Son Paylaşımlar

Sitemize Hoşgeldiniz NeverFap Türkiye

Bize katılmak için kayıt olabilir veya giriş yapabilirsiniz.

Forum Rehberi >>>

Neverfap Türkiye Forum kurallarını öğrenmeniz ceza almanızı engeller. Kurallarımızı okuyunuz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Yönetimle İletişime Geç >>>

Sitemizi kullanırken yaşadığınız sorun ve önerilerinizi yöneticiler ile paylaşabilirsiniz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Vazgeçmeyen Savaşçının Günlüğü

bayGelişim..

Yeni Fapstronot
Bugün sürecimde 2 veya 3 günüm önceki günlüğü kafamda silmek istiyorum çok hatalarla doluydu yeni bir başlangıç hayırlı olacağına inanıyorum şimdilik bu kadar pes etmeyeceğim

bayGelişim..

Yeni Fapstronot
Süreç başlangıç tarihimi yazıp bir süre buradan uzaklaşacağım nedenini geldiğimde açıklayacağım 7 Ağustos Pazartesi sürec devam ediyor kendinize iyi bakın inşallah bundan kurtulacağız tamamen

bayGelişim..

Yeni Fapstronot
Selâmun aleyküm arkadaşlar En son 11 Ağustos ta yazmışım ama ondna sonra 20 Ağustos da tekrar yeni surecime basladim şuanda 5.gündeyim ilk hedefimi tamamladım 5.Gün diher hedefim 10.günde buraya dönmek ve biraz detaylı olarak anlatmak istiyorum sürecimin ilerleyişini şimdilik böyle sürecim devam ediyor gün saymıyorum anca buraya girince quitzilla uygulamasına girip bakıyorum kaçıncı gündeyim diye bakıyorum kendinize iyi bakın..

bayGelişim..

Yeni Fapstronot
Tekrar tekrar relaps olsamda vazgeçmeyeceğim ümidimi kaybetmeye eğim şuanda 4 .Gündeyim sürecim devam ediyor yeter bu kölelik kendine gel ....

bayGelişim..

Yeni Fapstronot
İlk hedefim 7 günü tamamlamak 7 günde tekrar geleceğim yaptıklarımdan bahsedeceğim hayırlı geceler

bayGelişim..

Yeni Fapstronot
Relaps 6 .günde Tekrar başlıyorum yeni sürec dün başladı bugün 1.günümdü YENİ SÜREC BASLANGİC 3 EYLÜL PAZAR SAAT 00.00 hadi hayırlısı inşallah

bayGelişim..

Yeni Fapstronot
3.Gün
Bugün boş geçti biraz artık günlerimi çöp etmeyeceğim ne yaptıysam gün sonları genel olarak buraya yazacağım şimdilik hayırlı akşamlar kendinize iyi bakın

bayGelişim..

Yeni Fapstronot
4.Gün
Selamun aleyküm nasılsınız umarım iyisinizdir ben hiç ama hiç iyi değilim çok mutsuz ve huzursuzum bilmiyorum neden ara ara krizler geliyor ama artık sıkıldım bu döngüden yeter bundan sonra kendime acımayacağım her seferinde aynı tuzağa düşmeyeceğim hiçbir konuda disiplinimden, hedeflerimden taviz vermeyeceğim çünkü bir taviz bir diğerini doğuruyor. Pbky okumaya tekrardan başlayacağım notlar da almaya çalışacağım onun dışında kitap okumam kendimi geliştirmem gerek bitirmek istediklerim yapmak istediklerim var zamanımı boşa harcayamam zaten kısıtlı çok daha bilinçlenmem gerek kendinize iyi bakın hayırlı geceler.İçimi dökmek kendime birşeyler söylemek (yazmak) istedim.

shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6