlamıyorsun. Kendine gel ve biraz pişman ol kardeşim. Ciddiliğini hiç hissetmiyorum buradan. Kendini yerden yere vurma ama otur, düşün neden bozdun, sence ne yapmalısın.
Biraz dobrayım ama bana kızma seni düşündüğüm için yazıyorum bunları. Zamanla kavrayacağını düşünüyorum. Şimdilik her sürecinin daha uzun olmasını hedefle.
 

AkıncıTürk

Ay Yolcusu
Katılım
10 Kas 2020
Mesajlar
45
Tepki puanı
75
Puanları
24
Bugün bende çok zorlandım aniden duygularım değişti çok kötü oldum, bozma eşiğine geldim hemen farkettim odadan çıktım gidemiyorum şimdi 😆 işlerim biraz yarıda kaldı yazıları okuyorum, tek tavsiyem ve kendimede uygulayacağım, bir dava edinmek bir davamız olmalı herşeyi göze alacağımız tek kalsakta yola durmadan devam edeceğimiz bir dava siyaset, din, yada bir konuyu savunma araştırma dava edinebilir ama o işi yaparken heyecanla uykularımızı kaçıran birşey bunu bulmanında yolu bence hepsini tek tek denemek o duyguları kaydetmek sonra hangisinde ilerleyeceksen oradan devam etmek.
 
shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6
Üst