Son Paylaşımlar

Sitemize Hoşgeldiniz NeverFap Türkiye

Bize katılmak için kayıt olabilir veya giriş yapabilirsiniz.

Forum Rehberi >>>

Neverfap Türkiye Forum kurallarını öğrenmeniz ceza almanızı engeller. Kurallarımızı okuyunuz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Yönetimle İletişime Geç >>>

Sitemizi kullanırken yaşadığınız sorun ve önerilerinizi yöneticiler ile paylaşabilirsiniz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Volev Sparrow

volev

Yeni Üye
Selamlar,

89. günümde relapse olduktan sonra yuvarlandığım uçurumun sonundayım :)

Bu gün 12. günüm. Relapse ten belli bir süre sonra sonra 120 günlük yeni bir hedef listesi yaptım.

Bu listede irade gelişimi, ingilizce , bazı kas egzersizleri gibi maddeler var. İlk sürece başladığımda koşuyla çok iyi ilerlemiştim. Sonra dizimi sakatlayınca doktor koşmamı yasaklayıp leg extension çalış sonra kontrole gel demişti. Kontrole gittiğimde dizimin düzelmediğini ve hala koşamayacağımı söyledi. Bundan dolayı koşamıyorum enerjimi atabileceğim koşu yerine başka bir alan da bulamadığım için toparlanmam zor oldu.

Bu listenin içinde meditasyon da vardı. 1 hafta kesintisiz meditasyon yaptığımda, kendimi durdurabildiğimi fark ettim. Şimdi sürece bu yeni listeyle beraber devam ediyorum. Bu aralar stabil bir ilerleme yakaladım. Bu şekilde 120 yi göreceğim gibi gözüküyor. Son stabil zamanımda 89 a kadar gelmiştim.

Eski kazandığım yararlı alışkanlıkların hepsine devam ediyorum. Buda ayrıca motive ediyor. Önceden aldığım birçok kitap vardı, bu liste sayesinde onlarında çoğunu erittim.

Genel olarak hayatta okuduğumuz, gördüğümüz herşey çok önemli. Bundan dolayı foruma tekrar girmeye başladım. Ve izlediğim herşeyi farklı bir gözle tekrar filtremeye başladım.

İş yoğunluyla ilgili bazı problemlerim var. Birde üstüne kendi projelerimi ekleyince çok yoğun bir çalışma temposu gerekiyor. Bu yoğunlukta çalışırsam sosyal hayatımın olmaması gerek. Hayat şartlarından ötürü ikisi beraber gitmek zorunda. Aksi durumda sonunu hiç iyi görmediğim bir geleceğe göz göre göre kendimi mecbur bırakmış oluyorum. Gerçekçi düşününce bu yoğunlukta devam etmem zor. Doğru dengeyi bulup programlı olarak çalışmaya devam edebileceğim bir çözüm bulmam gerek. NoFap tan gelen enerjimi işlerime yönlendirebilirsem herşey rayına oturacak gibi gözüküyor şu an için. Zaman geçtikçe anlaşılacak..

Şu an ruh halim... :)
1607949335584.png

Loner

Yalnız Adam
Başarılar dostum

shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6