Son Paylaşımlar

Sitemize Hoşgeldiniz NeverFap Türkiye

Bize katılmak için kayıt olabilir veya giriş yapabilirsiniz.

Forum Rehberi >>>

Neverfap Türkiye Forum kurallarını öğrenmeniz ceza almanızı engeller. Kurallarımızı okuyunuz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Yönetimle İletişime Geç >>>

Sitemizi kullanırken yaşadığınız sorun ve önerilerinizi yöneticiler ile paylaşabilirsiniz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Yaptığımız Resimleri Paylaşalım

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
B

Brock

Misafir
Merhaba arkadaşlar malum renkli renkli şeyler var elimizde kafamız renksizleşti. Neden böyle olsun ? Olmasın. Madem bu sanal aletlere mecburuz o zaman lehimize çevirelim.
( giriş konuşması değişebilir kalitelileşebilir modunda katkısıyla)
Yağlı boya akrilik makrilik set almaya kalkıp hobi edinmeye kalksanız biton para. E bütün bu araçları içeren sınırsız fırçası rengi olan biçok uygulama mevcut google playda neden para verelim veya fiziksel çaba sarfedelim ? (verelim yine tabi hobi olarak lafın gelişi diyorum.) (Not ; uygulama tanıtım için gerekirse bir başlık açılır. Veya özelden yardımcı olunur.)

Olay : resim köşesi ; duygularımızı düşüncelerimizi vs telefon-pc-tablet ekranına parmak kalem vs vasıtasıyla çizmek ve paylaşmak.
Kural ; iyi olduğuna kötü olduğuna bakmaksızın herkes paylaşmalı. Dışarda görüyoruz soyut resim ; tabloda tek renk var adam utanmıyor paylaşmaya milyarlar kazanıyor bide biz neden utanalım ? Başlıyorum ilk posttan. İyi çizimler.

Rodion Romanoviç

Raskolnikov
Çevirmen Üye
Web Sitesi
1000kitap.com
Saolun hocam. Lütfen sizde yapın sizinde sağlık olsun elinize :) sırayla tebrik ediyorsunuz kendinizi sıyırmak için :)) (şaka)
Hocam şimdi resim üzerine pek yeteneğim yok. Tasarım anlamında da iddiam yok. Yapanları tebrik etmekten öteye gidemiyoruz. Destek çıkalım ki devam edin lütfen :) Afişleriniz de çok güzeldi.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6