Son Paylaşımlar

Sitemize Hoşgeldiniz NeverFap Türkiye

Bize katılmak için kayıt olabilir veya giriş yapabilirsiniz.

Forum Rehberi >>>

Neverfap Türkiye Forum kurallarını öğrenmeniz ceza almanızı engeller. Kurallarımızı okuyunuz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Yönetimle İletişime Geç >>>

Sitemizi kullanırken yaşadığınız sorun ve önerilerinizi yöneticiler ile paylaşabilirsiniz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Tercih Dönemi Için Tavsiye

GveZ

Yeni Üye
Merhaba yoldaşlar ben bu sene yks sınavına girdim ve 1 milyon civarı bi sıralama çektim. Sene içinde anne ve babamı bi trafik kazasında kaybettim beni çok etkiledi aslında girmeyecektim ama yılmadığımı göstermek için girdim sınava. Üniversite okumayı hedeflerime ulaşmayı çok isteyen 19 yaşında bir kardeşinizim. Biraz uzaklaşmak ve kafamı toparlamak için 2 yıllık hafif bir bölüme gidip sınava tekrardan hazırlanmak istiyorum ama bölüm konusunda kararsızım bana bölüm konusunda yardımcı olabilecek veya bir bölüm önerisi olan varsa cevaplarsa çok mutlu olurum şimdiden teşekkürler.
(Not: ben temel açısından iyi bir öğrenciyim)

surec

Merkür Yolcusu
Ben olsam bilgisayar programcılülığına giderdim

The King

Deneyimli Üye
Başın sağ olsun. Aileden birini kaybetmenin ne kadar acı verici olduğunu biliyorum. Hele ki sen ikisini birden kaybetmişsin. Zor olduğunun farkındayım ama dediğin gibi mücadeleye devam etmen gerek. Yıllar sonra acı yerini tatlı bir özleme bırakacak. O burukluk hiç eksiklmeyecek belki içinde ama her geçen gün acının tazeliğini dindirecek. O yüzden o günlerin geleceğini bilerek şimdi ve daima içindeki ateşi harlı tutmaya çalış. Mücadele etmekten başka şansın yok...

Aşçılık ve buna dair ilgin varsa bir şansını dene derim. Onun dışında diğer bölümlere dair zaman kaybı olma ihtimali de var... Burada en azından 2 sene hobin adına bir şeyler yapmış olursun.

GveZ

Yeni Üye
Başın sağ olsun. Aileden birini kaybetmenin ne kadar acı verici olduğunu biliyorum. Hele ki sen ikisini birden kaybetmişsin. Zor olduğunun farkındayım ama dediğin gibi mücadeleye devam etmen gerek. Yıllar sonra acı yerini tatlı bir özleme bırakacak. O burukluk hiç eksiklmeyecek belki içinde ama her geçen gün acının tazeliğini dindirecek. O yüzden o günlerin geleceğini bilerek şimdi ve daima içindeki ateşi harlı tutmaya çalış. Mücadele etmekten başka şansın yok...

Aşçılık ve buna dair ilgin varsa bir şansını dene derim. Onun dışında diğer bölümlere dair zaman kaybı olma ihtimali de var... Burada en azından 2 sene hobin adına bir şeyler yapmış olursun.
Maalesef mutfakla aram hiç yok ve aşçılıkta pek bana göre değil maalesef ama tavsiyen için teşekkür ederim

Rayther

Mars Yolcusu
Neleri seviyorsun bilmiyorum ama
Benim önerim şu bölümlere bakman
Bilgisayar programcılığı
Bilişim güvenliği
Makine
Mekatronik
İşletme (DGS ile Ybs yaparsan baya iyi olur)

Benim aklıma bunlar geliyor
Sana tavsiyem DGS ile 4 yıllığı geçmen çünkü sınav konuları sadece tyt yani matematik ile Türkçe tek var konularda gayet basit
Ben bu sene girdim sonuçları bekliyorum
Ama ilk sene yks de yapabilirsin
Sana kalmış
Bu arada başın sağolsun

zümrütAnka

Venüs Yolcusu
Dostum gitmeden hazırlanan daha iyi olmaz mı ,o bölüme gittiğin Zaman o bölümü devam edeckmisn yoksa hazırlık mi yapicaksin yoksa ikisi bir arada mi

GveZ

Yeni Üye
Bilgisayar programcılığı
Bilişim güvenliği
Makine
Mekatronik

Sana tavsiyem DGS ile 4 yıllığı geçmen çünkü sınav konuları sadece tyt yani matematik ile Türkçe tek var konularda gayet basit
Sana kalmış
Bu arada başın sağolu

Bilgisayar programcılığı
Bilişim güvenliği
Makine
Mekatronik

Sana kalmış
Bu arada başın sağolsun
Başsağlığın için teşekkür ederim
Bilgisayar programcılığı
Bilişim güvenliği
Makine
Mekatronik

Sana kalmış
Bu arada başın sağolsun
Baş sağlığın için teşekkür ederim ancak dediğin bölümlere gidersem yazılım ve programlama tarzı şeylere gideceğim ve buda zamanımın büyük bir kısmını buna harcamama sebep olacak benim amacım tekrardan üni sınavına hazırlanmak tavsiyelerin için teşekkür ederim sağol

GveZ

Yeni Üye
Dostum gitmeden hazırlanan daha iyi olmaz mı ,o bölüme gittiğin Zaman o bölümü devam edeckmisn yoksa hazırlık mi yapicaksin yoksa ikisi bir arada mi
Maalesef bu sene gidemezsem iş hayatına girmem gerek aileme 1 sene daha hazırlık için minnet etmek istemiyorum zaten bu sene ikinci girişimdi yani ilk mezun senem ve bulunduğum evden başka gidecek bi yerimde yok açıkçası bundan dolayı üniversiteye giiidip tekrardan hazırlanmsk istiyorum hem maddi anlamda da ailem destekler bu sefer

zümrütAnka

Venüs Yolcusu
Maalesef bu sene gidemezsem iş hayatına girmem gerek aileme 1 sene daha hazırlık için minnet etmek istemiyorum zaten bu sene ikinci girişimdi yani ilk mezun senem ve bulunduğum evden başka gidecek bi yerimde yok açıkçası bundan dolayı üniversiteye giiidip tekrardan hazırlanmsk istiyorum hem maddi anlamda da ailem destekler bu se

zümrütAnka

Venüs Yolcusu
Okul puanı gider
Ve yapabilirsin
Bende tıbbi sekreterlik gideceğim tekrar hazırlanacağım

GveZ

Yeni Üye
Yoldaşlar öncelikle destekleriniz ve önerileriniz için çok teşekkür ederim. Bilgisine ve tecrübesine çok güvendiğim biriyle yaptığım uzun ve keyifli istişareden sonra dgs ile bilgisayar mühendisliğine geçiş yapabileceğim bir bölüm okuma kararı aldım umarım ben ve herkes için hayırlısı olur…
Süreciniz daim, yolunuz açık olsun.

shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6