Son Paylaşımlar

Sitemize Hoşgeldiniz NeverFap Türkiye

Bize katılmak için kayıt olabilir veya giriş yapabilirsiniz.

Forum Rehberi >>>

Neverfap Türkiye Forum kurallarını öğrenmeniz ceza almanızı engeller. Kurallarımızı okuyunuz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Yönetimle İletişime Geç >>>

Sitemizi kullanırken yaşadığınız sorun ve önerilerinizi yöneticiler ile paylaşabilirsiniz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Tükenmişlik

Ozakan

Ay Yolcusu
Sürecimde 56 günümdeyim flatline da değilim ama kendimi tükenmiş hissediyorum, dopamin orucu tutmaya devam ederken enerjimi nasıl artırırım?

nova

Merkür Yolcusu
Spor (ozellikle bacak calısmak ve agırlık kaldırmak) ve soguk duş. Testesteronu arttıracagından enerjin de artacaktır.

Rodion Romanoviç

Raskolnikov
Çevirmen Üye
Web Sitesi
1000kitap.com
Bu tükenmişlik hissi çok tehlikeli. Üzerine bir yük binebilir. Mantıklı düşünmezsin. Beyin maalesef çok aptal bir organ. Alıştığı hayatı bırakmak istemiyor. O yüzden yoruluyor. Bir müddet sonra onada alışacak rahat ol. Bir Dostoyevski sözü daha vereyim; ?" Önce biraz ağladılar ama alıştılar şimdi , aşağılık insanoğlu herşeye alışır."

Ozakan

Ay Yolcusu
Bu ikisini zaten yapıyorum,artık şunuda yazmayın gülmeye başlıyorum her şeye spor yap testesteron ovyeah gibisinden .

Ozakan

Ay Yolcusu
Ama etkisini görüyorum,benim dediğim ,fiziksel ,zihinsel değil,psikolojik(dolaylı yoldan zihinsel).

shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6