Son Paylaşımlar

Sitemize Hoşgeldiniz NeverFap Türkiye

Bize katılmak için kayıt olabilir veya giriş yapabilirsiniz.

Forum Rehberi >>>

Neverfap Türkiye Forum kurallarını öğrenmeniz ceza almanızı engeller. Kurallarımızı okuyunuz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Yönetimle İletişime Geç >>>

Sitemizi kullanırken yaşadığınız sorun ve önerilerinizi yöneticiler ile paylaşabilirsiniz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Vitamin Alımı (Soru)

cici panpa

Satürn Yolcusu
Web Sitesi
www.neverfapturkiye.com
Selam dostlar, 16 yaşımdayım vitamin kullanmayı düşünüyorum kullananlardan nasıl başlayacağımı,hangilerini almamı tavsiye ettiğinizi vitamin alımı hakkındaki düşüncelerinizi vs. yazarken ben de okurum teşekkürler ??

A

AdAstra

Misafir
Selam dostlar, 16 yaşımdayım vitamin kullanmayı düşünüyorum kullananlardan nasıl başlayacağımı,hangilerini almamı tavsiye ettiğinizi vitamin alımı hakkındaki düşüncelerinizi vs. yazarken ben de okurum teşekkürler ??
Tavsiyem doktorla konuşman. Burdan bir bilmeyen gaza gelip sana yazar, Allah korusun gözünü hastanede açarsın.

Black Rose

Admin/Üst Düzey Moderatör
Üst Düzey Moderatör
Yani başta şart mı onu düşün. Eğer kullanırsan karaciğerini fazladan yoracak çünkü.
Şart olarak görürsen 1 ay boyunca sabahları bol suyla kapsül şeklinde karışık multivitamin (takviye edici) alabilirsin. Araştır kararını ver önereceğim bir marka yok.

The King

Deneyimli Üye
Genel anlamda test vermeni bunun sonucunda bir şeyler yapmanı öneririm. Ama yine de bu türden bir şeye girişmezsen de, kullanılabilecek en mantıklı kaynaklardan biri ZMA takviyesi. Gece yatmadan önce belirtilen içeriğe göre alırsın. Uyku kalitesini arttırdığı gibi, rüyaları bile gerçekmiş gibi hissettiriyor.

Bunun dışında omega-3 alınabilir belki.

champix

Yeni Üye
İç Hastalıkları (Dahiliye) bölümüne randevu al doktora kanımdaki vitamin değerlerini ölçtürmek istiyorum de yardımcı olur

Samuray

Son Dopamin Bükücü
Üst Düzey Moderatör
En risksizi şimdilik balık yağı kullanman. Vitamin belki piyasadaki belli başlı reklamlarda çıkan ürünlerden alınabilir ancak onlar da bir vitamin eksikliğin varsa yetersiz kalabilir, hatta alerji riskin varsa sorun da yaratabilir. Kan testi yaptırıp bu referanslara göre bir eczacı ya da doktor ile konuşursan daha iyi sonuç alırsın. Mineral takviyesi için ise maden suyu gibi içecekler tüketebilirsin.

shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6