Son Paylaşımlar

Sitemize Hoşgeldiniz NeverFap Türkiye

Bize katılmak için kayıt olabilir veya giriş yapabilirsiniz.

Soru Sor >>>

NeverFap hakkında sormak istediğiniz soruları buradan sorabilirsiniz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Forum Rehberi >>>

Neverfap Türkiye Forum kurallarını öğrenmeniz ceza almanızı engeller. Kurallarımızı okuyunuz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Yönetimle İletişime Geç >>>

Sitemizi kullanırken yaşadığınız sorun ve önerilerinizi yöneticiler ile paylaşabilirsiniz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Toplanın Anlatıyorum

Ln(x)

Yeni Fapstronot
Katılım
18 Haz 2021
Mesajlar
1
Tepki puanı
15
Puanları
1
Yaşamış olduğum Erektil disfonksiyon Sorunumu değineceğim. Gençlerin özellikle dinlemesini tavsiye ederim.

Yaş 27 , Boy 1.80 , 82 kilo gayet sağlıklı bir vatandaşım. Sorunum ilişki sırasında sertleşme ve sertliği koruyamama. Sebebi son 3-4 yıldır çayımı kahvemi alıp sekmelerden sekmelere atlayarak p***o izlemek. Bunu Haftalık periyotlarda , normal film izler gibi devam ediyordum. Daha önceki ilişkilerimde sorun olmamasına rağmen Alışkanlık süresince ve sonrasında devam etti. Bu süreçte ki ilişkilerimde genellikle bir sebebe bağlıyordum. Sonrasında düzenli bir ilişkim oldu. Artık bir Sorun olduğu kanaatine vardım. Son 1 yıldır da bunun mücadelesini veriyorum. Bu süreç de defalarca üroloğa gittim. Spor Yaptım. Sigara ve alkolden uzak durdum. Kegel egzersizleri yaptım aylarca. Sağlıklı ve protein ağırlık beslendim. Hatta Sosyal bir problem yaşadığımı düşünerek psikoloğa gittim 8-10 seans. Sonuç Yine Hüsran. Tabi bu süre zarfın düzeliyor muyum diyerek kontrol amaçlı yine p***o izlemeye devam ettim. Bu da en büyük hatam oldu.

Temel Sorun hissedememek. İçinizde Yanar dağlar patlasa. Volkanlar fışkırsa da. İlişki esnasında ne yaparsam yapayım erekte olamıyordum. Ekran karşısında aldığın hazzı. Deli gibi arzuladığın kişiden alamıyorsun. Çok saçma dimi :) Ben de aynen öle düşünüyordum. Dalyan gibi delikanlıyım ne olur ki bana :) O ekran neleri götürmüş benden ama farkında değilim. Zorlu Süreçti. Yaşadığım psikolojiye hiç girmiyorum yoksa çıkamayız :)

Gelelim Şu ana. 3 ay önce (neden daha önce karşıma çıkmadıysanız :) internete araştırırken bu siteyle karşılaştım. Bir kaç hikaye okuduktan sonra tamam benim yaşadığı sorunu anlatıyorlar. O andan itibaren fab olayını bıraktım. Hard moda başladım. 1 ayın sonunda hard moda devam edip , sadece ilişkiye devam ettim. 100 günlük Hard mod da sorunun çözüleceğine yönelik bilgiler var fakat ben bunu tercih ettim. Süreç devam ediyor. Fakat değişim inanılmaz. En azından yaşadığım şeyi hissedebiliyorum. Sertleşme sorunu da kısmen çözüldü diyebilirim. Sorun tam manasıyla çözülmedi tabi.Fakat artık ilişki yaşayabiliyorum. 6-9 aya çözüme ulaşacağıma inancım tam.

Aylardır uğraştığım bu sağlık sorunumu bir forum da çözeceğim hiç aklıma gelmemişti.. Emeği geçen herkese teşekkür ederim. İyi ki varsınız güzel insanlar ....
 

mavi

Jüpiter Yolcusu
Katılım
2 Ocak 2021
Mesajlar
127
Tepki puanı
252
Puanları
84
Konum
İstanbul
Böyle yazılar okumak bana çok iyi geliyor. Dostum inşallah bir an önce sağlığına kavuşursun ve hayat kaliteni arttırırsın.
 
shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6
Üst