Son Paylaşımlar

Sitemize Hoşgeldiniz NeverFap Türkiye

Bize katılmak için kayıt olabilir veya giriş yapabilirsiniz.

Forum Rehberi >>>

Neverfap Türkiye Forum kurallarını öğrenmeniz ceza almanızı engeller. Kurallarımızı okuyunuz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Yönetimle İletişime Geç >>>

Sitemizi kullanırken yaşadığınız sorun ve önerilerinizi yöneticiler ile paylaşabilirsiniz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Uzun Süre Boşalmadan Nasıl Durabilirim?

Mr.Kurt

Yeni Üye
Katılım
11 Kas 2020
Mesajlar
9
Tepki puanı
12
Puanları
3
Dostlar 15 yaşındayım son 1 yıldır nofap ile tanıştım hayatım boyunca hiç porno bağımlılığım olmadı hep normal mast yaptım bugün 7.gün kafam şu yüzden karışık nerden baksan en az 10 yıl var evlenmeme ve açıkcası zina yapmaktan korkuyorum ve 10 yıl boyunca boşalmamak aklıma yatmıyor ne yapmamı önerirsiniz
 

None

Emekli Moderatör
Katılım
30 Ağu 2020
Mesajlar
452
Tepki puanı
943
Puanları
160
Neverfapte başarılı olan bir insan kadınlara cinsel obje gözüyle bakmayacağı için cinsel ilişkiye girme konusunda eskisi gibi zorlanmayacaktır.Enerjini spor,iş,ders gibi doğru alanlara yönlendirdiğinde cinsel ilişkiye girme isteği senin için sorun olmaktan çıkar.10 yıl boyunca boşalmamanın hiçbir sorunu olmaz,şu videoya bakabilirsin;
 

Walter Bishop

Jüpiter Yolcusu
Katılım
7 Mar 2021
Mesajlar
114
Tepki puanı
242
Puanları
64
Konum
istanbul
Arkadaşım, daha yaşın küçük boşalmamaya çalışmak gibi amacın olmamalı, belki evlenene kadar 10 senen var bu 10 sene içinde bunalıp mast yapacağın veya rüyalanacağın dönemler elbet ki olacak, ama dediğimi lütfen yanlış anlama sana mast yapman gerektiğini söylemiyorum. Senin yazından anladığım kadarıyla bu konuda oldukça ketumsun, sana önerim kendini rahat bırakman olabildiğince mast yapmamaya çalışmak. Bunun için ise üniversite sınavına şimdiden çalışmaya başlayabilirsin ingilizceni geliştirebilirsin veya herhangi bir spor dalına başlayabilirsin. Senden 5 yaş büyük birisi olarak söylüyorum özellikle üniversite sınavına çalışma ve ingilizce çalışma kısmına oldukça önem ver belki şu an bu dediklerimi anlamayabilirsin ama yarın öbür gün üniversiteye geçtiğinde bu dediklerimin sana aşırı faydası olacak. Ayrıca aklına her p**** veya mast yapmak geldiğinde, bu foruma gel ve diğer insanların hikayelerini oku ve motive ol böylece o an için bile olsa bunlardan uzaklaşabilirsin.
 

wou

Venüs Yolcusu
Katılım
25 Ocak 2021
Mesajlar
84
Tepki puanı
85
Puanları
24
Ustteki arkadasa ben de katiliyorum 20 yasindayim ben de ayni şekilde üni+ingilizce kasmanı öneririm.

Spor+herhangi bir hobi(sanat vs) susleyebilirsin.

20 yaşına gelince anlayacaksın sebebini.

Bir de senin yaşında sabah akşam bu bataktaydim ben şimdi kızıyorum kendime yani mast falan çok matah bişey değil.

Büyüdükçe anlayacaksın ama şimdiden kulağında yer edinsin
 

SessizAdam

Jüpiter Yolcusu
Katılım
9 Kas 2020
Mesajlar
116
Tepki puanı
275
Puanları
84
İmkanın varsa işe gir çalış. Derslerine engel olmamak kaydıyla bu yaşta işe girersen hem para kazanır kendi çapında zengin olursun , hem de hayatı öğrenirsin. Ayrıca iş seni meşgul edeceği için buna zamanın pek kalmaz. Bazen keşke diyorum lisede en azından yazları çalışsaydım , çok şey kazanırdım.
 

The White Rider

Emekli Moderatör
Katılım
28 Eki 2020
Mesajlar
223
Tepki puanı
781
Puanları
160
Uzun süre boşalmadan durmayacaksın zaten. Rüyalanma senin boşalma ihtiyacını giderecek. Ki aynı şekilde idrar da. Yani istemli bir şekilde Orgazm olmasan bile vücut bir şekilde illa ki o meniyi dışarı atıyor. Sorun etmene gerek yok.
 
shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6
Üst