Son Paylaşımlar

Sitemize Hoşgeldiniz NeverFap Türkiye

Bize katılmak için kayıt olabilir veya giriş yapabilirsiniz.

Forum Rehberi >>>

Neverfap Türkiye Forum kurallarını öğrenmeniz ceza almanızı engeller. Kurallarımızı okuyunuz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Yönetimle İletişime Geç >>>

Sitemizi kullanırken yaşadığınız sorun ve önerilerinizi yöneticiler ile paylaşabilirsiniz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Yararlı Bir Uygulama

NarkosOnFire

Ay Yolcusu
Katılım
5 Kas 2020
Mesajlar
45
Tepki puanı
54
Puanları
21
Habitica adlı bir uygulama buldum. Günlük işlerinizi planlayıp yaptığınızda altın kazanıyorsunuz ve kazandığınız altınlar ile sahip olduğunuz karakteri geliştiriyorsunuz. Görevlerinizin zorluk seviyesine göre altın veriyor.
En önemlisi ve göze çarpıcı olanı ise takım kurulabiliyor ve takımdaki diğer insanlar kaç puan almış, ne kadar kasılmışlar görebiliyoruz. Forumdaki insanlarla bu uygulamada takım kurup küçük çaplı yarış düzenlemek çok iyi ve eğlenceli olabilir. Bizi yapmamız gereken işlere teşvik eder, sosyal bir ortam oluşturur, eğer oyun bağımlısı isek de bu bağımlılığımızı az çok tatmin eder.
İlgili arkadaşlar bu yazının altına bildirsin lütfen.
 

AntiRelapse

Mars Yolcusu
Katılım
9 Kas 2020
Mesajlar
106
Tepki puanı
164
Puanları
53
Takımın mantığı şu; herkes kendi görevlerini yapıyor örneğin kitap okuma görevimiz var diyelim herkesin o gün o görevi bitirmesi lazım yoksa hasar alıyoruz gibi. Yani amaç tek takılmak yerine senin yaptığın görevleri denetleyebilecek üyeler bulmak. Takım kurmak zor değil mantığı da basit katılmak isteyenler kullanıcı adları buraya mesaj olarak yazarsa takıma alabilirim.
 
shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6
Üst