Son Paylaşımlar

Sitemize Hoşgeldiniz NeverFap Türkiye

Bize katılmak için kayıt olabilir veya giriş yapabilirsiniz.

Forum Rehberi >>>

Neverfap Türkiye Forum kurallarını öğrenmeniz ceza almanızı engeller. Kurallarımızı okuyunuz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Yönetimle İletişime Geç >>>

Sitemizi kullanırken yaşadığınız sorun ve önerilerinizi yöneticiler ile paylaşabilirsiniz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Tam uyandığında boşalmak.

mirror16

Venüs Yolcusu
Bu gece tuvaletim var gibi idi. Az bir şey olduğu için gitmedim. Şimdi tam uyandığım sırada boşaldım ya :( Ama yine de fap yaptığınızda ki gibi enerji kaybı,kafa da boşluk hissi yok. Birde sanırım meni çok fazla dolunca kontrolü güç oluyor. Bunu aşmanın yolu nedir? Tam uyandığım sırada boşaldım. Titremeyi hissettim penisteki. (Zararı var mıdır?)

İşin ilginç yanı 1-2 küçük damla geldi. Onun öncesinde mezi gelmiş. Rüyalanma ve fap gerçekten çok farklı.

promanskins

Mars Yolcusu
Olması gereken bu zaten. Yani normalde fap yapmasak vücudumuzun fazlasını dışarıya atma yöntemi budur. Tuvaletin olduğu zamanlar kesinlikle erteleme, çünkü idrardan sonra az ya da çok meni de geliyor. İdrara çıktığında atmazsan rüyanda atarsın, boşu boşuna çamaşırının kirlenmesine hiç gerek yok.

shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6