Son Paylaşımlar

Sitemize Hoşgeldiniz NeverFap Türkiye

Bize katılmak için kayıt olabilir veya giriş yapabilirsiniz.

Forum Rehberi >>>

Neverfap Türkiye Forum kurallarını öğrenmeniz ceza almanızı engeller. Kurallarımızı okuyunuz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Yönetimle İletişime Geç >>>

Sitemizi kullanırken yaşadığınız sorun ve önerilerinizi yöneticiler ile paylaşabilirsiniz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Yemek Bağımlılığı Nasıl Bırakılır

Justice Whip

Yeni Üye
Arkadaşlar yemek bağımlılığım var nasıl bırakıcam hiç bilmiyorum tecrübeli arkadaşlar naçizane bilgilerini sunarsa çok sevinirim

meftun.

Mars Yolcusu
Şekeri, paketli gıdayı bırak. Bunlar vücudun dengesini bozuyor ve sürekli açlık hissiyatı doğuyor. Sofradan doymadan kalkmak en iyi çözüm. Protein ağırlıklı beslenip spor yapmak çok iyi olacaktır. Çok fazla kaynak var araştır

B

Brock

Misafir
Arkadaşlar yemek bağımlılığım var nasıl bırakıcam hiç bilmiyorum tecrübeli arkadaşlar naçizane bilgilerini sunarsa çok sevinirim
yemeği bırak hocam. bakın kulağa ilginç geldi bu cümle demekki düşüncemiz yanlış. ; hocam hepimiz yemeģe bağımlıyız zaten yemeden vitamin mineral almadan yapamayız. bahsettiğiniz bağımlılık obsesyon tarzı birşey sanırım

SDG

Yoda
Thread '100 Günlük Monk Mode Mezuniyet Yazısı' 100 Günlük Monk Mode Mezuniyet Yazısı

Dostum forumdaki bu yazıda ciddi hamburger bağımlılığı olan bir arkadaşın hem hamburgeri hem de pmo yu beraber nasıl bıraktığı anlatılıyor. Benim aşırı ufkumu açmıştı okurken. Bakabilirsin

Kendinibulanadam

Venüs Yolcusu
Hocam öncelikle psikolojik danışma almanı tavsiye ederim, bu kesin çözüm. Eğer bu ihtimal yoksa hayatını iyileştirmek adına bir kaç tavsiye verebilirim.
damak tadın ağır gıdalara alıştı, yavaş yavaş damak tadını değiştir. Mesela ekmek, makarna yerine bulgur. 1 dilim ekmek 5 kaşık bulgur, eğer yarım ekmek yiyorsan yarım tencere bulgur pilavı yiyebilirsin. Önce doyana kadar sebze ye çok ye. Sonra damak tadını alıştıra alıştıra düşür. Aşırı yeme ruhsal duyguları doyurma ile alakalı kesinlikle psikolojik danışma.

B

Brock

Misafir
butün yazılanları unut ; sana tek ve kesin net bir çözüm söylüyorum. yediģin yemeğin parasını kendin kazan ve kendin ye.

izleyici1

Yoda
Sağlıklı temiz helal gıdaya yönel
Şeker kola cips paketli gıdaları sil

Wise

Ancient Wise
Doğru beslenme hakkında kitaplar okumanı tavsiye ederim.

shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6