Son Paylaşımlar

Sitemize Hoşgeldiniz NeverFap Türkiye

Bize katılmak için kayıt olabilir veya giriş yapabilirsiniz.

Forum Rehberi >>>

Neverfap Türkiye Forum kurallarını öğrenmeniz ceza almanızı engeller. Kurallarımızı okuyunuz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Yönetimle İletişime Geç >>>

Sitemizi kullanırken yaşadığınız sorun ve önerilerinizi yöneticiler ile paylaşabilirsiniz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Tekrardan Merhaba Hayat

novicekid

Yeni Üye
Herkese selamlar . Öncelikle kendimi tanıtmak istiyorum. Yaklaşık 5-6 yıl önce bu forumda (eski formatındaki nf-tr'de) 58 günlük bir nofap deneyimim olmuştu ve bunları raporlamıştım. Şimdi tekrardan bu sürece başlamak için yola çıkıyorum. 22 yaşında özel eğitim öğretmenliği son sınıf öğrencisiyim ve nasipse önümüzdeki temmuz 14'te KPSS sınavım var. Şuan ki temel amacım KPSS sürecime odaklanmak ve yeniden nofap yolculuğuna çıkmak. Daha önce başardım şimdi neden olmasın? Ramazan ayının da gelmesiyle birlikte bu süreci Allah'ın izniyle atlatacağımı düşünüyorum. Öncelikli hedeflerim; Günlük düzenli KPSS çalışmak , ibadetlerimi yapmak , sağlıklı beslenmek. Buraya belirli zaman aralıklarıyla raporlar yazacağım ve kendi durumu izleyeceğim. Duanıza muhtacım şimdilik bu kadar. İyi akşamlar.

shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6