Son Paylaşımlar

Sitemize Hoşgeldiniz NeverFap Türkiye

Bize katılmak için kayıt olabilir veya giriş yapabilirsiniz.

Forum Rehberi >>>

Neverfap Türkiye Forum kurallarını öğrenmeniz ceza almanızı engeller. Kurallarımızı okuyunuz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Yönetimle İletişime Geç >>>

Sitemizi kullanırken yaşadığınız sorun ve önerilerinizi yöneticiler ile paylaşabilirsiniz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Varedenin Varedileni Sınadığı İmtihanlardan İbarettir Hayatım

Coutloff

Yeni Fapstronot
Başlıyoruz yağız köy delikanlıları, toplanın ve sizde şahitlik edin, kulak kabartın dediklerime ve anlatın duymayanlara, öldükten sonra bu adam diye bahsedilen ben şimdi ölümümü bekliyorum ayaklarımda bir ince sızı, bugün yorgunum dünden evvelki günler gibi yarınlar gibi gelecek ve geçmişin ortasında işte tam da şu anda burada .

Başlamaya niyetlenmemizin umarım hadsizliği yoktur. Yaratıcının karşısında...

Öyle ise bu çıkarım, yargı
Niyetlendim
Başlamaya
Başlatmaya
Başarmaya
Barışmaya
Bağırmaya

..
.

Coutloff

Yeni Fapstronot
günlerden anlaşılmazlık
Vah memati vah , yemediğin kahvaltı kasesi önümde duruyor, halbuki insan Bradd abimizin çavuş rolunde Almanyanın içinden geçtiği filmde hani daha bombardıman olmamışken, piyanist kızın evinde havanda yediği yumurtayı özlüyor …

DANKE !..

Sabahın beşi bir yırtıcı alarm !!!
Uyanık gözlerim aynada kendini ikna seanslarına alırken dişlerimde fırçanın tatsız gezişi …

Neyseki alınan abdest yıkıyor kirlemi, pasaklanmış ruhumdan tutun ki taaa beynimin şehvet duygusunu

masanın başındayım, anlatılanlar muhakkak ki önemli mefhumlar, insan vücudu ile alakalı, kimi darlıklar kimi kanamalar kimi yırtıklar…

Acep genel dedikleri bu cerrahi fazla genel değil mi? Fazla haddini aşıyor gibime geldi

düşününce özlüyor insan
X’ i
Malcolm X’ i

..
.

Coutloff

Yeni Fapstronot
Daha demin bir kardeş onu neden öyle yaptın dedi ?
*
bilmiyorum yapmasını
*
hani “insan bilmemekten değil öğrenmemekten utanmalı” idi..
*
ben çokça utandım , örselendim

..
.

Coutloff

Yeni Fapstronot
1 Ay öyle mi ?…

Ben bıraktığımdan beridir ay 28 kere şeklini değiştirdi.
*
ama ben kendimi değiştiremedim

..
.

shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6