Son Paylaşımlar

Sitemize Hoşgeldiniz NeverFap Türkiye

Bize katılmak için kayıt olabilir veya giriş yapabilirsiniz.

Forum Rehberi >>>

Neverfap Türkiye Forum kurallarını öğrenmeniz ceza almanızı engeller. Kurallarımızı okuyunuz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Yönetimle İletişime Geç >>>

Sitemizi kullanırken yaşadığınız sorun ve önerilerinizi yöneticiler ile paylaşabilirsiniz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Twitch Yayıncılarının Dikkat Çekme Çabası

mirror16

Venüs Yolcusu
Katılım
25 Kas 2020
Mesajlar
107
Tepki puanı
104
Puanları
49
63.günden herkese merhaba. Bugün bir kaç kadın yayıncının nasıl oyun oynadığını merak ettiğim için yayınlarını kısa süreli izledim. Hepsinde aynı problem hepsi kısa giyinmiş ve dizlerini vücuduna yaklaştırmış şekilde oturuyor.(Nadiren düz oturan var) Ben 5 dakika böyle oturamaz iken bunların kasıtlı yapıldığını düşünüyorum. Bunları oturup izleyen kitle %90 erkek olduğu kesin. Sadece sohbet bölümüne bakıyorum yabancısı daha beter. Erkekleri böyle kullanmalarından sıkılan bir tek ben değilimdir. Yıllardır fap yaptığım için yaşadığım olumsuzluklar yavaş yavaş kayboluyor. 63.günlük sürecimde matematik sorularını tek seferde olmasa da birkaç saniye inceleyince anlamaya başladım. Bazı kişiler veya fenomenlerin erkekleri kendilerine çekmek için bu tarz yaklaşımından nefret ediyorum. Bu tuzağa düşen erkeklere tavsiyem; Sosyal medya kullanmayın,bildiğiniz sayfaları takip edin. Kapatabiliyor iseniz telefonu direkt kökten kapatın. Keşfet kısmını kullanmayın. Ben de bu tuzağa düştüm ve belkide geçen yıl nofap yapmış olsa idim belki de Üniversite'ye gidebilecektim. Sınava girmeden önce odak problemi yaşıyordum. Birkaç gün önce fap yaptığım için. Bu yıl Kasım ayının sonunda bazı şeylerin değişmesine karar verdim. Bugün 63.günde olmak beni mutlu ediyor :) :) Herkese sürecinde başarılar dilerim.

Önemli tavsiye; Bakış açınızı da değiştirin bugün youtube de önerilenlerde de çıkacak bir sitede de çıkacaktır tetikleyici o yüzden nefret edin erkeklerin böyle kullananlardan.
 
Son düzenleme:

Eff

Yoda
Katılım
5 Eyl 2020
Mesajlar
448
Tepki puanı
605
Puanları
160
Bu senelerdir var. Akla Ceza'nın sözü geliyor.
Çok üzücü bir şey. Özellikle benim gibi bir insan için. Tıp okuyan bir arkadaşım var. Onunla da bu konuyu konuştum. Adam gidecek en az 6 sene okuyacak. TUS'u verecek. Bölümünde yükselmek için tezler hazırlayacak kazanacağı maaş belli bir yere kadar olacak. O kadar emek verecek ama aldığı para, arkadaşımın hayatından verdiği zamana değmeyecek.

Bir manken ise tanrının verdiği güzellikten ve yine güzel olmayan yerleri arkadaşım gibi DOKTORLARIN düzeltmesiyle dünyanın parasını kazanacak. Gündem olacak. Hayatı yaşayacak. Veya bir p.star ve kız olduğu için ilgi ve para gören kişiler.
Nasıl bir yerdeyim diye sorguluyor insan.
 

None

Emekli Moderatör
Katılım
30 Ağu 2020
Mesajlar
452
Tepki puanı
943
Puanları
160
Asıl suçlu bu tür insanlar değil,onları izleyenlerdir;onları izleyenler var olmazsa onlarda var olmaz.Bu tür insanları izlemeyin ki bu tür yollarla gelir elde edemesinler ,böyle tipler yüzünden de kafanızı boş yere meşgul etmeyin boşverin gitsinler
 
shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6
Üst