Son Paylaşımlar

Sitemize Hoşgeldiniz NeverFap Türkiye

Bize katılmak için kayıt olabilir veya giriş yapabilirsiniz.

Forum Rehberi >>>

Neverfap Türkiye Forum kurallarını öğrenmeniz ceza almanızı engeller. Kurallarımızı okuyunuz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Yönetimle İletişime Geç >>>

Sitemizi kullanırken yaşadığınız sorun ve önerilerinizi yöneticiler ile paylaşabilirsiniz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Yatırım Borsa Kripto Dijital Pazarlama Konusunda Kendini Geliştirmeyi Düşünen Var Mı?

kartel

Yeni Fapstronot
Öğrendiklerimizi birbirimizle paylaşıp neler yapılabileceğine dair plan programlı çalışacak, kendimi geliştirmeyi hedefleyen kişiler varsa birlikte çalışmaya başlayalım, çalışmayana ekmek yok bizde çalışmaya başlayalım. Çevremde kendini geliştiren pek insan yok iş,yatırım, girişimcilik hakkında konuşan dahi yok o yüzden birlikten güç doğar mantığıyla burdaki kardeşlerimle çalışmalara başlayalım diyorum 👍🏻

Açıkçası yatırım yapmayı ve borsada işlem yapmayı öğrenmek isterim ancak şu an elimde bir sermaye yok. Aileden aldığım para ile ancak kendi ihtiyaçlarımı karşılayabiliyorum. Ancak 2023'ün ikinci yarısından sonra pratikte bir şeyler yapabilirim.

Bir de dijital pazarlama konusunu gerçekten merak ediyorum. Nasıl bir işleyişinin olduğunu ve nerelerde çalışılabileceğini de ayrıca öğrenmek isterim.

WaySummit

Yeni Üye
Meydan Okuma Rozeti
Ben kendimi Price Action konusunda eğitmeye çalışıyorum. Bir süredir bazı sebeplerden ötürü uzak kalmıştım konulara ama şimdi yavaş yavaş tekrar başladım..

B

Brock

Misafir
Açıkçası yatırım yapmayı ve borsada işlem yapmayı öğrenmek isterim ancak şu an elimde bir sermaye yok. Aileden aldığım para ile ancak kendi ihtiyaçlarımı karşılayabiliyorum. Ancak 2023'ün ikinci yarısından sonra pratikte bir şeyler yapabilirim.

Bir de dijital pazarlama konusunu gerçekten merak ediyorum. Nasıl bir işleyişinin olduğunu ve nerelerde çalışılabileceğini de ayrıca öğrenmek isterim.
Şuan e ticaret konusunda eğitim alıyorum türkiyedeki merkezi biryerde , ayrıca bu işi amatörce freelance olarakta yapıyorum. Google ads yönetimi vs olarak . Bende bu konularda çalışma grubu varsa katılmak isterim.

Catastrophe-11

Yeni Üye
Bu konu bilgi sahibi olmak istediğim bir konu ancak doğru ve sağlam bir bilgi kaynağı bilmiyorum /bulamadım. Güzel olabilir böyle fikir.

kartel

Yeni Fapstronot

Dostum benimde sermayem yok 😄 bu konuda şöyle düşünüyorum 100 TL yatırım bile yapsak 100.000 TL gibi hissedip sorumluluk ve piyasa analizi yaparak bu parayı yönetmek burada ele alacağım konu yüzdesel kazanç yani 100 TL'den 10 TL kazandığımda "alt tarafı 10 TL" gibi değil de %10 kazanç sağladım 100.000 TL olsaydı 10.000 TL olacaktı mantığıyla hareket edeceğim ki ileride sermayem olduğunda bu kafa yapısıyla devam ediyim, dijital pazarlama konusunda bilgi birikimim yüksek bu konuda kariyer vs hedefliyorsan konuşabiliriz sana anlatabilirim öğrenmek istiyorsanda bir yol haritası olarak yardımcı olabilirim, yakın zamanda dijital pazarlama ajansı açmayı planlıyorum Allah nasip ederse🙏🏻

kartel

Yeni Fapstronot
Ben kendimi Price Action konusunda eğitmeye çalışıyorum. Bir süredir bazı sebeplerden ötürü uzak kalmıştım konulara ama şimdi yavaş yavaş tekrar başladım..
Mükemmel 😃 Bende temel konulara hakim olduktan sonra teknik analiz ve price action öğrenmeyi planlıyorum nasıl bir yol izlemeyi planlıyorsun🤔 Bu zaman kadar hangi eğitimleri aldın kendini nasıl geliştirdim?

enoughthings

Yeni Fapstronot
eBay, Amazon vb hepsi boş iş suspend ile uğraşir durursun. Eğitimler sadece ürün yükleme ve silme üzerine. Sorun olduğu zaman da başlarindan saliyorlar hiç önermem
Önerebileceğin bir program var mı ? Varsa öğrenmek isteyen arkadaşlar için bizimle paylaşır mısın ?

kartel

Yeni Fapstronot
Şuan e ticaret konusunda eğitim alıyorum türkiyedeki merkezi biryerde , ayrıca bu işi amatörce freelance olarakta yapıyorum. Google ads yönetimi vs olarak . Bende bu konularda çalışma grubu varsa katılmak isterim.
Kankaa kuralım işte ilgilendiğin konuların hepsine bende ilgiliyim bu tarz kişileri bulmak istiyorum bende böyle discord grupları,wp grupları kurup toplu sohbetler, toplantılar, iş fikirleri vs konuşabileceğimiz gruplar olsa efsane olur, E-ticaret konusunda eskiden Amazon fba e girecektim ancak birçok sebebten iptal oldu teorik bilgide kaldı, aliexpresste satışa başlamıştık onuda bıraktık, bende dijital pazarlamaya yöneldim bir discord grubu kurayım seninle konuşalım wp grubu vsde kurarız

WaySummit

Yeni Üye
Meydan Okuma Rozeti
Mükemmel 😃 Bende temel konulara hakim olduktan sonra teknik analiz ve price action öğrenmeyi planlıyorum nasıl bir yol izlemeyi planlıyorsun🤔 Bu zaman kadar hangi eğitimleri aldın kendini nasıl geliştirdim?
1 seneden fazla oldu ilgileniyorum. İlk spot piyasaya başladım her acemide olduğu gibi 50 bin 60 bin bandında giderken tepeden mal kitlediklerini gördük 😄 Biraz zarar oldu daha sonra Price Action karşıma çıktı onda da kendi aklımı kullanmadığım için likit oldum. Ama artık akıllandım kendimi eğittikten sonra piyasaya gireceğim. Backtest ile market yapısı, order block, breaker gidiyoruz bakalım. Tavsiyem hiçbir fenomene uymayın bir menfaati olmayan 2 kişi dışında kimseye bakmıyorum...

kartel

Yeni Fapstronot
1 seneden fazla oldu ilgileniyorum. İlk spot piyasaya başladım her acemide olduğu gibi 50 bin 60 bin bandında giderken tepeden mal kitlediklerini gördük 😄 Biraz zarar oldu daha sonra Price Action karşıma çıktı onda da kendi aklımı kullanmadığım için likit oldum. Ama artık akıllandım kendimi eğittikten sonra piyasaya gireceğim. Backtest ile market yapısı, order block, breaker gidiyoruz bakalım. Tavsiyem hiçbir fenomene uymayın bir menfaati olmayan 2 kişi dışında kimseye bakmıyorum...
Kimleri önerirsin bende takip edeyim, benim yatırım serüvenim baya basic geçti çünkü zaman ayırmadım şöyle bir strateji izlemiştim belli bir miktar para koyayım 1.700 tl kadar para yatırdım ve bu para 0'a düşse dahi problem olmayacaktı, amacım para koyduğum için araştırma,öğrenme isteğimin körüklenmesi vs. ancak pek istediğim gibi gitmedi :D hem para tuzla buz oldu hemde araştırma ve öğrenmeye devam etmedim bunun bir çok nedeni var tabi ki ama artık yavaş yavaş başlayacağım, 0'dan başlıyor olsan nasıl bir yol izlerdin?(Eğitime yönelik)

WaySummit

Yeni Üye
Meydan Okuma Rozeti
Kimleri önerirsin bende takip edeyim, benim yatırım serüvenim baya basic geçti çünkü zaman ayırmadım şöyle bir strateji izlemiştim belli bir miktar para koyayım 1.700 tl kadar para yatırdım ve bu para 0'a düşse dahi problem olmayacaktı, amacım para koyduğum için araştırma,öğrenme isteğimin körüklenmesi vs. ancak pek istediğim gibi gitmedi :D hem para tuzla buz oldu hemde araştırma ve öğrenmeye devam etmedim bunun bir çok nedeni var tabi ki ama artık yavaş yavaş başlayacağım, 0'dan başlıyor olsan nasıl bir yol izlerdin?(Eğitime yönelik)
Bu 2 arkadaş sabırlı biriysek PA konusunda çok şey katıyor.

toprak

Yeni Üye
2 yıldır Türkiyede e ticaret yapıyorum sorusu olan yazabilir. ( 100 - 200 lirayla yapmayı düşünenler hariç :) )

Mr.Twain

Adapte ol ya da yok ol!
Hortlatıyorum :) varsa ilgilenen arkadaşlar ekip olarak çalışabiliriz.

shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6