Son Paylaşımlar

Sitemize Hoşgeldiniz NeverFap Türkiye

Bize katılmak için kayıt olabilir veya giriş yapabilirsiniz.

Forum Rehberi >>>

Neverfap Türkiye Forum kurallarını öğrenmeniz ceza almanızı engeller. Kurallarımızı okuyunuz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Yönetimle İletişime Geç >>>

Sitemizi kullanırken yaşadığınız sorun ve önerilerinizi yöneticiler ile paylaşabilirsiniz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Uyuşturucunun yol açtığı vurdumduymazlık

surec

Merkür Yolcusu
merhaba arkadaşlar bugün size biraz içimi dökeceğim, hem kendimi biraz net anlama hem de ilerdeki bene yazılı bir geçmiş anısı olacak o zaman başlayalım üniversite sınavına hazırlanan bir mezun öğrencisiyim fakat pek ders çalıştığım söylenemez 1 aydır nerdeyse kitap yüzü açmadım ve bu süreçte pmo yapmak için yaşadım 90 günlük sürecimi bozduğumdan beri azimsizliğim giderek arttı ve vazifem olmayan işleri eleştirmekten başka insanları eleştirmekten sırası olmayan şeylerin düşlerini kurmaktan başka bir şey yapamaz hale geldim üstüne üstelik birde maddi durumumdan ötürü başka şehirde okuyamam bulunduğum şehirde kalmam için 130 k sıralama yapmak gerekiyor fakat ben kendimi uyuşturup neler yapıyorum şu anda kendime yapabileceğim tek ve en önemli iyilik ders çalışmak fakat ben kendimi uyuşturuyorum

shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6