Son Paylaşımlar

Sitemize Hoşgeldiniz NeverFap Türkiye

Bize katılmak için kayıt olabilir veya giriş yapabilirsiniz.

Forum Rehberi >>>

Neverfap Türkiye Forum kurallarını öğrenmeniz ceza almanızı engeller. Kurallarımızı okuyunuz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Yönetimle İletişime Geç >>>

Sitemizi kullanırken yaşadığınız sorun ve önerilerinizi yöneticiler ile paylaşabilirsiniz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Yaz Tatilinde Çalışmak

smt.dmr_

Ay Yolcusu
Bu sene mezun senemdi ve sınavı geride bıraktım. Yaz tatilinde çalışmayı düşünüyordum ama satış danışmanlığı(giyim, ayakkabı mağazalarında çalışma) için başvurduğum hiçbir yerden olumlu dönüş almadım, büyük ihtimal tecrübesiz olduğum içindir. Ben de farklı alanlara bakmaya başladım, kasiyerlik için zincir marketleri düşündüm fakat oralarda çalışan kişiler şartların çok kötü olduğunu söylüyor. Ben de son çare garsonluğu düşünmeye başladım ama sakar bir insan olduğumdan pek sıcak bakmıyorum. Tecrübesi olanlar anlatabilir mi? Garsonluk için nerelerde iş aramalıyım? Eğer işe başlarsam nelere dikkat etmeliyim?

skywalker

Venüs Yolcusu
Kanka bende senle aynı durumdayım son olarak garsonluk kaldı sakarım diye korkmana gerek yok insan bir süre sonra alışıyor,sadece insanlarla uğraşmak biraz koyuyor ama bir yerden para kazanmak lazım

lee0

Yeni Fapstronot
benim de mezun senem geride kaldı ve şuan kendimden hiç beklemeyeceğim birşey yaparak Ankara'nın dışına çıkıp Antalya'da 4 yıldızlı otelde işe başladım. Birçok açıdan tecrübe kazanacağımı düşünüyorum. Biraz gerginlik var normal olarak yeni ortam, yeni iş, kimseyi tanımıyorum vb.

surec

Merkür Yolcusu
çok iş seçiyorsun
Bu sene mezun senemdi ve sınavı geride bıraktım. Yaz tatilinde çalışmayı düşünüyordum ama satış danışmanlığı(giyim, ayakkabı mağazalarında çalışma) için başvurduğum hiçbir yerden olumlu dönüş almadım, büyük ihtimal tecrübesiz olduğum içindir. Ben de farklı alanlara bakmaya başladım, kasiyerlik için zincir marketleri düşündüm fakat oralarda çalışan kişiler şartların çok kötü olduğunu söylüyor. Ben de son çare garsonluğu düşünmeye başladım ama sakar bir insan olduğumdan pek sıcak bakmıyorum. Tecrübesi olanlar anlatabilir mi? Garsonluk için nerelerde iş aramalıyım? Eğer işe başlarsam nelere dikkat etmeliyim?
giyim mağzalarının okul döneminde çalışan part elemanlarları yazın full e geçer bu yüzden ihtiyaç kalmaz elemana. Garsonluk için vereceğim öneriler ise şunlardır Tepsi tutma pratiği yap ve işe girdinmi menüye hakim olmaya çalış ve neyin nerde olduğuna dikkat et adamlar ben tarif edeceksem ne gerek var elemana diye düşünüyor

Muhammet20

Venüs Yolcusu
Geçen yaz 3 ay boyunca garsonluk yaptım. Günlük attığım adım sayısı 28 km'ydi.

Yer oldukça yoğundu, ancak belediyeye aitti.

Dürümcüye girdim, garsonluk olarak çalışıyordum. Adam her işi yaptırttı bana. Eğer garsonluk düşünüyorsan, bence belediyeye gir. Ancak oldukça yorucuydu. Günlük 12 saat çalışıyor, haftada sadece 1 gün tatil yapıyordum ve aldığım para o zaman için asgari ücretten azdı.

Öneri olarak, SGK'lı bir işe girmeni ve en azından asgari ücretin verildiği bir işi tercih etmeni öneririm dostum.

Ben de Denizli ilindeyim ve iş arıyorum.

Fellow

Ay Yolcusu
Walla bence otellere gidip çalışma imkanın varsa özellikle de güneyde onlar çok mantıklı gibi duruyor.

Richard Winters

🔱
Meydan Okuma Rozeti
Extra günlük eleman arayan yerler oluyor googleye extracı garson ilanları yazman yeterli işi orda öğrenirsin hem farklı mekanlar görürsün ilk bu şekilde başlamıştım ajans aracılığıyla görmediğim,gezmediğim yerleri gördüm çalıştım,işi öğrendim. Ondan sonra kadrolu olarak bir yere girebilirsin. Nasıl yapabilirim diye korkma işi bilmeyen çok insan var senin gibi belli süre sonra artık işin fırlamalığını kapıyorsun. Yaz sezonunda dönercide,kahvede,lokantada çalişmaktansa extracı olarak ajansa bağlı çalışın daha detaylı yardımcı olmamı isteyen varsa özelden yazsın

shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6