Son Paylaşımlar

Sitemize Hoşgeldiniz NeverFap Türkiye

Bize katılmak için kayıt olabilir veya giriş yapabilirsiniz.

Forum Rehberi >>>

Neverfap Türkiye Forum kurallarını öğrenmeniz ceza almanızı engeller. Kurallarımızı okuyunuz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Yönetimle İletişime Geç >>>

Sitemizi kullanırken yaşadığınız sorun ve önerilerinizi yöneticiler ile paylaşabilirsiniz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Tema hakkında

Noneverrrr+impasıbıl

Deneyimli Üye
Beyaz renk çok göz alıyor gri ton daha koyu olabilir onun haricinde dizayn olarak bu çok hoş olmuş elinize sağlık

fati

Yeni Fapstronot
Ben de oyumu bu temadan yana kullanıyorum :)

Daria

Mezun
Her şeylerini karanlık temada kullanan insanlara karşı her zamana aydınlık temayı savundum, savuyorum bence seçme şansımız olsun temayı değiştirebilelim.

Bozo

Yeni Fapstronot
güzel, sadece üst kısmın rengi farklı olabilir.

Shadow of the Moon

Ay Yolcusu
Bu tema daha iyi. Ama kesinlikle ve kesinlikle sayaç olmalı. Bende var ama buranınki ayrı bir değer katıyordu. Ayrıca hareketli pp olması mümkün mü?

Roverandom

Yeni Fapstronot
Öncekine alışmış ve sevmiştim. Zeytinyağını bol bulunca orasına burasına sürmek gibi geldi bu. Ama dert değil buna da alışılır :)

JakeDunn

Admin
Topluluk Yöneticisi
Web Sitesi
neverfapturkiye.com
Her şeylerini karanlık temada kullanan insanlara karşı her zamana aydınlık temayı savundum, savuyorum bence seçme şansımız olsun temayı değiştirebilelim.
Görüşlerinizi değerlendireceğiz.
Bu tema daha iyi. Ama kesinlikle ve kesinlikle sayaç olmalı. Bende var ama buranınki ayrı bir değer katıyordu. Ayrıca hareketli pp olması mümkün mü?
Sayaç için elimizden geleni yaptık. En son ilan verdik onu bekliyoruz. Maalesef parayla yaptırmak zorunda kaldık.

Haggard

Merkür Yolcusu
Güzel iş elinize sağlık :) ayrıca gece modunda gelebilir ama değiştirebilme şansımız olursa güzel olur

Conclude

Satürn Yolcusu
Tema gayet hoş, header yazıları ve iconlar beyaz olursa daha iyi bir görünüm elde edilir. Bir de site iconunun arka planını kaldırıp düzenlerseniz daha uyumlu olur.

beyazgelecek

Yeni Üye
Eski temaya göre daha az yorucu ve tasarımı kesinlikle daha iyi. Eksikler giderilirse daha da iyi olacağını düşünüyorum. Teşekkürler.

alexander666235

Venüs Yolcusu
Eski tema biraz daha güzeldi gibi tabi alıştığımız için de olabilir.Eğer bu tema devam edecekse beyaz tema biraz daha griye çevrilebilir.

Black Rose

Admin/Üst Düzey Moderatör
Üst Düzey Moderatör
Eski Temaya göz alışmıştı. Bu biraz boğucu geldi. Ama alışılır zamanla. Değişiklik taraftarı pek değilim net bir temada karar verilir umarım.

shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6