Son Paylaşımlar

Sitemize Hoşgeldiniz NeverFap Türkiye

Bize katılmak için kayıt olabilir veya giriş yapabilirsiniz.

Forum Rehberi >>>

Neverfap Türkiye Forum kurallarını öğrenmeniz ceza almanızı engeller. Kurallarımızı okuyunuz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Yönetimle İletişime Geç >>>

Sitemizi kullanırken yaşadığınız sorun ve önerilerinizi yöneticiler ile paylaşabilirsiniz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Yaza Mezun Olarak Girmek İsteyenler İçin 2.Geleneksel Tren Meydan Okuması (Mart-Nisan -Mayıs)

Meydan Okumanın Konsepti Hangi Tren Hattı Olsun

• Bağdat Demiryolu

Oy: 13 20.3%
  • İstanbul Ankara YHT

Oy: 20 31.3%
  • Bakü-Tiflis-Kars demiryolu

Oy: 27 42.2%
  • Hicaz Demiryolu

Oy: 14 21.9%

• Kullanılan toplam oy
    64
  • Anket kapatılmış .
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

None

Emekli Moderatör
tren.jpg

1614544285841.png

Yaza mezun olarak mı girmek istiyorsunuz, öyleyse 3 ay sürecek olan tren meydan okumasını kaçırmayın. Biletler şimdiden satışta. Eski forumda olan dostlarım hatırlıyordur orada ilk tren meydan okumasını yapmıştım ama yeni foruma taşındıktan sonra meydan okumalarda başka bir sistem düşündüğümüz için maalesef buraya aktaramadım.Yeni foruma geçtikten sonra da özelden meydan okumayı buraya aktarmamı isteyen, meydan okumanın süreçte faydasını gördüğün söyleyen dostlarım oldu,hatta buraya aktaramasak da o meydan okumadan süreçte mezun olanlar da çıktı. Bahar aylarına girmek üzereyken yaza mezun olarak girmemizde bize motivasyon kaynağı olacağını düşündüğüm için 2. Treni kaldırıyorum.

Bu meydan okumadaki tren hattını gerçek tren hatlarına göre yapacağız,tren hatları ile ilgili anket yapılacak ve en çok oyu alan hattın isim ve durakları ona göre belirlenecek.
Meydan okumada 6 durak ve 3 aktarma noktası olacak,ilk aktarmayla birlikte trenimiz mart ayında yolcularıyla birlikte harekete geçecektir.6 Durak boyunca Devam eden yolcular Neverfapte Mezun olarak (en az 92.günde) meydan okumayı bitireceklerdir.

PMO ve edging yapmak süreci bozmaktadır.

Oylama sonucu Kars-Tiflis -Bakü hattı güzergah olarak seçilmiştir

?‍????2.Geleneksel Tren Meydan Okuması Kazananlar????‍?

JakeDunn
Tempest

Her ikiniz de güzel süreçler yürüttünüz,ikinizi de başarınızdan dolayı tebrik ediyorum ;2.Geleneksel Tren Meydan Okumasını kazanarak ile hem bahar şampiyonu hem de mezun oldunuz,yolunuz açık olsun dostlar

Moderatörün son düzenlenenleri:

Noneverrrr+impasıbıl

Deneyimli Üye
Ben bunun 100 gün hedefli olanına katılmıştım yıl başında 100 olacaktık çok umutluydum ondan tabi forum taşındı bizde gittik relaps olduk. Bu meydan okumalar insanı güzel azmettiriyor çünkü yaza mezun olarak girmek ve krallar gibi bir dinlenme yaşamak var ya da tuzla buz olmak...Başlayalım. KATILIYORUM

None

Emekli Moderatör
Ben bunun 100 gün hedefli olanına katılmıştım yıl başında 100 olacaktık çok umutluydum ondan tabi forum taşındı bizde gittik relaps olduk. Bu meydan okumalar insanı güzel azmettiriyor çünkü yaza mezun olarak girmek ve krallar gibi bir dinlenme yaşamak var ya da tuzla buz olmak...Başlayalım. KATILIYORUM
İlk tren de 90 gün hedefliydi,bu defa meydan okuma sonuna kadar devam edecek hep beraber yaza mezun olarak gireceğiz

Bu arada demiryolunun adı için 5 gün süreli anket açtım herkesin 2 oy hakkı var

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6