Son Paylaşımlar

Sitemize Hoşgeldiniz NeverFap Türkiye

Bize katılmak için kayıt olabilir veya giriş yapabilirsiniz.

Forum Rehberi >>>

Neverfap Türkiye Forum kurallarını öğrenmeniz ceza almanızı engeller. Kurallarımızı okuyunuz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Yönetimle İletişime Geç >>>

Sitemizi kullanırken yaşadığınız sorun ve önerilerinizi yöneticiler ile paylaşabilirsiniz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Yaşlı çocuk

Luxx

Merkür Yolcusu
Cihanda kaybolan yıllarım
Ve içine düştüğüm feci günahlarım
Sakladığım sevaplarımla yaşadım
Ben anladım,karikatür komedya koydum adını buranın.
Evet 1 gün daha geçti ama bugün diğer günlerden daha değişikti ilk kez bir günde 4 yeni konu öğrendim ve bilgiler hala aklımda.PMO'suz bir süreçten sonra daha güzel günlere inşallah.

Luxx

Merkür Yolcusu
Bugün etüt vardı bir de öğlenci olduğum için akşam direk kendimi eve attım.Yorgunluk beni tetikledi ama başka şeylerle uğraştığım için bir süre sonra geçti.Sabah kalktığımda halaaa kendimi yorgun hissediyorum umarım yakın zamanda düzelir.

Yumruk yersin yılma kalk, dayan
Bu abi yerle çok sevişti
Düşmek hiç ayıp değil, kalkmasını bil
Ve acele et şu gözyaşını sil

Luxx

Merkür Yolcusu
Bugün 4.gün
Sabah yine yorgun kalktım.Ama Forumlarda Tostars'ın önerilerini okuyup bugün ona göre uykumu düzenlemeye çalışacağım.Bugün aslında verimli geçti.Ama tabi ki daha iyi işler başarabilirim.Artık kolay kolay stres olmamaya başladım.Hala sınava hazırlanıyorum ve derslerimi de toparlamaya başladım.Özellikle bu 4 gün boyunca zihnim berraklaştı.Tek bir sıkıntı var gibi o da hala oyun oynamam.Umarım yakın zamanda bunu da bırakabilirim

Dudaklarım kilitli. Hoşça kal bu gün
Sen de yolcusun. Dünlerimde sorgusun
Ve 24'lük yorgunsun
Git de dinlen gidenlerle!
Yarınım kapıda bekliyor ve son veda zamanı

Luxx

Merkür Yolcusu
Bugün 5.gün
Dün gece tam saatinde yattım ama uykum gelmedi.Ben de telefonla meşgul oluyum derken saat 2 ye kadar geldi.Umarım bu gece uyuyabilirim.Bugün mini krizler geldi.Sanki penisim bana ait değil ve kendi içinde bir şeyler yaşıyor.Ama başka işlerle meşgul oldukça PMO'dan bir o kadar uzak duruyorum.Şu an bunu yazarken bile testislerimde acayip bir his var.Ders çalışma konusunda ise bugün sözel bir konuya çalıştım ve fizik olduğu için ekstra zordu,baya zorlandım yani.Akşam geometri çözerken soruları bilemeyince ya da yanlış çıkınca artık dayanamadım ve kitabı masaya fırlatıp Youtubedan konuşanları izledim.Allah'tan biraz gülüp stresimi attım.Gerçekten bir öğrencinin hep Fab yapıp hem de sınava hazırlanması çok zor.Bu arada PBKY kitabı eklenmiş onu da yarın okumaya başlayacağım.Umarım bana faydası olur.

Birçok kez öldüğümü biliyorum
Kenarından köşesinden hayata tutunduğumu
Güneşimin günlerce tutulduğunu

Luxx

Merkür Yolcusu
Bugün 6.gün
Dün gece biraz daha rahat uyudum ama sabah yine geç kalktım ama eski yorgunluğun yoktu.Bugün biraz erken yatmaya karar verdim çünkü krizlerden ötürü bugün pek verimli geçmedi ve biraz da yoruldum.2 gündür hafif krizlere giriyorum önceden de dediğim gibi testislerim kendi içinde bir şeyler yaşıyor.PBKY kitabını okumaya başladım.Ama beklediğimden uzunmuş bugün yarısını okumuştum diğer yarısını da başka günlere planladım.Ayrıca bayağı şey öğrendim kitaptan ve aldığım notlardan.Bu sene lise son sınıf olduğum için bizim yazılıların ertelenmediğini duydum.Aslında PMO yapmadığım için rahatça geçebileceğini biliyorum ama benim okul fen lisesi olduğu için sınavın varlığı=stres demektir.Umarım sürecim sağlıklı bir şekilde devam eder.Bugün eskiden oynadığım hikayeli bir oyuna güncelleme geleceğini öğrendim.2 güne gelirmiş.Aslında biraz da beni bu düşündürüyor.Çünkü hikayeler bayağı sarmıştı ve devamını merak ediyordum.Ama şöyle bir sıkıntı var hikayenin içinde yer yer cinsel ilişki bölümleri de mevcut.Hani bu günlüğün ilk başında demiştim ya pek verim alamadım diye,bir taraftan yazılılar,bir taraftan hazırlanılan sınav,bir taraftan fab sürecim ve en sonda bu, zamanında oynadığım hikayeli oyun güncellemesini düşünmekten bayağı yoruldum.Ama bunca şeyin içinde şuna garanti verebilirim ki bu illetten kurtulmak için fab sürecimi bozmaya cağım

Azaldıkça aç kalmanın korkusuyla kuruyacaksın
Bu sebeple yaşlanacaksın
Çünkü sen de baştan olmak üzere sonlanacaksın
Trilyon da olsan harcanacaksın

Luxx

Merkür Yolcusu
Bugün 7.gün
Sabahları erken kalkamıyorum nerde hata yapıyorum anlayamadım.Günle ilgili olarak da PBKY kitabında devam ettim bugün TYT denemesi vardı ve baya PMO yapmadığım için stressiz geçti ama keşke faba daha erken zamanlarda başlasaydım da denemelerde yüksek yapabilseydim.Gün açıkçası verimsiz geçti diğer günlere göre.Bugün 2 gündür olan kriz geçti gibi.Ama akşam saatlerinde hafif bir krize girdim(5 dk falan).Ama en ufak bir tavizin tüm emeklerimi boşa gitmesine yol açacağını bilerek yoluma kararlılıkla devam ediyorum.Sınav da yaklaşıyor tahminlerime göre bozmazsam sınava arınmış olarak gireceğim.Ama eğer bozmazsam sınavı kazanamazsam bile çok şey kazanacağımı biliyorum.(Geleceğimi yeniden kurma fikri)Sanırım bugün günlükten çok yıllık yazdım :)

Rap dölüyle üreyen her satır karamsar hanenin dili,
Sagopa yaşlı bir çocuktu zaten yıllar öncesi,
Aknelerime dokunamazdım, kan gölü olurdu suratım,
Lisede aynadan kaçardım, yorgan altı ağlardım,

Luxx

Merkür Yolcusu
Bugün 8.gün
Artık uykum düzene oturdu.Sadece birkaç dakikada kendimi toplayıp güne başlayabiliyorum.Bugün ders çok da verimli geçmedi.Ama konuları anladım.Krizler pek fazla gelmiyor bu aralar.Kendimi yorgun hissediyorum şimdi direk yatacağım.

Yine kızarıyor sigarımın ucu
Görünmüyor hayallerimin ucu bucu
Haydi ver sevinci, hüznü bir bebek gibi kollarıma
Sular dök beni bekleyen yollarıma, ben birazdan yolcuyum

Luxx

Merkür Yolcusu
Bugün 9.gün
Bugün oruçta 3.gündü.Sabah yine normal kalkarken ani bir doğrulma hareketi yaptım farkında olmadan.Sonra başım falan dönmeye başladı ve bu gün boyunca aralıklarla devam etti.Dostlar eğer bunu okursanız tavsiye olarak yataktan yavaş hareketlerle kalkın:).Neyse bugün sınav vardı(deneme vs).Normalde sınava girince hep stres olurum.Bu da küçük canavarın üstünde bir baskı oluştururdu ve ben sınava odaklanamazdım.Ama bu hafta iyi odaklandım.Mükemmel değildi ama PMO zamanlarındaki kadar da değildi en azından.Sınav anında stresle beraber bilinç altımdaki bazı fantaziler beynime geldi.Lan matematik çözüyom tam sonucu bulacam sanki beynimde bir şimşek çakıyor ve milisaniyeler içinde kendimi bir fantezinin içinde buluyorum.Bunu bir odadan başka bir odaya geçmek gibi düşünebilirsiniz.Akşam eve gelince sınavda kalma kriz vardı ben de direk yattım.Şu an bu yazıyı sahurda yazıyorum:)

Ben zebani tarlasında yabani meleğim
Yabancı hancı, sancı evreninde zancı
Tutukla avcı, kolları kelepçeler diyarı
Riyalı mutluluklar yadigârı, uğurla bahtiyarları

shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6