Son Paylaşımlar

Sitemize Hoşgeldiniz NeverFap Türkiye

Bize katılmak için kayıt olabilir veya giriş yapabilirsiniz.

Forum Rehberi >>>

Neverfap Türkiye Forum kurallarını öğrenmeniz ceza almanızı engeller. Kurallarımızı okuyunuz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Yönetimle İletişime Geç >>>

Sitemizi kullanırken yaşadığınız sorun ve önerilerinizi yöneticiler ile paylaşabilirsiniz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Tanımla Bakalım

Boudicca

Yeni Üye
Katılım
19 Ocak 2021
Mesajlar
6
Tepki puanı
2
Puanları
3
31 çekmeyen porno izlemeyen soğuk duş alan meditasyon yapan alanında uzmanlaşan ağırlık kaldıran kitap okuyan erken kalkan düzenli koşan ve bunu kendine meydan okuyarak 90 gün yapan bir adamı kendi gözünüzde tanımlayın.
 
N

neurosoft

Misafir
31 çekmeyen p***o izlemeyen soğuk duş alan meditasyon yapan alanında uzmanlaşan ağırlık kaldıran kitap okuyan erken kalkan düzenli koşan ve bunu kendine meydan okuyarak 90 gün yapan bir adamı kendi gözünüzde tanımlayın.
90 gün şeysi olmasa daha iyiydi sanki. İnsanlar pmo yu challenge olsun diye bırakmıyorlar. Hayat kalitelerine ve beyinsel sağlıklarına gerçekten zarar veriyor ki bunu kökten bırakmaya çalışıyorlar. Eğer bu noktada hayatını p*rnografiden ve gereksiz mast. yapmaktan alıkoyan bir insan dersek diğer yazdığın özelliklerle birlikte ortaya olması gereken ideal bir erkek tipi çıkar bence.(Ama dur bir saniye sen sanırsam sondaki yeni alışkanlıklar için yazmışsın. Öyleyse bir problem yok...)
 

Kemal K.

Mars Yolcusu
Katılım
26 Nis 2021
Mesajlar
191
Tepki puanı
156
Puanları
65
ideal erkektir. ulaşmak istediğim hedeflerdir
 

Sesli Okuyan

Ay Yolcusu
Katılım
3 Haz 2021
Mesajlar
46
Tepki puanı
79
Puanları
21
Ağırlık kaldırma işinin her gün yapılması sağlıklı değil.
Kasların dinlenmesi gerekir.
Ders çalışmayı da ekle.
 
shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6
Üst