Son Paylaşımlar

Sitemize Hoşgeldiniz NeverFap Türkiye

Bize katılmak için kayıt olabilir veya giriş yapabilirsiniz.

Forum Rehberi >>>

Neverfap Türkiye Forum kurallarını öğrenmeniz ceza almanızı engeller. Kurallarımızı okuyunuz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Yönetimle İletişime Geç >>>

Sitemizi kullanırken yaşadığınız sorun ve önerilerinizi yöneticiler ile paylaşabilirsiniz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

The Dark Knight Felsefem

BetraS

Mezun
Şüphesiz ki hepimizin çocukluğundan beri çok sevdiği bir kurgusal karakter vardır.Bu benim için Batman'dir.
Bu yazımda size Nofap sürecimde 50.günleri devirmeme yardımcı olan, The Dark Knight üçlemesinden etkilenerek oluşturduğum felsefem, anlatacağım ama öncesinde hikayemden bazı bilgiler vererek nofap ile tanışmamı ve bu felsefeyi oluşturmamda yardımcı olan film sahnelerini sizlerle paylaşacağım.
Hazırsanız başlayalım.

3ix5.gif

Öncelikle üçlemedeki favori filmim olan The Dark Knight Rises filmini ele alacağım. Biliyorsunuz ki filmde Batman Bane ile ilk karşılaşmasında ağır bir hezimete uğrar ve Bane tarafından sırtı kırılır. Bane'i bizim PMO canavarı olarak düşünün Batman ise sizsiniz. PMO Canavarı sizin belinizi kırdığı zaman, sizin kendinizden en çok nefret ettiğiniz, en çok hayattan bıktığınız andır.

Daha sonra sizi Lazarus Çukuruna atıyor ve bu dönem sizin bağımlılıktan kurtulamadığınız dönemdir. Orada ki yaşlı mahkumu ise Neverfap Akademi olarak aldım ne zaman ki çukurdan çıkmaya çalışsam sürekli olarak düşüyorum. Ben Nofap ile Umut'un İnce İşler'de olan videosuyla tanıştım ve düzgün bir süreç tutturmam 1 seneden fazla bir vaktimi aldı. O kadar çok denedim ki her başarısız olduğumda tekrar kalkmayı denedim fakat başarılı olamadım ve bu sebepten ötürü süreç tutturmak artık önemsizleşmişti. Elimde Umut'un videosundan başka hiç bir şey yoktu ne Nofap'e dair bir bilgi ne de PMO'nun zararları ile ilgili bir bilgi. Her seferinde çukurdan çıkmaya çalıştıkça düşüyor, her düştüğümde sakatlanmış belimi daha da kötü hale getiriyordum sanki.

1_yZpxFmWIVIkmhoiKhdC9yg.gif

Nofap ile tahmini Kasım 2020'de tanıştım (Bunun detaylarını başarı hikayemde yazacağım) ve Neverfap Akademi ile tanışana kadar (Aralık 2021) bu bataklıktan çıkmayı denedim fakat en fazla 11 günü görebilmiştim. Hikayemizin kötü adamı ise hayatımı çürütüyordu ben ise o çukurdan izliyordum, artık kızlarla konuşamayacak kadar özgüvensiz hale gelmiştim ve daha sene başından yürümeye çalıştığım 3 kızı onlara açılmadan kapmışlardı, hukuk hedefim vardı fakat hukuğun h sini kazanacak ders potansiyeli yoktu, futbol oynuyordum fakat eski performansımdan eser yoktu, ailem ile ilişkilerim kötüleşmeye başadı, kendimden umudu kesiyor ve sürekli fap yapıyordum buda haliyle rahatsız edici olmaya başladı. Bir gece bu durumdan çok sıkıldım ve YouTube'da araştırmaya başladım, Google'da sürekli Masturbasyonun faydalı olduğunu yazan hiç araştırmadan savunan insanları gördükçe forumlardan tiksinmeye ve bakmamaya özen gösterdim.

Neverfap Akademi ile tanıştığım gece hayatımın dönüm noktası olarak adlandırdığım kısımdır. Dark Knight Rises filminde yaşlı mahkum ile Bruce Wayne arasında geçen diyaloğu üstünde biraz oynayarak size aktarmak isterim.

-Bağımlılığı hafife alıyorsun ve bunun seni güçlendirdiğini sanıyorsun. Aslında bu düşünce seni zayıflatıyor.

+Neden?

-Nasıl mümkün olandan daha hızlı olabilirsin? Nasıl mümkün olandan daha güçlü olabilirsin? Zihnini onararak Nofap yaparak.

+Korkuyorum .Hayatım çürürken, beynim kirlenirken burada hapsolmaktan korkuyorum.

-O halde tırman.

+Nasıl?

-Öncekilerin yaptığı gibi. Nofap yaparak!

Bu sözler üzerinde tekrar çukurdan çıkmayı deniyorum ve başarıyorum, yaklaşık olarak kanaldaki videoların %75 kadarını izledim ve şuanda 90 gün yolunda çok iyi bir şekilde gidiyorum bunun yanı sıra forumda yazılan yazılarda çok etkili oldu.

main-qimg-64fb14468afea32a707db86dcb0f304a.gif

Özetle anlatmak gerekirse düştüğünüz zaman her zaman çıkış yolunu arayın ve vazgeçmeyin kendi kurgusal karakteriniz ile kendinizi bağdaştırın ve benim yaptığım gibi o çukurdan çıkmayı deneyin çünkü denemezseniz olduğunuz yerde sayarsınız fakat zaman asla olduğu yerde saymaz. Benim için son bir dövüş kaldı ve o dövüşe doğru emin adımlarla gidiyorum sürecimi PMO Canavarı ile son savaşımı vereceğim güne kadar irademi güçlendirip Gotham şehrinde kurtarılmaya ihtiyaç duyan insanlara yardım edip kendi canavarımı yenicem. Hikayemi felsefemin içinde bir kaç alıntı yaparak anlattım 90. güne geldiğimde felsefemin ve başarı hikayemin tamamını foruma atacağım o zamana kadar sağlıcakla kalın süreciniz daim olsun...

THE DARK KNİGHT WİLL RETURN

shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6