Son Paylaşımlar

Sitemize Hoşgeldiniz NeverFap Türkiye

Bize katılmak için kayıt olabilir veya giriş yapabilirsiniz.

Forum Rehberi >>>

Neverfap Türkiye Forum kurallarını öğrenmeniz ceza almanızı engeller. Kurallarımızı okuyunuz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Yönetimle İletişime Geç >>>

Sitemizi kullanırken yaşadığınız sorun ve önerilerinizi yöneticiler ile paylaşabilirsiniz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Süreçte Olumsuz Haller

meftun.

Mars Yolcusu
18. Güne girdim. Ama halsizlik, uyku problemleri, odaklanma sorunu, isteksizlik gibi birçok sorunla baş etmeye çalışıyorum. Sürekli meşgul olmak bir şeylerle uğraşmak gibi tavsiyeler verebilirsiniz ama benim bir şey yapmaya enerjim yok. İyileşmek bunlara maruz kalmayı gerektiriyor ama günlük rutinleri yerine getirememekte can sıkıyor. Sabır.

Zaten gecicek ama tavsiyem makul miktarda yemek ye ve şeker yiyorsan haftada 1 en çok iii gün çok az tüket. Sabahları koşu yap. Ilerki zamanlarda zaten enerji çok gelecek ama bunlarında artışı çok olacak.

GoldenLight

Karanlık ışığa hizmet eder.
Bunun sadece bir eşik olduğunu anlaman lazım. Bu durum geçici. Nofap sürecinde bu günlerde bunları yaşaman gayet normal. Flatline evresi olabilir ben bu evrede çok uzun kaldığımı bilirim. Ama asla pes etmedim ve gerçekten güzel meyvelerini hala yiyorum. Yılmadan devam et dostum güzel günler yakındır..

Ciks

Mezun
18. Güne girdim. Ama halsizlik, uyku problemleri, odaklanma sorunu, isteksizlik gibi birçok sorunla baş etmeye çalışıyorum. Sürekli meşgul olmak bir şeylerle uğraşmak gibi tavsiyeler verebilirsiniz ama benim bir şey yapmaya enerjim yok. İyileşmek bunlara maruz kalmayı gerektiriyor ama günlük rutinleri yerine getirememekte can sıkıyor. Sabır.
Bence böyle zamanlarda kendine fazla yüklenmek gerekiyor. Ama bir yandan da çok da gevşek bırakmamak lazım. Dışarı çıkıp gezip tefekkür edebilirsin örneğin.

izleyici1

Yoda
ilk 30 gün geri çekilme yoğun olur
aşırı yorgunluk 15 saat uyku
boyun omuz baş ağrıları
tikler rahatsız edebilir
ilk haftalar bunlar yükselebilir
1 . aydan sonra azalmaya başlar
ilk ay nofaptan direk bir yarar beklemeyin
1. aydan sonra uyku düzeniniz yerine oturur
arada bir vuran testesteronda uyutmaya bilir

meftun.

Mars Yolcusu
ilk 30 gün geri çekilme yoğun olur
aşırı yorgunluk 15 saat uyku
boyun omuz baş ağrıları
tikler rahatsız edebilir
ilk haftalar bunlar yükselebilir
1 . aydan sonra azalmaya başlar
ilk ay nofaptan direk bir yarar beklemeyin
1. aydan sonra uyku düzeniniz yerine oturur
arada bir vuran testesteronda uyutmaya bilir
Evet baya sıkıntılar yaşıyorum. Uyku özellikle çok sıkıntı çıkardı. Bir türlü uykuya dalamadığım günler yaşadım. 1-2 saat süren yoğun bunalım halleri yaşadım. Sabahları yürüyüş vs. yapacağım. İyileşme ne konuda olursa olsun sancılı oluyor. Sabırdan başka yapacak bir şey yok. Teşekkür ederim konuya yazan herkese.

shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6