Son Paylaşımlar

Sitemize Hoşgeldiniz NeverFap Türkiye

Bize katılmak için kayıt olabilir veya giriş yapabilirsiniz.

Forum Rehberi >>>

Neverfap Türkiye Forum kurallarını öğrenmeniz ceza almanızı engeller. Kurallarımızı okuyunuz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Yönetimle İletişime Geç >>>

Sitemizi kullanırken yaşadığınız sorun ve önerilerinizi yöneticiler ile paylaşabilirsiniz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Yaza Mezun Olarak Girmek İsteyenler İçin 2.Geleneksel Tren Meydan Okuması (Mart-Nisan -Mayıs)

Meydan Okumanın Konsepti Hangi Tren Hattı Olsun

• Bağdat Demiryolu

Oy: 13 20.3%
  • İstanbul Ankara YHT

Oy: 20 31.3%
  • Bakü-Tiflis-Kars demiryolu

Oy: 27 42.2%
  • Hicaz Demiryolu

Oy: 14 21.9%

• Kullanılan toplam oy
    64
  • Anket kapatılmış .
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

None

Emekli Moderatör
1.Durak-Ahılkelek [GE](14.03-15.03)

2)Noneverrrr+impasıbıl+
7)Black Rose+
8)Malcolm X+
11)h_anil+
13)yıldırım1+
17) Sonumut1+
19) JakeDunn+
21) western53+
22) UmudumuKaybetmedim+
26) srjhda+
27) Fapnofap+
28)Torres+
31)qaws+
32)benfurki+
33)lospolloshermanos+
35)Tempest+
38)The White Rider+
48)Antirelapse+
50)SessizAdam+
58)PHONEİX+
54)demirtawa+
68)Alleyezonberke+
75)Turkuaz+

İlk durakta maalesef çok fazla inen oldu,ama geri kalanların son duraktan önce inmeyeceğine inanıyorum.Vagonun içerisi şampiyonlar ligi gibi

İlk durağın istatistikleri;

Başlangıç 75 kişi
Kalan kişi 23 kişi
1.Durak başarısı %30.66

1.sonraki rapor 30-31 Mart tarihlerinde alınacaktır

Son düzenleme:

Fapnofap

Ay Yolcusu
Daha sonra unuturum hazır aklimdayken erkenden yazayım dedim

27 devam

UmudumuKaybetmedim

Venüs Yolcusu
22) UmudumuKaybetmedim Bozdum...
Boş bırakacaktım ama yenildiğimi bir kere daha görmek istedim. Kendime karşı dürüst bir süreç yürütüp arkanızdan geleceğim dostlar. PMO kitabında dediği gibi hiçbir zaman tatmin olmayacaksınız, sizi hep bir kısır döngüye alıp geçmişe özlem duyacaksınız. O yüzden devam edin sağlıcakla...

None

Emekli Moderatör
Dostlar 31 mart 23.59'a kadar 2. raporu verebilirsiniz.Sizden ricam rapor verirken numaranızı doğru yazmaya dikkat edin ve 1. rapor listesinde olmayan kimse araya kaynamasın.Doğru rapor vermeye özen gösterelim çünkü siteye ara verdim ve rapor toplamak haricinde siteye giriş yapmıyorum ,31 Mart 23.59dan sonra siteye girip 2. durağın kazananlarını yani mart ayı şampiyonlarını belirleyip gideceğim

Eğer rapor alımında benden kaynaklı bir hata olursa bana özelden mesaj atın,14 Nisanda 3. raporu almak için siteye girdiğimde düzeltirim

None

Emekli Moderatör
Edit: Artık sohbet düzenleme yetkim olmadığı için 2 .Durağa varanların listesini rapor bitiminden(31.03-23:59) sonra mesaj olarak atacağım

western53

Merkür Yolcusu
Bu meydan okuma başka bir çok sebeple birleşince benim gözümde çok büyümüş, önem kazanmıştı. Öyleki kendi ellerimle kendime ihanet etmemeye çok kararlıydım. Fakat tabiri caizse son zamanlarda öyle çok taşmıştımki daha organıma bile dokunamdan relapse oldum. Neyseki dersimi aldım ve daha da güçlenmiş olarak geri döndüm. Her ne kadar bu tren de olamayacaksamda hala yaza mezun olma şansım var. Kısacası 21 RELAPSE. Bütün arkadaşlarıma başarılar diliyorum.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6