Son Paylaşımlar

Sitemize Hoşgeldiniz NeverFap Türkiye

Bize katılmak için kayıt olabilir veya giriş yapabilirsiniz.

Forum Rehberi >>>

Neverfap Türkiye Forum kurallarını öğrenmeniz ceza almanızı engeller. Kurallarımızı okuyunuz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Yönetimle İletişime Geç >>>

Sitemizi kullanırken yaşadığınız sorun ve önerilerinizi yöneticiler ile paylaşabilirsiniz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Tecrübelerinizi Bekliyorum

nefsterbiyecisi3

Yeni Fapstronot
Beyler süreçte 9.günümdeyim hardmode gidiyorum... Lakin bugün farkettiğim bir şey oldu...Sosyal mecra veya online oyunlarda tesadüfen bir kızla karşılaşıp biraz da sohbet edince kızla gelecek hayalleri kuruyorum resmini görmesem bile nasıl bir manyağım lan ben :) var mı aynı durumda olan veya eskiden olupta kurtulan?

Mavimsi

Ay Yolcusu
Kardeşim hedeflerin üzerine çalıştıkça daha az hayal kurmaya başlıcaksın giderek azalacak. Sen sürecine odaklan.

Walter Bishop

Jüpiter Yolcusu
Beyler süreçte 9.günümdeyim hardmode gidiyorum... Lakin bugün farkettiğim bir şey oldu...Sosyal mecra veya online oyunlarda tesadüfen bir kızla karşılaşıp biraz da sohbet edince kızla gelecek hayalleri kuruyorum resmini görmesem bile nasıl bir manyağım lan ben :) var mı aynı durumda olan veya eskiden olupta kurtulan?
Duygusal yönün ağır bastığı için ilk gördüğün kadınla gelecek hayalleri görmen normal, bana da arada bir oluyor. Yukarıda Fatih arkadaşımızın dediği gibi enerjini başka işlere yöneltince geçiyor.

Sürece ilk kez başlıyorsan ve ciddi bir şekilde irade problemin varsa başlar başlamaz monk mode yapman ters sekebilir, sana önerim dikkatli olman.

purplesox05

Mars Yolcusu
Bu kısaca oneitis sendromu. Forumlarda gezen bir takıntı hastalığı. Zavallı erkek bir kızla konuşur ve onu hayallerinin ve geleceğinin kızı ilan eder fakat kızın bundan haberi yoktur. Kız için zavallı erkeğin kız kankalarından farkı yoktur. Çözüm basit; birden fazla kız ile takıl ve konuş, sadece bir kıza odaklanma.

shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6