Son Paylaşımlar

Sitemize Hoşgeldiniz NeverFap Türkiye

Bize katılmak için kayıt olabilir veya giriş yapabilirsiniz.

Forum Rehberi >>>

Neverfap Türkiye Forum kurallarını öğrenmeniz ceza almanızı engeller. Kurallarımızı okuyunuz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Yönetimle İletişime Geç >>>

Sitemizi kullanırken yaşadığınız sorun ve önerilerinizi yöneticiler ile paylaşabilirsiniz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Yazı örnekleri

Hangi yazıyı yazmalıyım?

• Kullanılan toplam oy
    16
  • Anket kapatılmış .

Loner

Yalnız Adam
Dostlarım iyi günler. Forumda yazı yazma işini ciddiye almaya karar verdim ve bu hafta olan finallerimden sonra ciddi bir çalışma düzeniyle çeşitli konularda yazılar atma kararı aldım. Aldığım yorumlar beni fazlasıyla mutlu etti ve okuyan, yorum yapan herkese teşekkür ederim. Bir sonraki yazımın dünyadaki feminizm algısı üzerine olmasını planlıyorum ama başka konularda da yazılar gelebilir, isteğe bağlı olarak çok beğenilen konularda da araştırma yapabilirim. Yorumlarınızı bekliyorum...

JakeDunn

Admin
Topluluk Yöneticisi
Web Sitesi
neverfapturkiye.com
Dostlarım iyi günler. Forumda yazı yazma işini ciddiye almaya karar verdim ve bu hafta olan finallerimden sonra ciddi bir çalışma düzeniyle çeşitli konularda yazılar atma kararı aldım. Aldığım yorumlar beni fazlasıyla mutlu etti ve okuyan, yorum yapan herkese teşekkür ederim. Bir sonraki yazımın dünyadaki feminizm algısı üzerine olmasını planlıyorum ama başka konularda da yazılar gelebilir, isteğe bağlı olarak çok beğenilen konularda da araştırma yapabilirim. Yorumlarınızı bekliyorum...
5 saniye kuralı veya olana kadar taklit etme gibi ilgi çekebilecek konuları yazabilirsin.

isxo

Jüpiter Yolcusu
Bence bizi daha motive edecek kişisel gelişim, ünlü kişilerin hayati veya yaşam tarzıyla ilgili makaleler yazabilirsiniz.

Loner

Yalnız Adam
İyi geceler dostlar, biliyorum yazı gecikti, hem finaller hem de bazı işlerimden ötürü yazıda istediğim kadar ilerleyemedim. Son düzeltmeleri yapıyorum ancak şu an, en geç yarına kadar yollamış olurum. Tekrardan özür dilerim geciktiğinden ötürü.

Loner

Yalnız Adam
Son edit: Bilgisayar bilmediğim bir sıkıntıdan ötürü çalışmıyor. Anakart mı yandı, başka bir sorun mu bilmiyorum. Hiçbir şekilde çalıştırmayı beceremedim. Yarın bilgisayarcıya götüreceğim.

shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6