Son Paylaşımlar

Sitemize Hoşgeldiniz NeverFap Türkiye

Bize katılmak için kayıt olabilir veya giriş yapabilirsiniz.

Forum Rehberi >>>

Neverfap Türkiye Forum kurallarını öğrenmeniz ceza almanızı engeller. Kurallarımızı okuyunuz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Yönetimle İletişime Geç >>>

Sitemizi kullanırken yaşadığınız sorun ve önerilerinizi yöneticiler ile paylaşabilirsiniz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Süreçte takıntılarım arttı (Yardım)

blueranzer

Yeni Üye
Merhaba arkadaşlar.Başlıktada görüldüğü gibi ne yapacağımı bilmiyorum.Olayı anlatayım.
Bundan 3 ay önce spora başlamamla birlikte 2 günde bir mastürbasyon yapıyordum ve en sonunda penisin tam sertleşmeden boşalmasıyla birlikte şoka girdim.Hemen araştırmalara başladım filan ilk başta sigaradan olduğunu düşündüm ve hemen bıraktım.Sonra nofap sürecine girdim 15.günüm herşey güzeldi sabah ereksiyonları filan gayet iyidi ve sonra süreci bozdum.Sonra tekrar bir sürece girdim ama aşırı cinsel isteksizlik vardı bende biraz korktum açıkçası ve kontrol etmek istedim elimle ama daha penis sertleşmeden yine boşaldım.(11.günümdü ve dün oldu).

Bu durum iyice psikolojimi bozmaya başladı ve gün boyu sürekli aklıma gelip duruyor.İlk zamanlar bu kadar kötü değildi ama ben takıntılı bir insanım düşündükçe daha mı kötü oluyor acaba.Konuya hakim arkadaşlar yardım edebilir mi lütfennnn.

asdf1234

Mezun
Merhaba, panik halini bırak. Yazıyı okurken ben gerildim.

Herhangi bir sertleşme problemin yok. Sık mastürbasyondan dolayı kanlanman yavaşlamış.
Bunu aynı işi her gün yapan birinin artık işe olan ilgisini ve istediği kaybetmesi bundan dolayı da verimi düşürmesi olarak düşünebilirsin.

Nofap'ın sihirli değneği yok. Kendini nofap ile 15 günde iyileştiremezsin. Cinsel isteksizliğinde muhtemelen bu panik halinden veyahut flatline dönemine girdin.

İki yol var önünde,
biri nofap ile p** ve mastürbasyonu bırakacaksın. Böylece vücudun olması gereken cinsel tutumuna dönecek. Ki bu uzun, meşakkatli bir yol.

İkincisi, mastürbasyon yapmadan önce daha uzun süre p*** izleyeceksin böylece kanlanmaya ayrılan süre uzayacak.
Bunu yaparsan da PMO, sana, erken boşalma, tembellik ve acziyet gibi hediyelerini ücretsiz kargoyla sunacaktır

Saygılarımla

blueranzer

Yeni Üye
Kesinlikle panik halimden kurtulmam gerektiğinin farkındayım ama sanırım anksiyete problemim var.Daha öncede uyku problemi yaşadığımda aynı bu şekil olmuştu.Düşünmeden edemiyorum ve sürekli kafamda kuruyorum. Problemin farkındayım ama çözümünü bulamıyorum aklım hep kayıyor

asdf1234

Mezun
Kesinlikle panik halimden kurtulmam gerektiğinin farkındayım ama sanırım anksiyete problemim var.Daha öncede uyku problemi yaşadığımda aynı bu şekil olmuştu.Düşünmeden edemiyorum ve sürekli kafamda kuruyorum. Problemin farkındayım ama çözümünü bulamıyorum aklım hep kayıyor

Ben iyi bir üniversitenin iyi bir sağlık bölümünde okuyorum. Çoğu hastayla iç içeyim. Sana şunu tüm rahatlığımla söyleyebilirim anksiyete problemim var diyenlerin çoğu kendi kafasından uydurmuş kişiler. Kendi kafasının içinde kendini bir şeye inandırıyorlar, sonra ben sorunluyum vs vs konuşuyorlar. Burda sen de şöylesin böylesin diyemem ancak bu tarz psikozları kafanda kurman çok muhtemel.

Hayat değişikliği zordur. Stres yaratır. Adamı gerer, yorar, yıpratır. Kimse bu işleri öpücüklerle yapmıyor. Tabiri caizse ben ne cinnetler geçirdim. İşler öyle kolay yoluna girmedi benim içinde. Önceden biz işleri taşıryorduk, şimdi işler bizi iletiyor.

Sana önerim yapamıyorum anksiyetem var gibi şeyler diyerek kendini bu duruma saplama. Aksiyon al. Ne yapmak istiyorsun, planla, aksiyon al. Günde 50 sayfa kitap mı okuyacaksın. Kuralını günde asgari 20 sayfa olarak başlat.

İşleri küçük parçalara böl, sonra adım adım tüm lokmaları yut. İlerledikçe gelişmenin 'zorlu keyfinin' boş geçirilen ızdıraptan bin kat daha iyi olduğu göreceksin

Saygılarımla

shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6