Son Paylaşımlar

Sitemize Hoşgeldiniz NeverFap Türkiye

Bize katılmak için kayıt olabilir veya giriş yapabilirsiniz.

Forum Rehberi >>>

Neverfap Türkiye Forum kurallarını öğrenmeniz ceza almanızı engeller. Kurallarımızı okuyunuz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Yönetimle İletişime Geç >>>

Sitemizi kullanırken yaşadığınız sorun ve önerilerinizi yöneticiler ile paylaşabilirsiniz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Yazılım Konusunda Fikir Danışma

• Konuyu başlatan Brock
  • Başlangıç tarihi
B

Brock

Misafir
Merhaba arkadaşlar. Sahne efektleri alanında yıllardır ailemin kurduğu yürüttüğü bir iş vardı ama pandemiden dolayı işleri kötü oldu. İnternet sitesini filan kapattı. Şimdi pandemi süreci bitiyor bende istiyorumki yeniden güzel bir site kuralım. Elimizde yüzlerce referans iş var video olarak ama bunu sergileyecek bir site yok. Öneride buluncak arkadaşım var mı ? Bu yardım wordpress te vs video portfölyo teması önerisi olabilir kod yazmaya hatta e-ticaret sistemi de olabilir. Ama önceliğim ve isteğim "ne iş yaptın?" Dicek birisine gösterilebilcek bir video portfölyo sitesi. İyi bayramlar.

K4R4H4N

Yeni Fapstronot
Knk yazılım alanında bilgim var kendi web sitem vs var ama sorunu tam olarak anlayamadım. Biraz daha açıklayabilir misin

K4R4H4N

Yeni Fapstronot
Kodu veya scripti internette bulabilirsin ama sana sağlam bir hosting ve domain lazım. Özellikle hosting iyi olmalı. Onları halledebileceksen gerisi kolay.

İnternetten video paylaşım sitesi tarzında warez script bulabilirsin. Phpscript diye site vardı orada da bulabilirsin.
Kendine göre editlersin scripti. Örneğin marka adınızı falan eklersin scripte. Kullanıma hazır hale gelir.

Yardım istersen buralardayım sorabilirsin.
İyi günler dilerim.
Asagdaki arkadasim ozetlemis hocam ?

B

Brock

Misafir
Kodu veya scripti internette bulabilirsin ama sana sağlam bir hosting ve domain lazım. Özellikle hosting iyi olmalı. Onları halledebileceksen gerisi kolay.

İnternetten video paylaşım sitesi tarzında warez script bulabilirsin. Phpscript diye site vardı orada da bulabilirsin.
Kendine göre editlersin scripti. Örneğin marka adınızı falan eklersin scripte. Kullanıma hazır hale gelir.

Yardım istersen buralardayım sorabilirsin.
İyi günler dilerim.
teşekkür ederim cevabınız için hocam. bahsettiğiniz warez scripti hakkında yardımcı olmanızı isterim açıkcası.

K4R4H4N

Yeni Fapstronot
teşekkür ederim cevabınız için hocam. bahsettiğiniz warez scripti hakkında yardımcı olmanızı isterim açıkcası.
Kusura bakma fazla giremiyorum siteye.
Eğer hazır video scripti bulamazsanız veya yaptıracak birisini bulamazsanız bana mesaj atın yardımcı olayım. Hosting domain fln halledin ama.
Script örnekleri (Nasıl kullanacağını yt'den izleyebilirsin. Warez script kullanımı yaz)

Daha örnekler var ama vaktim kısıtlı. Herhangi birini indirerek kendine editleyip gayet rahat bir şekilde kullanabilirsin. Ben de buna benzer şekilde resim yükleme sitesi yapmıştım. Günlük +50 kullanıcı vardı. Sorun varsa sorabilirsin. Vaktim az o yüzden kusura bakma.
İyi günler dilerim.

K4R4H4N

Yeni Fapstronot
FTP ile rahatça sitene scriptleri ekleyebilirsin bu arada. Wordpress vb'leri pahalıya patlar ve depolama olarak az olur. Kaliteli bir domain ve host işini görecektir.

B

Brock

Misafir
Warez script baktim ama korsan sanirim bu yuzden tercih etmem hocam.
Kusura bakma fazla giremiyorum siteye.
Eğer hazır video scripti bulamazsanız veya yaptıracak birisini bulamazsanız bana mesaj atın yardımcı olayım. Hosting domain fln halledin ama.
Script örnekleri (Nasıl kullanacağını yt'den izleyebilirsin. Warez script kullanımı yaz)

Daha örnekler var ama vaktim kısıtlı. Herhangi birini indirerek kendine editleyip gayet rahat bir şekilde kullanabilirsin. Ben de buna benzer şekilde resim yükleme sitesi yapmıştım. Günlük +50 kullanıcı vardı. Sorun varsa sorabilirsin. Vaktim az o yüzden kusura bakma.
İyi günler dilerim.

B

Brock

Misafir
FTP ile rahatça sitene scriptleri ekleyebilirsin bu arada. Wordpress vb'leri pahalıya patlar ve depolama olarak az olur. Kaliteli bir domain ve host işini görecektir.
Wordpressten aslinda bir temam mevcuttu eskiden kalma ama bulabilirmiyim bilmiyorum. Ftp nedir hocam

shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6