Son Paylaşımlar

Sitemize Hoşgeldiniz NeverFap Türkiye

Bize katılmak için kayıt olabilir veya giriş yapabilirsiniz.

Forum Rehberi >>>

Neverfap Türkiye Forum kurallarını öğrenmeniz ceza almanızı engeller. Kurallarımızı okuyunuz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Yönetimle İletişime Geç >>>

Sitemizi kullanırken yaşadığınız sorun ve önerilerinizi yöneticiler ile paylaşabilirsiniz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Tembellik,Hiç bir şey yapma isteği gelmemesi{Yardım-Soru}

minimalistbirisi

Ay Yolcusu
Öncelikle herkese iyi günler. ben hemşirelik 4.sınıf öğrencisiyim şuanda 1.dönemi bitirdim tatile geldim memlekete. üniversitede iken hayatım biraz daha güzeldi, staj,spor derken zaman geçiyordu ama memlekete geldiğimde hiç bir şey yapamıyorum. yaklaşık 2 hafta oldu hayvan gibi uyuyorum hiç bir şey yapasım gelmiyor içimden. hava da soguk , spora gidiyim diyorum spor salonu baya uzak onu da yapmıyorum . hayattan beklektim yok, üniversite bitince ne yapacagımı bilmiyorum okudugum mesleği yapasım bile yok o derece kötü durumdayım. size içimi dökmek istedim bu süreçte ne yapmam lazım bana yardımcı olur musunuz ?

Black Rose

Admin/Üst Düzey Moderatör
Üst Düzey Moderatör
Kitap oku gerek roman gerek kendi bölümün hakkında akademik kitap. Sporunu evde de yapabilirsin. Şınav, mekik, plank gibi. İngilizce bilgin yeterli kadar yoksa, kelime ezberleyerek öğrenmeye başlayabilirsin.

Arda

Ay Yolcusu
Bence biraz dışarı çık ne olursa olsun. Önce güzelce bir duşunu al temizce hazırlan ve dışarı çık. Etrafını iyice izle doğayı izle hayvanlara bak sev onları felsefe yap biraz. Güneşe bak bulutlara adım at ve bir adım daha gittikçe uzaklaş evinden müzik de dinleyebilirsin,doğayı da sonra fark etmelisin istediğin her şeyi yapabildiğini ve hayatının senin ellerinde olduğunu fark etmelisin. İstersen koş,yönünü değiştir veya dur nefes al derin derin ve dışarıda hisset kendini. Soğuk havayı içine çek hisset içinde sonra düşün napıyorum ben nereye gidiyorum bu dünyada ? Asıl istediğim şey ne ? Benim bir ömürüm var zaman akıyor ve bitiyorum ben yavaş yavaş de kendine ve ne yapmak istediğini bul kendine gel dostum !

cici panpa

Satürn Yolcusu
Web Sitesi
www.neverfapturkiye.com
Hiç bir şey bile seni tatmin etmiyorsa meslek sahibi olduğunda acı çeken yardıma ihtiyacı olan insanların duasını aldığını düşünsene

shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6