Son Paylaşımlar

Sitemize Hoşgeldiniz NeverFap Türkiye

Bize katılmak için kayıt olabilir veya giriş yapabilirsiniz.

Forum Rehberi >>>

Neverfap Türkiye Forum kurallarını öğrenmeniz ceza almanızı engeller. Kurallarımızı okuyunuz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Yönetimle İletişime Geç >>>

Sitemizi kullanırken yaşadığınız sorun ve önerilerinizi yöneticiler ile paylaşabilirsiniz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Tabi̇ri̇ Cai̇zse Beyni̇mi̇zle Savaşıyoruz

Kayıpİ

Yeni Üye
Katılım
19 Ağu 2021
Mesajlar
5
Tepki puanı
8
Puanları
3

TABİRİ CAİZSE BEYNİMİZLE SAVAŞIYORUZ​

Merhaba arkadaşlar, bizler PMO bağımlısıyız ve bu bağımlılıktan kurtulmaya çalışırken çok zorlandığımızı dile getiririz. Çünkü beynimizdeki dopamin geri çekilince beynimiz aşırı PMO isteğinde bulunur. Yani krizler beynimizin aşırı dopamin salgılama isteğinden oluşuyor.
Krizler beynimizin PMO isteğiyse bu bizim isteğimiz mi oluyor? Hayır arkadaşlar. Aşırı dopamin beynimizi rahatlatıyor ancak bizi mahvediyor. Beynimiz o kadar farklı ki doğru kullanınca durdurulamaz oluyor. O zaman bizde beynimizi rahatlatmayalım durdurulamaz yapalım.

Peki krizleri nasıl atlatırız?​

Krizleri atlatmak için bir çok yazı var neverfap akademide ancak ben size farklı bir tavsiye verecem. Krizleri kabullenin, krizler olmadan bu sürecin olmicağını kabullenin. Çünkü bu bir savaş. Ve sonunda özgürlüğünüzü kazanacaksınız. Krizlerin geçici olduğunu ve ilerleyen günlerde bu krize hayır dediğiniz için yaşıcağınız mutluluğu düşünün. Veya yarın, bu krize hayır derken gelecekteki size nasıl bir fayda yaptığınızı düşünün. Ve o krizden sonraki günler kendinize iyisi o krizi anlatmıştım diyeceksiniz. Geleceğinizi düşünerek hareket edin arkadaşlar
Bu süreçte beyninizle savaştasınız ve bu savaşı kazanırsanız hem siz hem de beyniniz kazanmış olacak.
Süreciniz daim olsun.
 
shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6
Üst