Son Paylaşımlar

Sitemize Hoşgeldiniz NeverFap Türkiye

Bize katılmak için kayıt olabilir veya giriş yapabilirsiniz.

Forum Rehberi >>>

Neverfap Türkiye Forum kurallarını öğrenmeniz ceza almanızı engeller. Kurallarımızı okuyunuz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Yönetimle İletişime Geç >>>

Sitemizi kullanırken yaşadığınız sorun ve önerilerinizi yöneticiler ile paylaşabilirsiniz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Teşekkürler

hasanmertayd

Merkür Yolcusu
Arkadaşlar; ben yeni bir sürece başladım, bu süreç benim için çok farklı ilerliyor. Neverfap ile tanışalı ortalama 2 yıl olduğunu düşünüyorum, ilk sürecim hariç, daha önce böyle etkileri hissederek yaşamadım.

Bu zamana kadar denememde; maximum 19 günlük sürecim oldu ve ortalama hep 8 gün civarı sürüyordu ve şuanda yaşadıklarım yani son 5 gündür, Umut Bural'ın da spermin geri dönüşüm videosunda anlattığı etkileri en hissiyatlı şekilde hissetmeye başladım ve daha 13 gündeyim ama en zorlu sürecimdi gıda zehirlenmesinden kaynaklı 3 günüm cehennem azabı gibiymiş gibi geçti çok zordu, ne oldu bilmiyorum sanırım o aşırı zor günler tamamen dopaminsizlik mi diyelim ne diyelim, şuanda olduğum kişi haline getirdi beni coşku evresinde olduğumu biliyorum ama şöyle bir şeyde var istiyorsam flatline a geçeyim ne farkeder ki? Flatline geçici ama coşku evresinin flatline sonrası kalıcı, bu düşünceyi benimsedim ve eğer ben kendimi tıpkı o video da anlatılanlar gibi süper güçleri hissedip yaşayacaksam, ferre nin ne anlamı kalır ki? Orada P ve M yaparak 3 dakikalık az ve kısa zevkin peşinden gidip, bu uzun çok daha derin yani hissiyatı çok daha etkili yaşamsal zevkler varken, o pis iğrenç, kusmuk ve kötü iğrenç kaka şeylere bakmama ne gerek var ki? Ben var ya hayayı yaşamamışım, ben var ya bu zamana kadar yok muşum, Ben artık varım ve varlığımı hissedebildiğim için çok şükür sevgili Umut Bural

Kardeşim; bu yolda gerek youtube videolarında, gerek makalelelerin de, gerek kitaplarında, gerek çalışmalarınla, azminle, inancınla, yol göstericiliğinle bu yola beni soktuğun için, senin hakkını asla ödeyemem ama hep hayatım boyunca bu iyiliğini unutmayacağım, Günde standart 3-5 arası M yapan ve 3-4 saat arası P izleyen biri olarak hayatımı kurtardın, bu yazım okuyan tüm dostlara yol gösterici olsun, günün bir önemi yok, bu etkiler sizi de bulacak sadece bu yoldan asla vazgeçmeyin 2 yıla yakın süredir çabalamaktan çok bıktığım, çok pes ettiğim, çok yıprandığım zamanlar oldu ve bence artık meyvesini yiyorum ve son bu sürece başlamadan önce 2 ay boyunca neverfapden vazgeçip, kendi kendimi kandırarak depresyonlu hayata geçiş, psikiyatrik ilaç tedavisinin tekrar boşa çıkması ile ve daha ağır bağımlı halde girdiğimi de unutmayın lütfen, Herkese teşekkürler.

Moderatörün son düzenlenenleri:
shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6